Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Duygu ya yeğenine maşallah mis gibi kokar o .. Biri karnında biri kucağında ohh keyif sende .. Ub2406 incecik duruyorsun bi maşallah da sana bi bende cekılıyım fotoda göbek şov görün :)

Duygu ya yeğenine maşallah mis gibi kokar o .. Biri karnında biri kucağında ohh keyif sende .. Ub2406 incecik duruyorsun bi maşallah da sana bi bende cekılıyım fotoda göbek şov görün :)
Tayttandir o kuzumm :KK66: bide simdi azik daha buyudu tabii :KK43: cek kiz gorelim seni dee

Walla birden pörtledik kizlar. Sayfada bugun gobek show var:KK70:

Tesekkurler teyzeleri miss misss cennet kokuyor bunlar:emir_bebek:

Yarin buyik gun kizlarr. 5 hafta sonra doktora gidicem.dya edin.insallah bi aksilik yoktur.yarin aksam yazabilirim ancak.

Bakin kim var burdaa

Duygu masallah :nazar::emir_bebek: büyümüş ya ne tatlu olmuş iki haftada kız bebişin saçları siyah değilmiydi ???

bu arada sen nerene aldın anam kiloyu kız bebekde kiloyu her yerinden alırsın derler ama sende yanlar falan boş sanada bir masallah :nazar:spor yapmanın faydaları

İnşallah hayırlı
Yarin buyik gun kizlarr. 5 hafta sonra doktora gidicem.dya edin.insallah bi aksilik yoktur.yarin aksam yazabilirim ancak.
Hayırlı haberlerle gelirsin inşallah canım. galiba en geç ben gidiyorum doktora neyse sağlık olsun son bir hafta kaldı bebişimi görmeye

Evt ya kociş çok mutlu bu duruma ama kaygılanıyo yazıkk :) göbişime bakkk bnde bır nevi öküz adayıyım hıcbıyer yok gobışş aldı basını teyteyteyy :KK9:

Masallah kız neresi bunun öküz adayı töbe töbe çok tatlu olmuşunuz. Ben göbüşümü çok seviyorum nası olsa 2 ay sonra kalmıycak yazada forma gireriz tekrar hersey bizim elimizde yetrki bebişler sağlıklı olsun .Artık takmıyorum kiloyu tartıyı kaldırdım evde son iki aya dikkat ama :KK53::KK17:

canlarrr ben geldimmm,ama nasıl geldimm ahh ahhhh çok fena gribe yakalandım,annem ne yaptıysa yine de hafiflemedi çok ağır 2 gün çektim,bugün daha iyiyim çok şükür:KK39: burnum durmadıı hala da durmuyooo,hamilelikde ne zormuş yaa grip,insan ne ilaç içebiliyo ne rahat hareket edebiliyo :KK43: sizler nasılsınızzz bakaemm görüşmeyeli

Hoşgeldin canım ya bu arada geçmiş olsun.çok dikkat et kendine hamileyken bağışıklık sistemi zayıfladığı için hasta olmamız daha kolay hale geliyor.o yüzden bu iki ay kendimizi koruma altına alcaz galiba özellikle hasta olanlara yaklaşmak yasak.

Enemmm ne dadlu olmussun kiz...:nazar:

Bana sevismek yasak be napim a dostlar :KK61:
Sagol cnm hepiniz olesiniz ayy kiyamam uzaktan uzaga koklasin napakk heheheheh ben dayanamiyorum esimde diyo ki normalde seni boyle bi yakalasammmmm ayy resmen ben o oldum o ben sabret yavrm bi bucuk ay

Ha
Cok gecmis olsun cnm:KK43: basur gibi bisey mi? Hic bisey demedi mi dr? Bealenme sekli veya ilac disinda yapilacak baska bisey? Hay Allah ya sonlara dogru sorunlarimiz artiyor. Saglicakla bi kucagimiza alsaydik bebislerimizi
hayir canim basur ile alakasi yok su ellerde cikan sigiller yok mu onlardan cikmis dedi neden peki dedim bulasmis biyerden bagisiklik sistemin cokuncede ortaya cikmis dedi :KK43: hastayim normalde nezle oldum yatiordum bide bu haberle gitti iyice moralim

Cnm merhaba oncelikle genital sigil human papiloma ya yakalandin zaten hamileyken ortaya cikan bir virus genelde cinsel iliskiyle bulasan hastalk bence esinden sana gecmis labilir suan onda gecmisse bile omur boyu tasiyici olacaksiniz tek eslilik sart erkekte cok sorun lmuyo ama kadnda maalesef rahim agzi kanseri riski var b yuzden hic korkma rahm agzi serviks asini ol uc doz ddogumda iyilesebilir uzulme tek dogum seklinde sezeryan olabilir yoksa bebege gecer uzulme tek ilacin moral hicbiseycik olmaz cok yakin bir arkadasiminda basna geldi. Rahim agzindaki et parcalari iyilesse bile virus senle yasiyor beslenmene dikkat et ve de korunarak iliski secin yoksa daha cok yayilir
Tatlim esimde hicbisey yok ozellikle sordum doktora esimden mi gecmis diye hayir illaki esin degil oturdugun kalktigin yerlere dikkat et kapmissin biyerden sendede esine gecebilir dedi belkide gecmistirde :KK43: mecbur devlet dahi sezeryan diorsa mesele onemli. Ama hicbi tedavi vermediler dogumdan hemen sonra yaktirmam gerekecek.

Buyudu buyudu kuzum masallah. Saclar daha bi koyulasti kiz bunun. Simdi uyuttum gogusume yatirdim anne karninda duydugu sesleri actm 3 dk surdu dalmasi
Duygu masallah :nazar::emir_bebek: büyümüş ya ne tatlu olmuş iki haftada kız bebişin saçları siyah değilmiydi ???

bu arada sen nerene aldın anam kiloyu kız bebekde kiloyu her yerinden alırsın derler ama sende yanlar falan boş sanada bir masallah :nazar:spor yapmanın faydaları

Tatlim esimde hicbisey yok ozellikle sordum doktora esimden mi gecmis diye hayir illaki esin degil oturdugun kalktigin yerlere dikkat et kapmissin biyerden sendede esine gecebilir dedi belkide gecmistirde :KK43: mecbur devlet dahi sezeryan diorsa mesele onemli. Ama hicbi tedavi vermediler dogumdan hemen sonra yaktirmam gerekecek.
Cok gecmis olsun cnm yaa:KK43:

Hoşgeldin canım ya bu arada geçmiş olsun.çok dikkat et kendine hamileyken bağışıklık sistemi zayıfladığı için hasta olmamız daha kolay hale geliyor.o yüzden bu iki ay kendimizi koruma altına alcaz galiba özellikle hasta olanlara yaklaşmak yasak.
sağol canımmm:KK68:evet hemen kapıyoruz hastalığı dikkatli olmak lazımm

X