Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Bakın bu işte çok içime sindi benim

Eklentiler

• DSC_3819.jpg
    DSC_3819.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 53
aynen yapılacak bişi yok bekleyip görücezz oğluşumu :KK68: valaa saçma olsun denerim kızzz,eşim sanki kendi doğum yapacak gibi morali bozuldu doktora ne yapsak döner diye sorup durdu,akşam görür o diyo döndürmeye çalışacakmış manyak yaa :KK70::KK70:
Ayy ben de senin gibi aşırı normal doğum istiyorum inşallah bebişlerimiz vaktinde döner ya:KK51:

aynen yapılacak bişi yok bekleyip görücezz oğluşumu :KK68: valaa saçma olsun denerim kızzz,eşim sanki kendi doğum yapacak gibi morali bozuldu doktora ne yapsak döner diye sorup durdu,akşam görür o diyo döndürmeye çalışacakmış manyak yaa :KK70::KK70:
Ya ben tersken çok acı çekiyordum bide bende açılma var die korkuyordum bunu denedik biz eşimle ama bundan mı yoksa döneceği vardı da ondan mı bilmem bi sonraki kontrolde dönmüştü :)

Ya ben tersken çok acı çekiyordum bide bende açılma var die korkuyordum bunu denedik biz eşimle ama bundan mı yoksa döneceği vardı da ondan mı bilmem bi sonraki kontrolde dönmüştü :)
herşey olabilir,birde doktor şey dedi kafası ağırlaştıkça tutamaz alta inermiş ondan da dönermiş:KK68: deneyecem bakalım

İnşallah herşey yolundadır canım bizim aldığımızın içinde bişey yok benim annem yaptırıyo yatak yorgan yastık hepsini yünden yaptırıyo daha iyi oluyomuş öyle dedi herkese de o yaptırdı çevremde
Himm yun yaptirmam galibs ama haxirlar da hep sunger

günaydınn canlarımmm ben geldim hastaneden:KK54: haberler bendeeee.benim oğluş yaramazlık peşinde hala dönmemiş 20 gün sonra tekrar gidicem eğer dönmezse sezeryan için gün verecek,37. haftaya kadar döner % 90 büyük ihtimal dedi.normal doğumu çok isteyen biri olarak biraz üzüldüm ama allaha şükür bebeğin herşeyi gayet güzel suyu yeterli 2 kilo olmuş paşam:nazar: şimdi bunları duyunca allaha şükrediyorum başka bişi olmasında napalım gerekirse sezeryan olurum :KK68: ama 20 gün boyunca dualarım dönsün diye olacak bu arada bi video çekti eşim ne 4d falan baktık nede foto aldık çünkü sırtını dönmüş hihhh :anneadayı: ve aşkıma hastenden çıkarken belki giydiririm diye tulum aldım geldim evime hala açımmm bişiler yiyim :kk77::kk77:
Doner kuzum insallh meraklanma.kicamannn olmuss kuzun.bu arada tulum da harika

herşey olabilir,birde doktor şey dedi kafası ağırlaştıkça tutamaz alta inermiş ondan da dönermiş:KK68: deneyecem bakalım

Kiz aylaa nasil guzel haberler getirmissin masallah sikma canini insallah doner yuruyus yap bol bol. Donmezsede artik canlari sagolsun yapacak bisi yok. Yerimmm yaa. Laaannn sezeryan olma once ben dogurcam:mad:

Git kuzum bak bana antibiyotik basladi gogus uzmani.ilerlerle tehlike olur bu zamnlar dedi.azaldi biraz oksuruk
Ya bide ben de inanilmaz nefes darligi oluyo.bagulck gibi.sizde de oliyo mu?

Ben su an o olay normalmi degil mi bilmiyorum ama okudugum kadariyla bu aylar nefes darligi, mide yanmasi, kabizlik normalmis cnm. Bakalim biraz daha bekliyim dunden beri sol cigerime kaburgam batiyo resmen :KK43: yarina kadar toplamazsa basip giderim acile ama ilac vericek o ilaclarida anca kadin d. Doktoruma pztsi sorabilirim. Ohooooo... zictm ben:KK43:

Abc cim yine sinirda cikti.bakalim be dicek yarin diktor.allhtan tahliller temiz.
Kizlar bu arada.park yatak alanlar.benim yatskla beraber icine ince bi sunger yatak verdiler ama cok yumusak bide ince gibi.siz naptiniz baska aldiniz mi?yarin gitmisken alsammi diyorum.karar veremedim.cok yumusakta yatirmayin diyolar ya.
Canim ben normal yatak aldim ama yumusak degil. Yumusak onermiyolar.

Ben su an o olay normalmi degil mi bilmiyorum ama okudugum kadariyla bu aylar nefes darligi, mide yanmasi, kabizlik normalmis cnm. Bakalim biraz daha bekliyim dunden beri sol cigerime kaburgam batiyo resmen :KK43: yarina kadar toplamazsa basip giderim acile ama ilac vericek o ilaclarida anca kadin d. Doktoruma pztsi sorabilirim. Ohooooo... zictm ben:KK43:
Ertelemeseydin keske kuzum ya atesin falan cikarsa doktor o tehlike iste demisti bana

günaydınn canlarımmm ben geldim hastaneden:KK54: haberler bendeeee.benim oğluş yaramazlık peşinde hala dönmemiş 20 gün sonra tekrar gidicem eğer dönmezse sezeryan için gün verecek,37. haftaya kadar döner % 90 büyük ihtimal dedi.normal doğumu çok isteyen biri olarak biraz üzüldüm ama allaha şükür bebeğin herşeyi gayet güzel suyu yeterli 2 kilo olmuş paşam:nazar: şimdi bunları duyunca allaha şükrediyorum başka bişi olmasında napalım gerekirse sezeryan olurum :KK68: ama 20 gün boyunca dualarım dönsün diye olacak bu arada bi video çekti eşim ne 4d falan baktık nede foto aldık çünkü sırtını dönmüş hihhh :anneadayı: ve aşkıma hastenden çıkarken belki giydiririm diye tulum aldım geldim evime hala açımmm bişiler yiyim :kk77::kk77:
. Aylacım ne guzel haberler bunlar .. Masallah bebişine. Umarım doner Bebiş keyfin tam olur . Bu arada bıgun geç uyandım ve mutfaktayım uzun zamandır .. Yemek falan derken zaman bi çabuk gecti . Ara ara okumaya çalıştım .. Bu arada Aralık annelerinde bi dogum olmus . Erken gelmiş Bebiş ..

Canım
canımm gec gırebıldım maasallah paşaya İnş döner sıkıntı etme tamammı donmesede hayırlısı ne ise o olur

Kislarrr nerdesinizzz
?saydamiz 2 yr dusmusss sokkkk:KK43:
Burdayim bennn :KK70: arada bakiyorumda yazan yok :KK43:

Dilegim bende okudum. Tirsmaya basliyorum artik zaman daraldikca. Kontrole diye gidip dogurup geliyorlar ya. Cantayi hazirliyim ben yavastan :KK43:

X