Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Herkesde aynı sorun var galiba hamilelik stresimi desem ne artık gerim gerim geriliyoruz galiba.ben çatmamak için çaba harcıyorum .adamda idare ediyor :KK62::KK61: ama nereye kadar bakalım.hamileliğin son ayları ya artık iyice sıkıldık galiba bunalım takılıyoruz
Aynennnn...vucut degisikligi,gerginlik,korku,azkalan zaman,uykusuzluk vs vs...cokk kaygiliyim cokkk

Herkesde aynı sorun var galiba hamilelik stresimi desem ne artık gerim gerim geriliyoruz galiba.ben çatmamak için çaba harcıyorum .adamda idare ediyor :KK62::KK61: ama nereye kadar bakalım.hamileliğin son ayları ya artık iyice sıkıldık galiba bunalım takılıyoruz
Oyalancak biseyler bulmak lazim.
Hadi kitap clubu kuralim :)

Gunaydinnn gunaydinn gunaydinn herkeseeee :KK66:
Günaydınnn hepinize:KK50:bu sıralar çok takılamıyorum size neler yapıyosunuz bakalım okuduğuma göre siz de benim gibi evhamlanmışsınız Rabbim hepimize sağlıklı doğumlar nasip etsin inşallah :KK49:ben bu sıra çatlak derdine düştüm kalçam büyümedi diye o kısımları yağlamamıştım kocaman çatlaklarla karşılaştım iki tarafımda da ama Mor renkteler hiç Mor çatlak görmemiştim sizde de var mı acaba ben mi abartıyorum:KK51:

Günaydınnn hepinize:KK50:bu sıralar çok takılamıyorum size neler yapıyosunuz bakalım okuduğuma göre siz de benim gibi evhamlanmışsınız Rabbim hepimize sağlıklı doğumlar nasip etsin inşallah :KK49:ben bu sıra çatlak derdine düştüm kalçam büyümedi diye o kısımları yağlamamıştım kocaman çatlaklarla karşılaştım iki tarafımda da ama Mor renkteler hiç Mor çatlak görmemiştim sizde de var mı acaba ben mi abartıyorum:KK51:
Bio oil kllan belk azaltir catlagi kl almasakta az k gerilse kuru deri catlar ben elimde kalan yag popoma da suruyorum belimede

bende hemen bağırıyorum o yüzzden eşimle sürekli tartışıyoruzz :KK75: gergin dönemler demekki bunlarr :confused:
Evet cnm ya ama ben bsey cozdm tatl normalde sevmem b dilm nutella ekmek beni keyiflendiriyo kan sekerimizmi dusuyo hormonsal ya bende oyle suan küsüştük arkam donuk oturuyom ona hehhehee :KK11: :KK48:

evet 7 aylık hamile olarak kpss sınavına girip çıkmış bulunmakdayımm :KK49::KK49: dikkat sıfırdı oğluşum tekmeledikçe benim kafam uçtu başka yerleree heheh salladım hepp :KK55::KK55:
Ayy kusum hayirli olsun ins dogru sallamisindir heheheh bebisin sansna bnde o tekmelediginde b mallasiyorum

X