Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

hoşgeldinn canımm anammmm nasıl yaptı kızzz canın yandı mııı ohh ohhh almışsın sende bişiler,bende az kendime geleyim devam edicem alışverişee

hoşgeldinn canımm anammmm nasıl yaptı kızzz canın yandı mııı ohh ohhh almışsın sende bişiler,bende az kendime geleyim devam edicem alışverişee
Kuzum cok acimadi ama cirkin biseyyy bak benim defigim bebek arabadina bak detimm

Masallah diyelim canım .korkulacak bişey yokmuş şükür.ne güzel alışverişide bitirmişin. doktorun normal doğum yanlısı sanslısın doğru söylüyor narkoz konusunda bence normal doğuma hazırla kendini bir çırpıda pırt et çıksın bebiş annesi narkozdan etkilenmesin kuzucuk ikinizde ayık olursunuz

şerbetin yanına peksimet ya da tuzlu selanik kurabiyesi ikram edilir diye duydum ama dediğin gibi kek te şart Allaaaam Allaaaam her şey bitti benim düşündüklerime bak :) her şeyi tamamladım ikramlık ne versem diye taktım kafaya

sorma bende baktıkça kafam karışıyor. biz de de fol yok yumurta yok daha ne yapıcam bilmem port bebe sanırım dediğin gibi bir şey internette bebek arabalarına baktıkça önüme çıkıyor anlam veremiyordum.

Kizlar ne guzel walla sayfamiz hareketlendi.

Bende duramadim yerimde attim kendimi caddeye gratise girdim. Bio oilin catlak yagini aldim orda kasimda dogurucak bi arkadasim var o cok önermisti onda hala catlak olmamis. Bide jhansons baby nin 200 ml lik bebe sampuani banyo jeli bebek yagi 3lu set 20 tl paket vardi ondan aldim. Baya gider. Kokusuda cok guzel.

Ub'ummmm cok guzel haberlerle gelmissin. Kiz kacinci haftadasinki normal yapabilirsin dedi? Donme ihtimali yok mu? Benim bildigim son haftaya kdr donebiliyorlar. Ama kgsu falan cok iyi masallah

Bebek arabasi konusunda arastircam bakalim acele edip kafami karistirmiyim. Acelesi yok nasilsa. O senin dedigine de bakaym

Aman aman masallah hareketlensin sayfamız ay bide iyi oluyor fikir alışverişi oluyor. 7.caddeden mi aldın benim liarac bitti almayım dedim sağlık ocagındaki doktor boşyere öle kimyasal kremler kullanmayın çatlayacağı varsa çatlarsın kendisi hiçbirşey kullanmamış ve hiç çatlamamış kullanmak istiyorsan doğal zeytinyağı kullan dedi bende doğal zeytinyağ buldum bir haftadır onu kullanıyorum bebeğede zeytinyağı kullancam bebek yağı düşünmüyorum zaten ilk 1 ay hiçbirşey kullnamayız aldığım yağın asit oranı 0.1 den düşük birde ısıtıp kullanıyorum asit oranı sıfırlansın diye olmazsa senin dediğinide alıyım ikisini bir kullanıyım

Evet cnm 7 de ki gratisten aldm. Walla kiz baya memnunda. Catlayacagin varsa catlarsinda azcikta min. e indirmek bizim elimizde. Baya indirim vardi walla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…