Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Bi bakicam artik ya. Ilk zamanlar bebek arabasi lazim olmayabilir. Zaten o sogukta nereye cikaricam. Aşıdan aşıya. Bahar gibi daha uzun sure kullanilanlardan alirim belki.
Aynen anakucagi uyun bisey al baharda al baston arabani kurtul masraftan zaten buyuyolar yurudulermi tutamazsin elde avucta

Aynen anakucagi uyun bisey al baharda al baston arabani kurtul masraftan zaten buyuyolar yurudulermi tutamazsin elde avucta
Yani. Allahtan sen tecrubelisin cnm. Gerci kiz kardeslerimide goruyorum bebek arabasini cok uzun sure kullanamadilar bebisler ayaklaninca.

Aynen walla okudukca hem.dua edoyorum hem uzuluyorum 1 tanesi dun gece dogurdu. 1 yerde daha okudum biriside benim gibi rahim kisaligindan hastanede yatiyor onun rahim kisaligi sifirlanmis. Ilaclarla 34e gelmeye calisiyor. Rabbim acil sifa versin :KK43: saglicakla gelsin bebisleri

Hangi marka aldın canım bide akropolde mi yapıcan dogumu ?? Ücret falan konustunmu hiç ??
Casual cadillac diye bi marka araba
bi aksilik çıkmazsa akropolde yapacağım ücreti sezeryan normal farketmiyor 2.500 canm sen nerdee doğum yapacaksın kontrollerin akropolde degilmiydi

Hazir aliverirsiniz yaa dert ettiign seye bak ayrica pogaca fln gerrksiz degilmi? Ikramlok seker falan koysan?
Yok canm hazır alacaim zaten yapaamam da o panikle ne olacak bakalım annemler benden heyecanlı :) seker cikolata filanda olacak

Bebek emerse pompaya gerek kalır mi bilmediğim için soruyorum
Hani sut kanallari acilsin bebek emmedigi zamanlar ona sagip koyuveririm diyorum kiz kardesimin bebis bazen uyuyo 3 saat kardesimin goguslerinden sut siziyo sizliyorda. Hani oyle durumlarda sagdikca artar ya

Benim tablet yedi kafayi yine :KK51: Bugun booyl bi yorgunum ya istanbulda puslu bir sonbahar yasaniyo Aklimdaa cook sey var alinicak esim acele etme diyo ben dayanamiorum paramda yok cikipp doya doyaaaa alisveris yapiyim mecbur kocisi bekliycem :KK43: :KK61:
buralarda da hava kapalı,benimde lista az gibi ama aldıkça çıkıyo bişiler yaaa,az iyileşeyim başlayacam almayaaa,benimde param yoktu valaa bileziğimin birini bi akrabaya ödünç vermiştim geri vericekti direk parayı ver dedim onunla alıyom ne alacaksam :KK68::KK68: kocayı beklemekdensee,zaten altını pek takmam niye dursun kenardaa :KK70:

Yok canm hazır alacaim zaten yapaamam da o panikle ne olacak bakalım annemler benden heyecanlı :) seker cikolata filanda olacak
Aman ben sizin kdr hevesli bile degilim walla nedense oda suslemeye. Hatta kimsenin gelmesini bile istemiyorum o haldeyken.

buralarda da hava kapalı,benimde lista az gibi ama aldıkça çıkıyo bişiler yaaa,az iyileşeyim başlayacam almayaaa,benimde param yoktu valaa bileziğimin birini bi akrabaya ödünç vermiştim geri vericekti direk parayı ver dedim onunla alıyom ne alacaksam :KK68::KK68: kocayı beklemekdensee,zaten altını pek takmam niye dursun kenardaa :KK70:

Altinlar bugunler icin:KK70:

Saka bi yana fazla harcamayin. Hastaligi var sagligi var. Kenarda da fazladan dursun.

