Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kizlarr napiyonuz? Hasta hasta temizluk yaptik kocisle sbelm sirtim cok agriyo simdi.
Simayy instagramda ekledim seni ama baskasini ekledim acaba?sensen kabul et.
Ben de 3kisi ekli baska kimler var kizlar?
Ayy bu arda bizim bu aralik anneleti ne hos hatunlarmis yaww,)

Kizlarr napiyonuz? Hasta hasta temizluk yaptik kocisle sbelm sirtim cok agriyo simdi.
Tv ızlıyırum bende showda eyvah etvah 3 var . Izlememiştim ona bakıyoz . Ya bende cok yoruldum .. 2 mak çamaşır yıkadım .. Yemek yoktu oyalayıcı yemek yaptım pilim bitmiş resmen

Ben Varım. Kabul edilmemiş bi isteğim var hih:63::KK70:

Ben seni ekledim sanırım ama daha kabul etmemişsin acaba yanlış kişiyi mi ekledim

Sancım yok çok şükür ama bebiş çok hareketli herzamankinden farklı hareket ediyo ben çok evhamlıyım galiba :KK43:
Ya benm de hareketleri değişik acaba büyüdüğü için daha fazla mi hissediyorum diyorum yoksa kasiliyor da ben mi farketmiyorum diyorum

merhaba canımm,ama aşk olsun sen korkarsan biz ne yapalımm :confused::confused:
Oyyy kiyamam ben size yaaa. Siz beni baz almayin:).. Ben pirt diye doguramicam riskli bir sekilde olacam ameliyat nasil korkmayayim? Off Allah kurtarsin.

Anladim bugünkü sessizliğin nedeni demekk iki herkess camasiraa girişmiss:-) kolay gelsin o zaman size çalışkan hatunlarr:KK70: bitince hemmen gelin bakayimm sayfalar bos bos tadi cikmiyor valla:-)

Kocasız hayat çok zor :KK43:
Ohh bebisimizin kokusunu içimize çeke çeke uyuruz :)
Ayy artik hareketler zorlaşıyor tabi ama ben yürümeye çalışıyorum her gün yarım saat
Eveet onlarsizz zor oluo zalim yar bugun doğru düzgün aramadı bile evee gelincee görür ooo hıhhh ahh bi bebisim dogsun atcaam onun papucunu taaaaa gökdelene :KK70:
Kislarrr gunaydinn
Nasilsiniz?benim cigerler cikcak gibi oksurmeye devam:) savah kocisi ise gonderdim evideadan su saklma kutularindan aldim bebisin ivir zivirini koymaya indirime girnis ihtiyaci olan varsa haber edeyim.bu arada nihayet bebitonun kiyafetlerini dolaba yerlestirdim cok guzel oldu ya:) keske oda yapma imkanimiz olsaydi insan dolaptan bile hevesleniyo :)
cnm bende oda yapamiomm miniklerin elbiselerii küçücük yerim ben onları yariin annemin ördüğü elbiselerin fotosunu bide kendim süsledigim havluyu paylasicam ins güzelliklerle kullaniriz yaaa :)
anladım tatlışımmm,olsun buna da şükür napalımmm :KK68:
aynenn şekerim gün sayiyorum dr a gitmeye

Vallahi bende korkuyorum düşünmek istemiyorum
Canim bence şartlar elverip normal dogum uygunsa koşa koşa normal doğum yapin:-) tabi yine sizin bileceğiniz iş ama bence korkmaya gerek yok arkadaşların dediği gibi Pirt diye doğurup gelceksiniz inşallah
Benimki riskli bir ameliyat olcak o yüzden korkuyorum benn...

Ben kendimce depresyondayım o kadar ağlak bi moddayım ki kocişim dayanamadı geliyormuş bende oturdum sarma yaptım ona çok yoruldum belim ağrıyo o yüzden
Nie kii kız ne güzel kociss gelio :) benimki gecen 50 gün aradan sonra görünce kız bu ne hal şişko dedi yaaaa :) bidee sürekli eli karnimda hadi oynaa dio bebisee seninki de öyle olurr hadii babasii hadi babası die basini beklerr yaa çık o depresyondan
hepsi üst üste gelmiş birde hamilelik,aşırı duygular yoğunn... ayy ne gıcık kayınvalideler var yaaa,uyuz oluyorum he böle duydukçaa,ne var sanki az iyi olsa gelinlerle,cadolozlar işteee
bende 5. Yilimdayim ama esim evde oluncaa evdeyim dışarı gidince kayınvalidemlere arada da annemlere geliyorum cnm yanii anlayacagin evim otell misali yeri gelio onunden gecio ama icine giremiorum amaa ne, yapayim ins hersey güzel olcak :KK66:
Huu supperrrr çok sevindim ya :) darısı meltemle benm başıma :)
fırsat bulsa bizimkide gelecekde gelmiyor işte:KK43:
Anaaam benimkinin iside uzun sürmüş yarinda 29 ekim isler duruo hem bugün de aramadii beni oooo ne yapio uleen oralarda bensizz ahhhh ahhh bi eve gelse görecek zalim yarrr

X