Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Bende uyuz oluyorum. Geldi şimdi yüzüne bile bakmadım. Konuşmucam anlasın ne kadar saçma davrandığını. Sanki ben tek yaptım çocuğu. İnşallah değişir. Dğiştircem başka çareyok
Aranizda problem veya iletisim bozuklugu yok dimi? Anlattigin kadariyla surekli disarida arkadaslari da etken tabi buna. Insallah bi an once duzelir aylosum

Bende uyuz oluyorum. Geldi şimdi yüzüne bile bakmadım. Konuşmucam anlasın ne kadar saçma davrandığını. Sanki ben tek yaptım çocuğu. İnşallah değişir. Dğiştircem başka çareyok

Nese sen moralini bozma çocuk olunca düzelir . Etrafında dört döner hele bir bebiş doğsun.

insallah degisir.ama dun neyse bugunde ayni olurlar.baba oluncada aynilar.ama insallah kocani degistrirsin.ya evli adamin arkadasi olamaz ya bu saatte ne yapiyodn sen sinirim bozuldu bak:-|

Aramızda bi Problem yok. Aslında çok ilgilidir.Ama şu akşam oolunca biri ordan arıyo diğeri çağırıyor. Yok bi gün dese bi gün demez gider. Alışmış bekarlığa hala öyle sanıyorum galiba. Zaten bebek doğunca aynı böle devam ederse söylicem akıl verecek bi akrabasını konuşsun. Ben dedim mi anlamıyorum uyuz

Maşallah onda arkadaş koyun sürüsü gibi. Bana diyo sende gez dolaş arkadaşlarınla. Sanki aarkadaşım varmış gibi. Sorsan aklı hep bendeymiş ama gelememiş.

cok iyi edersin hayatim.sozunu dinledigi birisi ceksin kulagini akli basina gelir insallah.

Walla benim kiz kardesimin kocasi da işten 9 10 da gelirdi. Markete ugrardi 1 saat. Simdi bebek olunca 6 dedimmi evde. Insallah bebis olunca duzelir ama seninde yanliz kalman iyi degil bu donemde

Maşallah onda arkadaş koyun sürüsü gibi. Bana diyo sende gez dolaş arkadaşlarınla. Sanki aarkadaşım varmış gibi. Sorsan aklı hep bendeymiş ama gelememiş.

Arkadaşlarıda anlayışsızmış yani bilmiyorlarmı evde hamile bir eş var. Ne çağırıp duruyorlarsa.aklı sendeyse bir zahmet gitmesin.durumu arayanlara izah etsin yada telefonu eve gelince kapatsın bu kadar basit ay valla uyuz oldum

bence devreye başkasını koyma şikayet etmiş gibi olur .babası, abisi falan varsa ancak kendi gözleriyle bu durumu görüp uyaracak öle senin birine demenle sana ters döner bence.

Maşallah canım bişi sorcam Nurten hanımla dogum için konustunuz mu hiç gecen ay daha erken demişti . Bende yarın gıdıcem
Canm anca cevap yazabiliyorum k.bakma ben sordum vajinismusluyum bi sıkıntı olur mu diye oda muayene ederken karar veririz dedi ama sezeryan da kötü bişey değil dedi bu kadar konuştuk
yarın ii ha erlerle gelirsin inşallah

Onun arkadaşlarının hepsi öyle. Hep toplanıyolar. Eşleri evde falan. Millet alışmış umursamaz olmuşlar

Abinin babanın kendilerine hayırı yok. Doğru dürüst görüşmüyolar. Annesi olaydı onu yola koyardı da rahmetli erken gitmiş.

Canm üzülme benm bebegimin kilosu ii ama bi hafta geriymis sağlıklı kucagimiza alalım da onemli olan bu
plesentam yaslanmaya başlamış benmde erken alabiliriz dedi dr bebegim de geriden geliyor daha donmemisde
Ama ne yapalım çok şükür iiler dua edelim daha da ii olsunlar

İyi geceler canım benimde uyku geldi sanki. Yarın görüşürüz inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…