Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Oyle kuzum dogru insallah allahim yardim eder de su korkuyu atarim icimden

Oyle kuzum dogru insallah allahim yardim eder de su korkuyu atarim icimden
Atlatirsin cnm hastaneden ayni gun yuruyerek cikicaksin dusunsene. Epiduralde yaptirirsan bisey hissetmiyosun zaten. Sen doguma kadar bol bol yuru. Dogum yapan arkadasimda hastanede yatarak bekleme bol bol yuru koridorda dedi. 15 dkda doguruverdi.

ilk denemede tutturanlar sizi,bende 2. denemede tutturdum,nedense ilk denemede olmadı,allah çok bekletmedi ne güzel
Sorna canimm 5aya faln olursa dua et diyodu arkadaslar defik bi deneyelim oluverdi :) olmaz diye dusunmustum aslinda mayista hamile kalmak istiyodum simdi 2.donem rapir sorunum olacak.bebegimi birakip calismak istemiyorum.doktorum veririm rapor dedi ama insallh vi sorun cikmaz

işte ne zaman olacağı belli olmuyo bu bebişlerinn inşallahh çıkmaz sorun canım yaa

Ehheee ay cok guldum aylos hala 2 pozisyondayiz gobisler degmeden tabii tovbee bu aylar azginlik aylari sevisemeyenler utansin lelele

Kizlar sezeryan olursaniz korkutmayin kendinizi emi bak bnde oldum herkesin agri esigi farkli bende korkaktim en cesaretl bendim valla ameliyattancktiktan kirk dk sonra telefonla konusuyodum kafam bi dunya sondami cikarirlarken pitt diye sesi hayal meyal hatirliyorum gecti bitti yanma disnda aci hissetmedim ama yogun bi yanma hissiydi aci deil

ben kaçar canlarrrr,kocişimle alışverişee gidiyozzz yağmurlu yağmurlu ohh miss

Hala gezmelerdeyim valla son son annemin koyünede gittik temiz hava organik gıda :) yazdıklarınızı yoptan okudum. Özlemişim valla sizi de .. Bu arada babam Eminönü'ne gitti lavanta kesesi ve kova aldı bana cok içime sindi kese 1.5 tele , kova 90 krs kovayı tül koyup içine draje falan koyucam hastaneye gelenlere

Eklentiler

• image.jpg
    1,7 MB · Görüntüleme: 50
Çok güzelmiş canım bu keseler nette 4 lira çok uygun almışsın hayırlı olsun :)

Kizlar bu arada az once cok sevdigim komsum geldi.ebe hala calisiyo.bu haftalardan sonra adet sancisi gibi sancilar cok olr bebek asagi iniyo krmikler esbiyo dedi.bi de bel agrisi artcakmis.grip olma sakin dedi.kendisi 2.cocugunu grip olup oksurmekten 33.haftada dogurmustu.
Bide yine bi ebe yorumu:normal dogim sakin yapma kafayi yicemmmmm
Ebeler galiba komlikasyonlardan korkuyo

İyi geceler kızlar yarin ins bebisi görmeye gitcemm umarim herşey yolundadır bu arada evimin işini çok şükür bugün bitirdim yalnız halılar serilcek onuda kocis gelince yapcaz.. Zaten o gelene kadar annemlerdeyim :) yaa çok yoruldum amaaa iki gecedir uyuyamiyorum ins bugün uyurum. Yaaa bebisimi cok özledim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…