Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ya kizlarr şu sorunlar bitmek bilmiyor her seferinde bir şey rahatsız benii...
çok aferdersiniz artik tuvalete çarşaf kurup orda bekleyeceğim o kadar sıktı artik benii...

Aynen cnm iyi geldi istanbulum ozlemisim eminonunde balik ekmek yemeyi. Bebek araclari pahali ama hastane odasi susleyecekler icin cok ideal havuzluhan

Kuzum ayni ya ben de ihlamurla yatip karabiberli balla kalkiyom resman:) dikkt etmemiz lazim doktor bana sakin ilerlemesin dedi.dinleniyorum iste.hrlal olsun gittin ya istanbula ben burdan denizliye gitmeye useniyom:)

. Evet csnım süsleme eşyaları cok uçuşmuş saolsun benımde babam almıştı dağıtılacak sıslerı .. Valla bebek arabalarının fiyatlara hep bakıyorum cok pahalı .. Bide en cpk korkutan alınan arabanın kullanılamama durumu .. AnkRslı hamişler chıcco lite way travel sıstem uygun görürseniz yazıverın bi zahmet heryerde farklı .. Bu arada esımde dıyor sen bu kadar pinti değildin dıye artık herseyi düşünür oldum . Eşim gülüyor netten aldım dıye bebek bakım ürünlerini .. Dıyo beyfendi eczaneden alırdım ben . Bi gösterdim eczane fiyatlarını sok oldu iyiki seni seçmişim dıyo sonrasında böyle böyle tasarruf yapıyoz bizde

Sorma kuzu bebise bisi aliriz diye esim temizlikci cagirma ben yapiyim diyo yapiyo kiyamm.bi pintilik hepimizin ustunde :)
. Haklısın canım :) bu Arada geç oldu belki ama bebişin eksiği varsa bayramyerı cemeteksden cok uyguna eşyalar aldım bak derim

Gittim canim oralara da ama ben bursa kapalicarsidan cokk daha ucuza halletmistim kiyafet islerini:)

Geldi bi canım yemek yedi ve uyudu :) pazar sabah gidecek ama ikna edebilirsem şöyle 10 günlüğüne beni de götürsün
Git git bencede ama uçakla gideceksen.bazi firmalar dr raporu istiyor bilgin olsun canm

Canım muayene de bişey değildir ki korkma sakın altı üstü çatina açilmana bakarlar.. Canın çok az yanabilir yani korkmaya gerek yok.. Doğum konusunu hallettiysen bunu da hayli hayli halletmen gerekir bence:)

Ya bakalım hangisi kolay olacaksa o olsun

Ilk defa bu yardimlar canim eskiden etmezdi hic.dogumdsn sonra birakmasa bari
Hmm o zaman bebisde olacak işin cogalacak eder inşallah :)

Benm dr um saçla alakası yok diyor yediklerimizdenmis de ben hamur isi kizartma yemiyorum yinede yanıyorum bünye meselesi sanırım

Benm dr um saçla alakası yok diyor yediklerimizdenmis de ben hamur isi kizartma yemiyorum yinede yanıyorum bünye meselesi sanırım
Arkadaslar birde eğer hassasiyet varsa , yemekleri kavurarak değilde malzemeleri Çiğden atıp pişirin dıyorlsr .yani normalde yağ ile soğanı kaçırırız ya o işlem olmadan hepsini Çiğden

Geçen sene bu aylarda bende gitmistim ve aynı senn gibi donarak gelmistik cidden istanbul çokta ucuz değil yada biz bilmiyoruz ucuz olan yerleri
ya benmde bi şehir dışına çıkasim geldi keske kocis gelsede Antalya'ya filan görürse karicim canın skildi bi gezip gelsek dese

Arkadaslar birde eğer hassasiyet varsa , yemekleri kavurarak değilde malzemeleri Çiğden atıp pişirin dıyorlsr .yani normalde yağ ile soğanı kaçırırız ya o işlem olmadan hepsini Çiğden
Bizde soğan 7 aydır kullanilmiyor canm tiksindim resmen yiyemiyorum ya eskiden çok severdim

Kızlar doğum çantamı hazırladım eksik Bişeyim var mı bakın
Kendime: iki gecelik bir Polar sabahlık bolca çorap iç çamaşırı kadın pedi terlik koydum
Bebişe: iki hastane çıkışı bolca çorap,battaniye,10 tane bez, ıslak mendil bi de çıkışta giydirmek için kalın tulum koydum hadi eksiklerini söyleyin

Git git bencede ama uçakla gideceksen.bazi firmalar dr raporu istiyor bilgin olsun canm

Ya bakalım hangisi kolay olacaksa o olsun

Hmm o zaman bebisde olacak işin cogalacak eder inşallah :)
Yok canım kendi arabamızda mola vere vere gideriz

genel olarak kendin için tam ama ayrıyetten almak istediğin şeyler de olabilir.mesela göğüs pedi ve kremi,diş fırçası macun,deoderant.ayna,emzirme sütyeni atleti, makyaj mal. gibi
bebek içinde mermerşah(ağız mendili), bi yelek yada hırka olabilir,listelere bakınca ne olur ne omaz biberon ve emzik getirin diyenlerde var

Canım kendin için pıjama , ılk zaman kanama olursa kullan at çamaşırlarda cok iyi oluyormuş , emzirme atleti , sütyeni , göğüs pedi, göğüs kremi , tarak makyaj mal. Gibi seyler .. Bebiş için aylada yazmış ağız mendili , gerekirse biberon , 2 takım elbise az gibi gelfi gözüme bi kaç takım daha tulum yada alt üst takım geliyor aklıma

Su isitici gerekli oluyomus bence tam cantan iyi yani benm hastanede bunlari istedi bi tek fazlasi gereksiz tasima olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…