Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

ayyy çok üzüldüm yaa,bi mucize olsada yaşasalar,hepsi sağlıklı olsaa.allahım kimseye böle şeyler yaşatmasınnn.alsalar anne üzülüyo almasalar tehlikee

hadi inşallahhh kızz görmüyon muu alttaki açıklamanda muhtemel kilosu 1780 diyo.normal benceee
Ana yuregi bacim

Off ya tas olayına üzüldüm ama cok şükür Bebiş dönmüş .. Bizim günler aynı sayılır bakalım bizim kılo ne olmus .

Ay sorma cnm en cok ben sevindim. Seninkide donmustur herhalde. En cok bu haftalarda donuyormus

Sagol canim mesanede bakalim hala ins duser ama cok sukur agri yok. Yok cnm kgsuna cok takmiyorum aslinda ama sanirim gecen haftada bakti ya 160pdu ondan az geldi herhalde. Bobrek bahanesiyle her hafta goruyorum

Canim sen etkilenmemeye calis. Seninle arkadasinin durumu bir degil. Zaten hassassin bu konuda. Insallah yasarlar ya dualarim arkadasin ve bebisle

canım benim çok geçmiş olsun Allahım yardımcı olsun çok zor bir durum gerçekten, çok üzüldüm

herkese merhaba a101de neler var kızlar ya çalışıyorum gidip bakamıcam(
Ben küvet masrapa alez oyuncak sepeti gece lambası önlük ayakkabı aldim
nevresimi de güzel di de figür olsun istemiyorum bebegimin eşyalarında almadım o yüzden
Bunlarin disinda nuk biberon emzik
battaniye kundak ateş ölçer filan.vardi

Tastanda kurtulsaydin bi ya bebisine masallah yarinda bizim dr günümüz bakalım biz kaç gr mız :)

Tastanda kurtulsaydin bi ya bebisine masallah yarinda bizim dr günümüz bakalım biz kaç gr mız :)
Sorma kuzum ama cok sukur ki 3 gundur agrim yok. Hadi bakalim guzel haberlerle gel insalllahhhhhh :)

Aaaa gece lambasi ben gormedim nevresimi bende aldm kullanilir nolcak ki

Canimbizim burda yok a101ama annem bana yorgan alez bide nevresim tskimi aldi.gayet iyi diyo.battaniyelr de cok iyimis ama ben baya aldigimdan aldirmadim.
Bende simdi acip baktim cnm aldiklarima bende yorgan yastik aldim o yorganin icinde bebek yastigida var. Iyi oldu yeni dogan bebegi yan yatiriyorlar kusma riskine karsi arkasina koca yastik koymak zorunda kalmam. Nevresimde almistim. Baktim kumaslari guzel. Su gecirmeyen yatak koruyucuyuda aldm oda guzel. Dandik degil verdigim paraya gore walla iyiymis

Allah yardımcıları olsun canım.inşallah bir mucize olur :-((

aminnnn teşekkür ederiz balımmm inşallahh bulursun benn netten baktım önce kafama yatınca gittim aldım hemenn

Bir tane buldum çokda beğendim oda takımı ama eve geldim şöyle bir ölçtüm odayı ortada alan çok dar kalıyor.puff yarın başka yerlere bakcam araba konusu kafamızda netleşti dün koçiş baya arastırdı bugünde gittik baktık mamas papas armodille modeli çooook pratik tek elle kapanıyor hafif testlerde birinci gelmiş onu alcaz pusette alcaz.isterseniz bir bakın derim kızlar

Bu taş olayı çok berbat bişey inşallah biran önce düşer canım bebişede tütü maşallah

baktım güzelmiş canımm, bakıp görmek daha içine yatıyo bizde bi model beğendilk ama daha araştırcaz,başka bulamazsak onu alabilriz galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…