Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Hosgeldin kuzumm gecmis olsun. Biz seni saglam gonderdik hasta olup geldin. Hemen topla kendini aaaaaa!
teşekkür ederim canımm evet yaaa meğer peşimdeymiş grip,yakaladı sonunda ama sıcak çorbalar,içecekler falan derken ,terleye terleye attım çoğunu canımm

hoşbulduk canımmm azman modda dolanıyoruz hepimiz desene,bende de var bi artış bi ara olmuş geçmişdi bu aralar yeniden başladı
Evt ya kociş çok mutlu bu duruma ama kaygılanıyo yazıkk :) göbişime bakkk bnde bır nevi öküz adayıyım hıcbıyer yok gobışş aldı basını teyteyteyy

Eklentiler

• image.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 69
Uyuzum dıkkat et cokmu öpüştün bayramda en sevmedıım sey hep hastalık vırus bulaşıyo anam ya

Evt ya kociş çok mutlu bu duruma ama kaygılanıyo yazıkk :) göbişime bakkk bnde bır nevi öküz adayıyım hıcbıyer yok gobışş aldı basını teyteyteyy
hhahaha tabi erkeklere göre çok iyi bi durum da iştee insan kaygılanıyoo yinedee,maşallahh göbişeee çok şeker görünüyo beni gören herkesde öyle diyo bi göbiş büyümüş

hhahaha tabi erkeklere göre çok iyi bi durum da iştee insan kaygılanıyoo yinedee,maşallahh göbişeee çok şeker görünüyo beni gören herkesde öyle diyo bi göbiş büyümüş

Enemmm ne dadlu olmussun kiz...

Bana sevismek yasak be napim a dostlar

evet malesef baya mucuk mucuk şeklindeydimm birde yeğenlerde gripdi onlardan bulaştı galibaa
Zaten sende hep bi kirginlik vardi yakalandin yakalancak gibiydin. Mucuk mucuk olunca gecti iste. Neyse ki atlatmissin kuzum. Allah beterinden korusun

Uyuzum hgeldin duygu neren okuz gibi tatlim olsan olsan buzagi olursun bnde gazman oldum dilek ya offf fenayim hehehe kizlarbisi sorcam utaniyom ya su mahrem durmlar varya hani istek konusu artis oldumu sizdede sakincasi varmi bi sorcam dr a
Sakıncası yok 36 ya kadar canm

Zaten sende hep bi kirginlik vardi yakalandin yakalancak gibiydin. Mucuk mucuk olunca gecti iste. Neyse ki atlatmissin kuzum. Allah beterinden korusun
aynen öyle oldu,aman doğumdan sonraya kalsaydı daha fena olurdu canım yaa şimdi geldi gitsin mümkünse büyük bi süre gelmesinn

aynen öyle oldu,aman doğumdan sonraya kalsaydı daha fena olurdu canım yaa şimdi geldi gitsin mümkünse büyük bi süre gelmesinn
Dogumdan sonra yakalanirsak maskeyle dolasalim ztn evde. Bebislere gecmesin savunmasiz daha onlar

Slm canolarimmm
Uyuzcanim hosgeldin kizum gecmis olsunn..
Duyguu simayy alemsiniz kiz cok tatlis olnusunuzz ben de koyam mi foto top hobegimle :)
Simayy o artis bende de var sorma kiz :) bu arada duygum travrl alma ya.ben cok bakmistim ama hantal.zaten kisin cikamayiz yaza da pusetli kismi kullanilmaz.ben bastona en yakin baby2go aldim cok hafif.tavsiye ederim.ayni markanin pusetini de aldim.

hoşbuldukk tatlımmm koyy seni de görelimm göbişli bebişlii

En iyisi onlara bakicam canim

Koyun kiz resimlerinizi gobisli gobisli bekliyoruzzzz:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…