Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Burdayim bennn arada bakiyorumda yazan yok

Dilegim bende okudum. Tirsmaya basliyorum artik zaman daraldikca. Kontrole diye gidip dogurup geliyorlar ya. Cantayi hazirliyim ben yavastan
Kızzz daha hazırlamadın mı çantayı bi de ilk ben doğurcam diyosun

Kızlar tek tek alındı yapamadım. Çok teşekkür ederim hepinize. İnşallah sağ salim atlatacaz Ayy evet ya Aralık annesi doğurdu ilk. Herkes hazırlıklı olsun Çantalar hazırlansın. Bende başlıcam valla hazırlamaya.

Valla bebişin eşyaları tamam . Gülebilirsiniz ama kıyamıyorım dolabını bozup çantaya koymaya sma bıgun okuduktan sonra dedim Dilek Saçmalama . Yarın ilk işim çanta hazırlığı ve hala kendi eksiklerim var onları tamamlamak ..

Ahh ahh o düzen şimdi bozulmasa bebiş doğunca mecbur bozulacak annesi. Hazır edelim şu Çantaları da bekleyelim canlar

canlar kasım annelerine bakıyorum da heyecanlandım biraz .. bu arada biz bugun cok sessisiz huuu napıosunuz bakiiyimm ??

canlar kasım annelerine bakıyorum da heyecanlandım biraz .. bu arada biz bugun cok sessisiz huuu napıosunuz bakiiyimm ??
Ay napalim cnm bende esimi istanbula gonderdim bugun isleri var yanlizim yine sol cigerim fena batiyo hareket bile edemiyorum. Insallah enfeksiyon yoktur.

ben de daha yeni geldim herkese selamm ama neler kaçırmışımmm?? doğum yapan arkadaş olmuş? siz ne yapıyorsunuz anneler

ben de daha yeni geldim herkese selamm ama neler kaçırmışımmm?? doğum yapan arkadaş olmuş? siz ne yapıyorsunuz anneler
Ay napalim cnm bende esimi istanbula gonderdim bugun isleri var yanlizim yine sol cigerim fena batiyo hareket bile edemiyorum. Insallah enfeksiyon yoktur.
alllah kavustursun canım .. yaa sende son haftalarda ne cok rahatsız oldun Allah beterınden korusun ertelemeden git dr yınede sen bılıyorum sıkılmıssındır ama
evet canım dogum yapan arkadası duyunca dolap guzel geilyo dıye canta hazırlamayan ben yarın hazırlıyım ıstıyorm .. bu arada gratise giden varmı %40 indirim varmıs

41 kere maşallah canım size Rabbim hep böyle güzel haberler alıp vermeyi nasip etsinsenin için hangi doğum hayırlı olacaksa o olsun inşallah:)

evet canım dogum yapan arkadası duyunca dolap guzel geilyo dıye canta hazırlamayan ben yarın hazırlıyım ıstıyorm .. bu arada gratise giden varmı %40 indirim varmıs
benim de eksikler var daha tamamlamam lazım... arkadaş ne zaman doğum yapmış ki?

benim de eksikler var daha tamamlamam lazım... arkadaş ne zaman doğum yapmış ki?
Daha yeni sanirim cnm kontrol diye gitmis kan akisi yavasladigi icin almislar bebisi ama iyiymis. 15 gunmu ne kuvezde kalicakmis. Allah bi an once sagligiyla kavusturur insallah.

Ayy dilegim sorma ya bebis olmasa umursamamda hr seyde evhamliyiz iste ya ona bisey olursa diye bi dogursaydikta rahatlasaydik

Daha yeni sanirim cnm kontrol diye gitmis kan akisi yavasladigi icin almislar bebisi ama iyiymis. 15 gunmu ne kuvezde kalicakmis. Allah bi an once sagligiyla kavusturur insallah.

amin canım inşallah ben de yeni gördüm

Çok sağol canım. Rabbim hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin. Duygu yazmış doğuran anne hakkında valla ne telaş oluyo insan ne zaman gelecekleri belli değil bu aşkların
41 kere maşallah canım size Rabbim hep böyle güzel haberler alıp vermeyi nasip etsinsenin için hangi doğum hayırlı olacaksa o olsun inşallah:)

merhaba kızlar bir şey daha soracağım
daha önceki gebeliği sezeryan olan var mı? benim sezeryandı ve dikiş yerleri çok kötü acıyor ve sanırım ağrısı kalçalarıma da geçiyor... ama dikiş yerleri çok acıyor... böyle olan var mı acaba? bence daha önce de sezeryan olduğu için o yerlerin ağrıyıp acıması normaldir diye düşünüyorum ama bir türlü korkularımdan emin olamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…