Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

neden demiycem bendede yok o heves bir tek şu şeker olayını halletsem yetr diyorum valla .hatta doğumdan sonra ve öncesinde yanımda sadece annem ve koçiş olsun yetr diyorum diğer türlü sanki strese gircek gibi hissediyorum kendimi.ilk iki hafta kimse gelmese bir kendimizi toplasak olaya tam adapte olsak değilmi.çok mu saçma sizce bu düşünce
Degil tabi ki cnm bende ayni dusuncedeyim. Kiz kardesimin yaninda ben kaldim gunduzleri sezeryanli oldugu icin kanamasi var pedi var gaz sorunu var agrisi var sahsen o halde gelen giden olsun istemem. Dogar dogmaz evede gelmesinler ben bi ayaklanayim kocamla bebegimle basbasa rahat vakit gecireyim obur turlu walla lohusa depresyonuna girerim.

Annemde anlatmisti :
"Hastane odasina gelen giden cok ee bende sezeryanim gaz sorunum var tam cikmak uzere birisi geliyor tutuyorum zorla. Doktorlarda cikarmami bekliyorlar. En sonunda odada 5 6 kisi var dayanamadim sanci yapmaya basladi gaz saliverdim. Hicte utanmadim anlayisli olmalari lazim bi bebek ziyareti hastanede 2 saat mi surer bak git dimi" diye:KK70:

Bizde gelen mutlaka olur moral olur banada diye düşünüyorum
Walla cnm o durumda sadece ailen moral oluyor diger turlu akraba ea doat eski batil inanclarla kafa dolduruyorlar yok onu yap bunu yapma
Bebegi minciklayip duruyorlar sen orda rahatsiz oluyorsun.

bu da benden kızlarrr kurban bayramından,göbek showa katılmaadan olur mu:KK70:,burda biraz bol giydiğim için çok çıkmamış olabilir ama önümde top gibi bebişimm :KK68: :nazar::nazar:
kızz üzerindekinin pudrası var bendee:-):KK70:maşallah size ne tatlısınız:nazar::)

Herşey bebislerimiz için :)
aynenn onlar içinn valaa :KK68::KK68: bebeğimiz olduğunu duyduktan sonraa önce evi sonra arabayı değiştirdi eşim, ben istesem yıllarca çektirirdi bana:KK70: ama işte tek bebişler rahat olsun diyee elimizden geleni yapıyoruzz :KK68:

Walla cnm o durumda sadece ailen moral oluyor diger turlu akraba ea doat eski batil inanclarla kafa dolduruyorlar yok onu yap bunu yapma
Bebegi minciklayip duruyorlar sen orda rahatsiz oluyorsun.
heehhh duygu aynen ölee beni şimdiden ablam bile başladı bunaltmaya başladı yok onu alma yok bunu neden aldın,arkadaş bi heves atmişim bırak daaa,kendileri ilk çocukda herşeyi alır sonra alanlara yok gereksiz dee :KK62::KK62: şimdi millet gelecek yorum yapmadan gitmeyecek,bakmaya geldiysen bak, bende istiyorum gelsin misafir eş dost akraba ama herşeye maydonoz olacaklarsa hiç gelmesinler moral bozmakdan başka işe yaramazlar,geçen bi akraba yok niye park yatak alacan diyo dedim onu kullancam tek oda yapmıcam ki sonradan daha güzel bi oda alırım yok efendim tek yatak dolap alabilirmişim,illa bi yorumm :KK53::KK53: herkese dalasım varr :KK70::KK70:

Oyy alıntı yapamadan yazıcam kızlar .. Ya bu arada sistem bi acaip beğenmek istediğim yazıları keyfe gore bazen begenenıyırum .. Duuygucum açıkçası benimde hevesim vardı oda süsüne ama hastanede ziyaret edecek ne bi dost , ne de akrabamız olacak maalesef . Yoksa iyi moral olurdu bizimkiler off off herkesden uzak olmak ne zor iş cok özlüyorum .. Neyse hevesimi Hanfendinin odasına saklarım :) hergün odasındayım bakıp bakıp duruyorum ..

