Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

O yanımda diil orda perişan oluo ne yiyo ne içio die düşünmekten kötü oldum ama geldi ya şu 2-3 gün benden mutlusu yoktur

Ahh ahh o mide ağrısı bende de var. Özellikle geç saatte yiyip yaparsam yandım allah
Dr baharatli şeyler kızartma türü yeme dedi yatmazdan 3 saat önce katii yiyecekler yeme demistii e yesemde oluo yemesemdee amaa tabi yersem biraz yanmam artio kimide.sac çıkıyor bebisde dio bnm kac haftadir varr.cok mu sacli kii

hahahhhah annemde öle diyo,mide yanınca bebişin saçı çıkarmış falann doktorun dediklerine bazen uyulmuyo bende malesefff

Âmin inşallah canım. Aynen canım şuan daha mutlusu yoktur herhalde
Bilioom kız bende öyleyim kocisimm 3hafta sonra geldiğinde mubarek kadir gecesiydi ben camiden çıktım o da sokaga girdii vee beni gördü ilk defa o kadar milletin içinde öptü ayyy bi tuhaff oldum kizardimm halbukikarsimdaki 5yıllık kocisim değilde sevgilimmis gibi ahaa benimde aklıma getirdin kizz

hahahhhah annemde öle diyo,mide yanınca bebişin saçı çıkarmış falann doktorun dediklerine bazen uyulmuyo bende malesefff
Evet aylacimm saclaridaa vaar miniklerin Rabbimiz kucahimizda koysunsağlıkla yaaa hergunacaba kavusacask mıyım bebeğime die düşünüpduruyorum

Kizlarrr dönuyoruzz yoldayizz

Istanbulda hava bokum gibi sumugum dondu. Eminonunu talan ettik. Havuzluhana gittik bebek arabalari hicte uygun degil. Ankarada daha ucuz. Kiyafetler cok ucuz 3.5 tlye bile zibin var ama dolu kiyafet oldu bende kardesimdende gelcek luzum yok. Hastane susleri dolu orda ne cesitler var anlatamam. Kendiniz yapmak icin bile malzemeler. Ama ben oda suslemeyecegim icin almadik.

Yani koca istanbulu kapalicarsidan aldigim mehmet efendi taze cekilmis turk kahvesiyle gero donuyoruz. Olsun buda misss kokuyoha bide hava soguk gotum dondugu icin mont aldim hamile montu usumesem gene kisi cikaricaktim. Ben bu kdr pinti degildim ya. fiziken bisey olmadigi icin mi yoksa bu parayla bebegime bisey alirim kafasimi net cozemedim. Ulan anakucaklari bile 800 tl. Whats up maan !!!

vayyy ne çok şey almışsın duygucummm bebiş gelecek diye hepimizde bi pintilik,herşeyde aklımıza geliyo vallahi anakucağı 800 se arabaları düşünmek istemiyorumm

vayyy ne çok şey almışsın duygucummm bebiş gelecek diye hepimizde bi pintilik,herşeyde aklımıza geliyo vallahi anakucağı 800 se arabaları düşünmek istemiyorumm
Sorma kuzu bebise bisi aliriz diye esim temizlikci cagirma ben yapiyim diyo yapiyo kiyamm.bi pintilik hepimizin ustunde :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…