Hepinize meraba kızlar aramıza yeni katılanlarlarda hoş gelmiş.ay topik nası ilerlemiş ama hepsini okudum.bugün hiç halim yok kızlar birde bulantı var baş ağrısı cabası içim sıkılıyor böle avazım çıktığı kadar bağırmak istiyorum havalardan galiba.
Simaycım senin dediğin gibi chicco lite way çok kullanışlıymış ve 4 yaşına kadar rahat kullanırsınız dedi mothercareda bir bayanla konuştum ve en çok tercih edilen arabaymış.
Uyuzcum masallahın var kız hiç kilo almamışın sen minicik bir göbüş oda olsun dimi yani.evet aralık anneleri olara yaza formda girmeliyiz.doğumdan sonra hemen o kilolar gidecek :KK50::KK12::KK12:
Duygucum bende senin gibi düşünüyorum acaba arabayı sonrayamı bıraksam diye ama işte kararsızım puset jesin alcamda araba koltuğuda şart pöff ya:KK51::KK51::eek:

Ankarada ayni cnm bi gunesli bi kapatiyo. Ben hala bebek bezini sampuan yagini masrapa kovasini almadim:KK43: 40indan once tirnak kesilmezmis. Makasin aciliyeti yok. Gerci alip kenara koymak lazim. Telase yapmayalim neyse hepsi olur ya yavas yavas.
Duymamistim kirkindan önce tirnak.kesilmiyecegini ilginç geldi bana

Hepinize meraba kızlar aramıza yeni katılanlarlarda hoş gelmiş.ay topik nası ilerlemiş ama hepsini okudum.bugün hiç halim yok kızlar birde bulantı var baş ağrısı cabası içim sıkılıyor böle avazım çıktığı kadar bağırmak istiyorum havalardan galiba.
Simaycım senin dediğin gibi chicco lite way çok kullanışlıymış ve 4 yaşına kadar rahat kullanırsınız dedi mothercareda bir bayanla konuştum ve en çok tercih edilen arabaymış.
Uyuzcum masallahın var kız hiç kilo almamışın sen minicik bir göbüş oda olsun dimi yani.evet aralık anneleri olara yaza formda girmeliyiz.doğumdan sonra hemen o kilolar gidecek :KK50::KK12::KK12:
Duygucum bende senin gibi düşünüyorum acaba arabayı sonrayamı bıraksam diye ama işte kararsızım puset jesin alcamda araba koltuğuda şart pöff ya:KK51::KK51::eek:

Hosgeldin canimmmm bebis nasil tepikliyor mu? Aman olsun kis geldi bak gunler kisaldi bebislerimize daha cabuk kavusucaz.
Araba koltugu bizede sart ama tekli olarak satildiginda bayagi tuzlu. En iyisi travelde ekonomik geliyor. Gerci ilk bi kac ayinda kucagimizdan dusurmeyiz herhalde araba koltugundan ziyade. En iyisi sabredip benis buyudukce ihtiyacina gore almak. Kardesim sezeryanli biliyorsun dun bebiside aldik pasaja gittik yahu ver diyorum ben tasiyim dikislerin acicak. Yok dedi birakmadi yavrusunu. Nasil bir ask ya:KK60:

Ankarada ayni cnm bi gunesli bi kapatiyo. Ben hala bebek bezini sampuan yagini masrapa kovasini almadim:KK43: 40indan once tirnak kesilmezmis. Makasin aciliyeti yok. Gerci alip kenara koymak lazim. Telase yapmayalim neyse hepsi olur ya yavas yavas.
Duymamistim kirkindan önce tirnak.kesilmiyecegini i
Hani sut kanallari acilsin bebek emmedigi zamanlar ona sagip koyuveririm diyorum kiz kardesimin bebis bazen uyuyo 3 saat kardesimin goguslerinden sut siziyo sizliyorda. Hani oyle durumlarda sagdikca artar ya
Hmm bilmiyorum ama simdilik almam gibi lazım olursa alırız

Duymamistim kirkindan önce tirnak.kesilmiyecegini ilginç geldi bana
Bende ilk defa duydum. Dun kardesimdeydim benia dogali pztsi 3 hafta olcak dedm tirnaklari uzamis. 40indan once kesilmez dedi. Vardir biseyi herhalde. Lohusalarda 40 gun kanama surmesi rahim yerlesmesi gibi ornegin. Gerci hep eldivenli olcaklar. Acelesi yok tirnak isinin

Aman ben sizin kdr hevesli bile degilim walla nedense oda suslemeye. Hatta kimsenin gelmesini bile istemiyorum o haldeyken.

neden demiycem bendede yok o heves bir tek şu şeker olayını halletsem yetr diyorum valla .hatta doğumdan sonra ve öncesinde yanımda sadece annem ve koçiş olsun yetr diyorum diğer türlü sanki strese gircek gibi hissediyorum kendimi.ilk iki hafta kimse gelmese bir kendimizi toplasak olaya tam adapte olsak değilmi.çok mu saçma sizce bu düşünce

Herşey bebislerimiz için :)

X