Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Selam kizlarr ya bende kocisle kahvaliya gittim geldik acim dedi bana geldiler tabii basladim utuye bitsin bugunler

Selam kizlarr ya bende kocisle kahvaliya gittim geldik acim dedi bana geldiler tabii basladim utuye bitsin bugunler
selam canımmm,bende gittim ama snin kahvaltı uzun sürmüş,naptın kız silip süpürdün mü herşeyii afiyetler olsun hadi bakalımm ben ne zmaan yıkamaya başlıcam merak ediyorumm.yaa yıkasamda daha dolap almadım oğluma nereye koycam yıkayıp ütülesem offff

Ohh ne guzel alisverislerinide yapmissin gebze havasida aldin bol bol da yedin tatil bitti. Biz camasirlari yikadik utuledik sira sende
Ahh sorma ilk iş bebek için deterjan alıp , yıkamaya başlamak .. Yegenımınde ufak gelen hiç giyilmemiş bi cok eşyasını verdiler cpk sey oldu yıkanacak utulencek .. Sizler işleri bitirdiniz .. Temizlikler yapıldı . Cok aktif yaZaMasamda gözüm üstunuzdeydi :)

Aylos aynen sildim supurdm ne varsa daha yeni aciktim suan ütü masasnn ustnde uykm geldi hehhehe

ütü sıcak geldi uyku getirdi sana,uyuyuver azıcıkkk
Nerdeeee uyumak ve ben evi topliycam dha ne isler var bilsen kizim acikti ablamn kzii bnde b sure ben bakiorum okul sonrssi o kdr dinlenmeye ihtiyacim varki daha da dogrusu sessizlige hastanede yatacagim ik gun dinlenicem diye dusunuorum

Nerdeeee uyumak ve ben evi topliycam dha ne isler var bilsen kizim acikti ablamn kzii bnde b sure ben bakiorum okul sonrssi o kdr dinlenmeye ihtiyacim varki daha da dogrusu sessizlige hastanede yatacagim ik gun dinlenicem diye dusunuorum
alllahhh ne iş varmış sende yaaaa tühh canımm allah kolaylık versinn

hehehheh uydursaydın bişilerr bende de normalde çok duygusalımm dışarda ağlamak yerine sinirli oluyorumm tartışıp duruyoruzz
Allaha kocislere sabır versin benimki burada değil o yüzden cok rahat telde naz yapamıyorum :)

Yorgan yastik nevresim onları ananemiz yaptı bizim ama senn nevresimin çok tatlı mutlu mutlu uyusun bebis
benim annemde yapacaktı ama zaten kadın sıkışık,dedim hiç yapma bişi ben alcam hepsiniiaminnn hepsi sağlıkla uyur inş.

Mrb kizlaaaar dün gidememistim yine dr a ama bugün çok şükür gittim. Bebisim maşallah 1975 gr olmuss büyümüş meleğim :) nst ya bagladilar ama sonucu dr a verdim dr baktı ama bisey demedi bende sormayi unuttum. Bisey çıksa söylerdi dimi yaa. 3 hafta sonra tekrar çağırdı erken dogum riskine karşı kocislee arama yasak koyduu yorulmak yasak hep sol tarafa yatilacak mecbur olmayinca saga dönülmeyecek bide tansiyonum biraz düşük çıktı onu dr a söylemeyi de unuttum yorgundum ondan midir acaba olmazsa sağlık ocagina yarın gidip tekrarr ölçtureyim dimii

merhaba canımmm oy maşallahh onaa evet canımm bencede bişi olsa söylerdiii.olsun yasak bak az kaldıı bebiş sağlıkla gelsin de hadi yaaa vala ben ne kadar dikkat etsemde gece sağ tarafa dönüpde yatıyorum çünkü omuzun kopuyo üzerine yatmakdan ölçdür canımm

Yarın dr mu aratacagim aylacim hele bi sorayim bakim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…