Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

S
Canım gecen aklıma gelfi . Bi sorun yok anladıgım yoğunluktan gıremıyırsyn sanırım .. Ohh ne guzel foto cekımı oldu demek .. 3 makıne bende yıkadım dışarı asmak istemedim dediğin gibi el kadar ama hemen kurumadı . Dun yerleştırdım dolabı çekmeceleri ay bakıp bakıp kollayıp duruyorum .. Ya foto çekimi aslında yapsak olur ama bende kararsız kalıyorum . En yakın arkadasımız fotoğrafçı dugun fotolarımızı da cekmılti . Hatta 2 düğün yaptığımızdan 2 ayrı foto cekımımız olmuştu. Esımın gıkı cıkmamıştı şimdi tekrar guzel bi resim yapsak mı bılemedim . Hem fotoğrafçımızda var .. Bak kafam karıştı :)
sukur sorun yok ama bebek ters duruyor sezeryan olabilir dedi Dr. Onemli degil benim icin sağlıklı olsun hic sorun degil. Bende uc posta yıkadım çamaşır ama daha eksik cok. Kız madem tanıdık fotocu var hic düşünme. Çektir gitsin hatıra hem. Telefonla çektiklerimiz o kadar kaliteli olmuyor. BiZe bir saatlik 200 tl ücret çıkardılar. Doga çekimi elbise de beyaz bi elbisem vardı onu giydim. Bence kocan hem bak ses etmiyor ani kalır evladına.

Moralim çok bozuk bebeğim 2 hafta geriden geliyormuş kilosu 1649 du. Ama elimden geleni yapıyordum hayatta ağzıma almadığım şeyleri yiyorum içiyorum olmuyo besleyemiyorum. Hergün yumurta süt pekmez ceviz badem fındık tükketiyorum ama yetmiyor demekki. Tek güzel şey bebeğim dönmüş. Çarpıntımdan dolayı kan tahlili yaptılar belki kansıZlıktan beslenmemiştir eğer öyleyse iğne falan verecekmiş doktor diilse kalp doktoruna gitmemi söyledi
Canım hemen kasar peyniri muz ve pirinç tüket gor bak bebis nasıl büyüyor. Düzenli ye bunları. Kanitli bunlar google dan araştır. Bir de stres yapma aslında geri degil bu kilo 32. HFta kilosu 1600-2300 arası olmalı sen kac haftaliksin?

S

sukur sorun yok ama bebek ters duruyor sezeryan olabilir dedi Dr. Onemli degil benim icin sağlıklı olsun hic sorun degil. Bende uc posta yıkadım çamaşır ama daha eksik cok. Kız madem tanıdık fotocu var hic düşünme. Çektir gitsin hatıra hem. Telefonla çektiklerimiz o kadar kaliteli olmuyor. BiZe bir saatlik 200 tl ücret çıkardılar. Doga çekimi elbise de beyaz bi elbisem vardı onu giydim. Bence kocan hem bak ses etmiyor ani kalır evladına.
Daha cok doner ya niye hemen sezeryan dedi ki? Bende telas etmistim donmedi diye bu hafta dondu ama.dr 38e kdr cooookk doner rahat ol didiii:)

Canım hemen kasar peyniri muz ve pirinç tüket gor bak bebis nasıl büyüyor. Düzenli ye bunları. Kanitli bunlar google dan araştır. Bir de stres yapma aslında geri degil bu kilo 32. HFta kilosu 1600-2300 arası olmalı sen kac haftaliksin?
32 deyim ama ultrasonda 30 çıktı

Keşke benim eşimde iş için bi yerlerde olsa. Çok moralim bozuk yaa. Offf bu saat oldu hala arkadaşları ile kafa bulma derdinde. Ölsem haberi olmayacak. Yatın kalkın dua edin En azından boş işlerle sizi yalnız bırakan bi kocanız yok :KK61::KK61:

Keşke benim eşimde iş için bi yerlerde olsa. Çok moralim bozuk yaa. Offf bu saat oldu hala arkadaşları ile kafa bulma derdinde. Ölsem haberi olmayacak. Yatın kalkın dua edin En azından boş işlerle sizi yalnız bırakan bi kocanız yok :KK61::KK61:
Konuşsana canım şuan ona çok ihtiyacın var senin ne arkadaşıymış durumunu anlat hamileyim de duygu sömürüsü yap biraz alala otursun niraz karısıyla meşgul olsun bu erkeklerde ya evcil yada arkadaş delisi olur ha birde bilgisayar hastaları var.

Alıntı yapamıyorum telden kusura bakma. Kaç kere konuştum. Hepsinde benimle tartıştığı desem boş. Bende ondan üzülüyorum. Ya birden bişi olsa bana kim koşacak bilemiyorum.

Alıntı yapamıyorum telden kusura bakma. Kaç kere konuştum. Hepsinde benimle tartıştığı desem boş. Bende ondan üzülüyorum. Ya birden bişi olsa bana kim koşacak bilemiyorum.
Gıcık oluyorum valla böyle anlayışsız kişilere inşallah düzelir diyelim ozaman .belki baba olunca değişir.

Bende uyuz oluyorum. Geldi şimdi yüzüne bile bakmadım. Konuşmucam anlasın ne kadar saçma davrandığını. Sanki ben tek yaptım çocuğu. İnşallah değişir. Dğiştircem başka çareyok

X