Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

İyidir şekerim idare ediyoruz senden naber? Geçmişi okuyamadim telefondan zor oluyor nasilsin?
Amaaaannn nasil olsun hergun ayni ya. Kalk otur yat ortaligi toplamaya calis vazgec geri otur acık biseyler ye ortaligi tekrar toplamaya calis yemek yap disari cik eve gel koca gelsin yemek yemeye calis. Muhabbet et biseyler yap. Hadi yine siz sevisebiliyosunuz bana oda yasak doğsalardida hayatimiza renk gelseydi.
Bende amma doluymuşum hiiii

Yokk kizz bana da yasakk
Yokk kizz bana da yasak ben de disari cikamiyorumm hadi onu da gectim evde adam akilli ayakta duramiyorum hep yataktayim bir de benim halimi düşün yani amann boşver icimizi birbirimize dokmeyecegiz de kime dokecegiz yani:) birbirimizin halinden biz anlariz dimi canim?

Aynen walla bazen dusunuyorum burasi cidden iyi geliyo bize. Burasi olmasa kocalarin kafalarini sisiricez. Oda farkinda buraya girmemden hicte sikayetci degil elimde tlfn dit dit dit

Dogum yaptiktan sonra herkez bi yere savrulmasa bari. Asil ozmn lazim olucaz birbirimize:)

Ayy aynen zavallilar hamilelikten bir şey de anlamiyor ben de o ümit icerisindeyim kimse gitmese bari diyorum ama şimdiden kimse yok burada doğru duzgun... Ama kasim annelerinin gerçekten de masallahlari var onlar gibi yoğun olsaydi sayfalarimiz yardimci olacak çok kişi olurdu:) artik kimi bulursak yardim isterizz

Aralik anneleri de baya takir takir gidiyor. Bu sayfaya sadece belli kisiler takiliyor. Neyse olmado tlfnlasicaz

Teşekkür ederim canım çok imiş valla çatlak kremini kaça aldın peki
Canim bio oil normalde daha once bakmistim 25 tlidi alacaktm bn raflara baktim yok neyse kasaya gittim kasaya dizmislet 3lu paket 59 tl diye. Onu aldim arkadasim 1 kutusunu kullanmis daha dusun 8 ayda

OFF uyumadan bakayım dedin telden alıntı yapmak ne kadar zor hep karışıyor En iyisi uyumak yarın görüşürüz canlar iyi geceler

Canim bio oil normalde daha once bakmistim 25 tlidi alacaktm bn raflara baktim yok neyse kasaya gittim kasaya dizmislet 3lu paket 59 tl diye. Onu aldim arkadasim 1 kutusunu kullanmis daha dusun 8 ayda
Hımms iyimiş yarın bahçeli yolu gözüktü bana kesin

Bende kaçar kızlar telefonun şarjı ötüyor artık sıpamda tekmeliyor benimle ilgilen diyor galiba sabah görüşürüz mucuk hepinize gelsin tatlu rüyalar

Bende kaçar kızlar telefonun şarjı ötüyor artık sıpamda tekmeliyor benimle ilgilen diyor galiba sabah görüşürüz mucuk hepinize gelsin tatlu rüyalar
Cemreye ugrama ama fiyatlar ucmus :) sana da Allah rahatlik versin canimm

arkadaşlar merhabalar.. 29+1 deyim.. erkek bir bebişomuz olacak kısmetse.. 27 aralık tahmini doğum tarihi.. ocak ayına sarkma ihtimali sizce nedir? ve 4d ultrason fotoğraflarıyla doğduğu andaki görüntüsü ne kadar birbirine benzer tecrubesi olan varmı? hepimize sağlıklı doğumlar

Kuzularimm gunaydinnn...
Bosverin kiz az olalim oz olalim.cok olunca her kafadan bi ses cikiyo.aralik annelerine giriyom cokkk sayfa geciuo.iyi boe iui..dogumdan sonra da kopmak yok haaaaa :)
Duygumm ne donmesi kiz anlanadim.iste ayniyiz senle.nornal deneyelim diyo doktorum ama bilirsiniz ben cokkkkk korkuyorummmmm...bilmiyorumm.nasip artik.36da konuscaz.sezeryan da yaparsam 39 diyo kizlar yandim ben.illa cekcem galiba agri

Gunaydın şekerler ... Bizde olaylar olaylar .. Dun esım kullanıyorken aracı park ederken affedersiniz öküz gibi gelen bi araç benim taraftan araca vurdu gecti hemde büyük bi araç tabi ben bi cırladım ama cok şükür korkmadım cok hemen gecti .. Dıkkat edın kızlar özellikle araç kullananlar .. Bügünde eşimle çıkacaktık dışarı işyerınden aradılar . Sinir oldum zaten azcık limoniydik . Küstüm konuşmuyorum . Hamılelik tribi neymiş görsün

Cemreye ugrama ama fiyatlar ucmus :) sana da Allah rahatlik versin canimm
Duuygucum Aralık annelerinde yazdmışlar memorial ankara hastanesinde doguma hazırlık kursu varmış . Ben siteye baktım ücretsizmiş . Ankaralı hamişkerde duysun buradan ben kaydolmayı düşünüyorum arıycam birazdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…