Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Canım sen nerede oturuyordum

Canımallah yardımcın olsun moralini yüksek tut üzme kendini de bebeğini de cok şükür bu haftalara kadar geldi .. Guzel haberlerini beklıyoruz

tünaydınn canımmm ohh ne güzell 2 iş birden hem pazar hem mağazaa inşallahh yoktur kansızlık

Kızlar bende gittim a101e bebek için alez , emzik , elbise askısı aldım . Canım resmı yüklerse atıyım
askılar çok uygun yaa 6 tane 2 tl bende 2 takım aldım beyaz mavii,asıcam aşkımın takımlarını,şimdilik pek takım yok ama olucak daaa

Dün sabahın köründe çamaşırları yıkayan ben şimdi ütüye bir turlu oturamıyorjm .. Kızlar burada okudum sanırım buharaız mı utulencek Bebiş eşyaları

ve bugun ki hastane raporum :
Taş hala yerinde düşmemiş
Sag bobrekte genişleme. Buyuk ihtimal taş ordan dustugu icin olabilir dedi. Pazartesi urolojiye randevu alip oraya gitmem gerekiyormus.

Kadin dogum doktorumda olcumleri yapalim gelmisken dedi 1700 olmus bebegim. Herseyi normal sıkıntı yok sukur.

Başı aşağı dönmüş şukurler olsun

hadi yaaa ne düşmez taşmışş uyuzzz taşş geçmiş olsun canımm.
ohhh bebişe maşallah dönmüşşş,inşallahh gittiğimde beimki de dönmüş olurrr

hadi yaaa ne düşmez taşmışş uyuzzz taşş geçmiş olsun canımm.
ohhh bebişe maşallah dönmüşşş,inşallahh gittiğimde beimki de dönmüş olurrr

Benim dun gece cok hareketliydi bugunde hep kaburgamin altinda hissediyorum. Donmustur ya.
Benim bebegim zayifmi la?

Off ya tas olayına üzüldüm ama cok şükür Bebiş dönmüş .. Bizim günler aynı sayılır bakalım bizim kılo ne olmus .

Kızlar mrb gecmisii okuyamadim tlf girdigim için zor oluo bu arada duygucum geçmiş olsun yaa gercektee ne tasmis düşmek bilmedi başka sorun olmasinda bu dagecer arkadas. bu arada bebeğin kgsi normal cnm 100 gr eksik 100 gr fazla önemli dgl bence sağlıklı olsunlarda kgyi dogduktan sonra da alırlar ins aylacim bende bu tlf la girmenin yüzüne sinir oluyorum hep başa dönüyorum artık sayfayı yer imlerine ekledim :)bnmkide maşallah yüzüyor içinde e dee kız kardeşim görüyor deli oluo resmen

Slm canlar napiyonuz?ben hic iyi degilim kizlar oyle etkilendim ki...alicaklar en gec yarin bebekleri yasama ihtimali cok dusuk.almadiklari her dakika arkadadim icin tehdit.her an epilepsi krizine girebilirmis.simdi evine gidip cantadini haxirlafim aglaya aglaya.esim gitti denizliye.dun herjes doktorum bile ordayom diye kizdi.beni goturmedi esim de.zaten normal dogum cigligi faln duydum bir suri.cok etkilendim hic iyo degilim sormauin

telefonla hiç giremiyorum ben,deli oluyorum alıntıyla cevap yazarken hoppp gidiyo alıntının içine saçma sapan harflaer yazıyo.o yüzden sadece telle bakıyoorum kim ne yazmış diyee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…