Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kızlar şimdi geldik doktordan ağrım tekrar başlayınca gidelim dedik bişey yok dedi doktor nst ye bile girdim bi sıkıntı yokmuş çok şükür idrar tahlili de temiz. Çok korkmuştum ya bi dahaki sefere daha temkinli olcam ama doktorum ağrı olursa yine gel ihmal etme dedi
ohh iyi bari rabbim korusun meleklerimizi :KK68:

İyi canım ins bi daha öyle bi ağrı yasamazsın ahh ahhh bu bebisler güle güle gelselerdi saglikla ins

Hehee şişko dioo deli :) ama tek bi gün kaldı yanımda kizzz 1 hafta sonra gelicek ins ama çok değişik bi duygu yaşadık ikimizde baktii siskoo dedi sonra ikide bi geri bakıyor ne güzel olmuşsun falan dio yaaa kendimi çok tuhaf hissettim inanirmisin hamileliğimin en rahat uykusunu en güzel uykusunu yaşadım o gün kocisimin bi eliyle karnimi diger eliyle de beni sardi sabahda uyandiginda bebek hiç oynadimi dedi bende evet ne oldu ki falan dedim bu defa kızdı bana sen bebek oynadığında beni nie uyandirmadin dedi Rabbimiz bilio yaa bu heveslerimizi içimizde koymaz ins belki Rabbim kısmet eylerse önümüzdeki hafta beraber gideriz dr a senin dr günün ne zaman
olsun o bi gün bilee senin için çok şey :KK68:ayy canım benim yaaa benim eşim yanımda am aseni iyi anlıyorum sarılmalar insana öle güven veriyo,bi el dersin ama neler anlatıyo o el nelerr allahım ayırmasın hiçbirimizi :KK68: ben daha randevu almadım ama bulursam bayram öncesi gidicem doktora haftaya yani :KK68:

olsun o bi gün bilee senin için çok şey :KK68:ayy canım benim yaaa benim eşim yanımda am aseni iyi anlıyorum sarılmalar insana öle güven veriyo,bi el dersin ama neler anlatıyo o el nelerr allahım ayırmasın hiçbirimizi :KK68: ben daha randevu almadım ama bulursam bayram öncesi gidicem doktora haftaya yani :KK68:
Amin canım hiç kimseyi sevdiğinden ayırmasin Rabbimiz:) bnde önümüzdeki hafta diorum zaten hem belki kocisim gelir beraber gideriz. Ins güzelliklerle görelim bebislerimizii :)

Sağolun kızlar Rabbim kimseye böyle bişey yaşatmasın ödüm koptu bebişime bişey olcak diye. İnşaAllah sağlıkla zamanında doğururuz bebişlerimizi:emir_bebek:
Ins canım yaa ins dogurduktan sonra bi ohhh çekeriz Rabbimiz ne anne karnında ne de dünyaya geldikten sonra kimseyi evladıyla sınamasın ins

iyi akşamlar canımm,evet herkes öle diyo ama insan yine de korkuyo,şu kasılma tam anlamıyla nedir bi bilsem yani nasıl oluyoo :confused:
Aynen nasil korkmayalimki ya gercekse diye panik oluyo insan cnm bebegin karnini sertlestirip kendni top gibi yapmasi ama uzun sure yni bi gecip bi daha bi daha olnca bi sikinti var demek gibi ama olabilio iste bana oluo zaman zaman

Aynen nasil korkmayalimki ya gercekse diye panik oluyo insan cnm bebegin karnini sertlestirip kendni top gibi yapmasi ama uzun sure yni bi gecip bi daha bi daha olnca bi sikinti var demek gibi ama olabilio iste bana oluo zaman zaman
o bana da oluyoo arada ama düzenli olanlar tehlikeliymiş gallibaa.

X