Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

benim eş de geldi gitti hehhehe seçenekleri alıyo beğenmezse kendi yapıo vala ne güzel yaa

eee yemek yiyemiorumm kacc gundur cnm cekmiskenn yapimm dedimm duduklum otuyoo gec olsunn ama canimin istedigi olsunn bnm kide anasinin yemegini getitlrir karimm yesin diee halbuki kari evde yemek yapio haberi yok adi bana kiymioduu

eee yemek yiyemiorumm kacc gundur cnm cekmiskenn yapimm dedimm duduklum otuyoo gec olsunn ama canimin istedigi olsunn bnm kide anasinin yemegini getitlrir karimm yesin diee halbuki kari evde yemek yapio haberi yok adi bana kiymioduu

görünce şok olacak tabi canım yiyemiyosan birde canın çekince hemen yap

uyu devam uykuya o zamann halsizlik var demekki bi ara bende de oluyodu şimdi geçti

bi gün uyuyorum bi gün uyumuyorum bende anlamadım dün öğlen tam 6 saat öğle uykusuna yattım kesmedi akşam erkenden uyudum sabah 8 de zor kalktım..
evet halsizliğim var haftaya soraaam bi doktora. senin ne zaman geçti?_ bi de göğüs hassasiyetim benim baya azalmaya başladı sende durum ne

ooo o kadar uykuyla geçmemiş... benimde geçen hafta geçti işte gerçi arada oluyo ama sürekli değil.göğüs hassasiyetim vardı benimde azaldı...alıştı herhalde bünyee

Kızlar buda benim bebişim bitanem.10 haftalık olmuş.iki hafta sonra ikili teste gidicem.çok şükür çok ıyı.kıpır kıpırdı içimde.o minnacık kalbi öyle güzel atıyoduki.inşallah testımızde iyi çıkar.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

maşallah canımmm ne güzel yaaa 1 haftam kaldı benimde sabırsızlıkla bekliyorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…