Casual cadillac diye bi marka araba
bi aksilik çıkmazsa akropolde yapacağım ücreti sezeryan normal farketmiyor 2.500 canm sen nerdee doğum yapacaksın kontrollerin akropolde degilmiydi
Kontrolların akropolde ama son anda değişcez sanırım hastaneyi . Memnunum aslında ama ücretten dolayı bazı geçebiliriz .. Turgut Özal'da dogum yapma ihtimalim var eşim ünide ders vermeye basladı personele indirim oluyormuş sanırım .. Orada dogum yapan arkadaşlarda var baya farkedecek indirimle Turgut Özal ..

kızlarr bu aralar kasıklarıma doğru ağrı oluyo sanki bebişin baskıısından dolayı,birde sola yatıyorum mesela saatlerce uyuyup kalınca bi dönüyorum canım acıyo çok,bi tarafa ağırlık olduğu için,sizlerde oluyo mu :KK64::KK64:

kızlarr bu aralar kasıklarıma doğru ağrı oluyo sanki bebişin baskıısından dolayı,birde sola yatıyorum mesela saatlerce uyuyup kalınca bi dönüyorum canım acıyo çok,bi tarafa ağırlık olduğu için,sizlerde oluyo mu :KK64::KK64:
O bende de var maalesef azcık iş yapıyım baskı cok oluyor .. Haftaya kontrolum var umarım bişi yoktur . Bende yan yatınca bebişte kıpırdanıyor cok rahatsız oluyo gibi geliyor .. Hareketler kısıtlanmaya basladı a dostlar

O bende de var maalesef azcık iş yapıyım baskı cok oluyor .. Haftaya kontrolum var umarım bişi yoktur . Bende yan yatınca bebişte kıpırdanıyor cok rahatsız oluyo gibi geliyor .. Hareketler kısıtlanmaya basladı a dostlar
aynenn canımm,yaa canım yansın sorun yok dayanırım ama bebişim iyi olsun da napalım kalmış şurda 2 ay :KK68: offf ben hala 1 ayda doktora gidiyorumm:KK43:

Benim agrilarim daha fena sukredin. Bicak giriyo o kipirdadikca seyime. Su pazartesi bida gideymde kulturun sonucunu vereyim birde birdaha diger doktora gostereyim insallah digeri yanilmistir :KK43:

Uyuzcum walla ne istiyosan icinden nasil geciyosa al lafinida esirgeme ev benim cocuk benim kime ne? Aliyorsam kendi paramizla aliyoruz alla aallllllaaaa:63:

54037897c39cadb653cf7c16.jpg
:KK70::KK70::KK70:

Benim agrilarim daha fena sukredin. Bicak giriyo o kipirdadikca seyime. Su pazartesi bida gideymde kulturun sonucunu vereyim birde birdaha diger doktora gostereyim insallah digeri yanilmistir :KK43:

Uyuzcum walla ne istiyosan icinden nasil geciyosa al lafinida esirgeme ev benim cocuk benim kime ne? Aliyorsam kendi paramizla aliyoruz alla aallllllaaaa:63:
öyle yapıyorum valaaa,kocam karışmıyo onlara nee :KK70: idrar kültürü mü canım,benim lokasit hep fazla çıkıyo doktor yeniden idrar tahhlili yaptı ve kültürü de baktı ikisi de normal çıktı çok şükürr, bol su içiyorum başka yapıcak bişi yok,inşallah sende de bişi çıkmaz

öyle yapıyorum valaaa,kocam karışmıyo onlara nee :KK70: idrar kültürü mü canım,benim lokasit hep fazla çıkıyo doktor yeniden idrar tahhlili yaptı ve kültürü de baktı ikisi de normal çıktı çok şükürr, bol su içiyorum başka yapıcak bişi yok,inşallah sende de bişi çıkmaz
Cnm bende sadece o cikmadi ki crsmba kontrolde. Hem rahim kisaligi cikti hemde akinti ornek aldi bakalim. Rahim kisaligi a tekrar baktiricam. Spor yasaklandi :KK43:

Idrar degil akintidan ornek aldi bakalim ins bisey cikmaz. Fitil verdi gerci ondan korkum yok tek korkum kisalik :KK43:

X