Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ub cnmin ici ebeyle sık gorusme b aralar sana destek olsun bu ne boyle sen bisey dusunme onune bak en kiizima hamileyken nee enfeksiyonlar kaptim bisey olmadi akina bisey getrme igne bile oldum onbes tane

Ub cnmin ici ebeyle sık gorusme b aralar sana destek olsun bu ne boyle sen bisey dusunme onune bak en kiizima hamileyken nee enfeksiyonlar kaptim bisey olmadi akina bisey getrme igne bile oldum onbes tane

Melteem hadi gozun aydincnm ohh iy haberle gele ins yorma kendini soluna yat bu gece hep iyi olur bnde uyuyamiyorum cunki gece hareketli benimki sabaha kadar

İyi geceler kızlar yarin ins bebisi görmeye gitcemm umarim herşey yolundadır bu arada evimin işini çok şükür bugün bitirdim yalnız halılar serilcek onuda kocis gelince yapcaz.. Zaten o gelene kadar annemlerdeyim :) yaa çok yoruldum amaaa :KK43: iki gecedir uyuyamiyorum ins bugün uyurum. Yaaa bebisimi cok özledim
iyi geceler canımmm,inşallah yolundadır herşey:KK68:

Kızlar ben bunlardan yaptırıyorum siZde düşünürseniz die foto ekleyim dedim
image.jpg

Melteem hadi gozun aydincnm ohh iy haberle gele ins yorma kendini soluna yat bu gece hep iyi olur bnde uyuyamiyorum cunki gece hareketli benimki sabaha kadar
Kizz bitti zaten çok şükür yarın ins dAhada şükür ederim Rabbimize bnm bebiş de yoruldu bikac gün yaa:KK43: ayrica uyuyamamam bel agrisindan uzaninca rahat edemedim

İyi geceler kızlar yarin ins bebisi görmeye gitcemm umarim herşey yolundadır bu arada evimin işini çok şükür bugün bitirdim yalnız halılar serilcek onuda kocis gelince yapcaz.. Zaten o gelene kadar annemlerdeyim :) yaa çok yoruldum amaaa :KK43: iki gecedir uyuyamiyorum ins bugün uyurum. Yaaa bebisimi cok özledim
Guzel haberlerle gel canimm:)

Galiba onlat cokk farkli goruyo bu olayi canim.anlamadim

Kizlar bu arada az once cok sevdigim komsum geldi.ebe hala calisiyo.bu haftalardan sonra adet sancisi gibi sancilar cok olr bebek asagi iniyo krmikler esbiyo dedi.bi de bel agrisi artcakmis.grip olma sakin dedi.kendisi 2.cocugunu grip olup oksurmekten 33.haftada dogurmustu.
Bide yine bi ebe yorumu:normal dogim sakin yapma :KK43:kafayi yicemmmmm
Ebeler galiba komlikasyonlardan korkuyo :KK43:
Canım sen kimseyi takma kafana bebişin nasıl gelmek isterse öyle gelir ama ikisinden de korkma herkes patır patır doğuruyo da biz mi yapamıcaz.

Buarada sen napacaksın doğum iznini ben haftaya ayrılacam sen devam mı edeceksin çalışmaya

Canım sen kimseyi takma kafana bebişin nasıl gelmek isterse öyle gelir ama ikisinden de korkma herkes patır patır doğuruyo da biz mi yapamıcaz.

Buarada sen napacaksın doğum iznini ben haftaya ayrılacam sen devam mı edeceksin çalışmaya
2.donem iznin uzun olmasini istiyorum canim.37ye jadar caliscam.ama nasil olcak bilmiyorum.simdi bile zor olmaya basladi.
2.donem hic gitmixem heyetle kapatmayi dusinuyorum donemi.zaten seneye eylule 9aylik falan olcak allahin izniyle.iyi bi bakici bulursam artik bakalim taa.ayy calismak ne zormus cocuk olunca...

aynen terlik yaptıracaktım sonra düşündüm kim ayağa bakar :KK70: bi gün için gerek yok
Ben de vazgectim ya once cok ozendim ama masraf yok yere.twigy den sade vi terlik alcam.belki sadece tac yaptiririm.aldim aslinda bi tane ama bunlar da alin beni diyo resmennn:)

2.donem iznin uzun olmasini istiyorum canim.37ye jadar caliscam.ama nasil olcak bilmiyorum.simdi bile zor olmaya basladi.
2.donem hic gitmixem heyetle kapatmayi dusinuyorum donemi.zaten seneye eylule 9aylik falan olcak allahin izniyle.iyi bi bakici bulursam artik bakalim taa.ayy calismak ne zormus cocuk olunca...
Ben mecburen gidemediğimden iZni başlatacam artık rapor alabilirsem sonrasına kullanacak yoksa mecbur işe başlıcam Mayıs'a kadar rapor alsam süper olur Haziran'da bebekle giderim seminere falan da gelecek seneye bakıcı şart

X