Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Masallah diyip duanizi okumayi unutmayin teyzeleriii
Allah analı babalı büyütsün canım.Çok tatlı Maşallah kilosuda çok iyi.Şimdi o ne güzel kokuyordur . Bu arada sanada alıştırma oluyorDarısı bizlere artık sağlıcakla bizde kuzucuklara kavuşuruz inşallah.hangi hastanede doğum yaptı kardeşin.

Ay bilmiyorum canim geceye kadar inledi acidan. Simdi tekrar hastaneye geldim esiyle nobet degisimi yaptik ayaklanmis kardesim ama zar zor yuruyor. Hayirlisiyla insallah normal yapariz ya
yok canım sen korkma herkesın agrı esıgı farklıdır ınan tabııkı canın yanıyo ama agrı kesıcıyı yapıyo rahatlıyosun ıns normal yaparsınız ben sızden once yaparsam yazıcam sıze neler hıssettım tamammı

bakalım hangimiz önce hangimiz sonra yapacak doğumları,tarihler tutacak mı, tabi tam olmasa da sırası en azından

duygucum ALLAH bagıslasın cnm ya maasallah suphanallah cok tatlı daha cok guzellesıcek sımdı şişleri var yuzunde gecer emsın annesını bol bol ablana soyle cok yatmasın yurusun gazdan sancı oluyo gaz sıkıstırıp baskı yapıyo apandıst amelıyatından farkı yok ınanın yavas yavas yuruyuz kayısı suyu bıraz gaz cıkartsa rahatlar

bakalım hangimiz önce hangimiz sonra yapacak doğumları,tarihler tutacak mı, tabi tam olmasa da sırası en azından
yok kız nerdee bızım veletler acelecı baksana daha ne kadar var ama ben burdayım dıyolar az once 10 dklık yola gıttık teknosada ısım vardı hep çişim geldı sınır oldum esımde benı boyle gormeye uzuluyo annem yazlıkta onun yanına yollıyım dedı senı adamda haklı ay desem korkuyo gdıcem ama hastane uzak ya panıkatak oldum köydekıler ne yapıyomus zavallılar bız zamane gebelerı

he bu arada benım haftam 28 burda bı hafta ılerde cıkmıs ama dogru olan 28 haftama gırdım

Hiç doğum kısmını (sezeryanı)düşünmüyorum sadece normal doğuma endeksledim kendimi.hatta eşimde bak doğum sırasında sezeryana karar verirlerse sakın üzülme bellimi olur zoraki sezeryan olabilir diyor. bende inat tabi istemiyorum diyorum. İşin şakası tabi ogün ne olur bilmiyorum.Rabbim hepimize kolayca bir ıkınmada doğurmayı nasip etsin.

dışarı çıkınca benimde oluyo öle sanki saatlerdir lavaboya gitmemişim gibi çişim geliyo,biraz beklersem geçiyo heheh bende ahh falan yapim bişi mi var diyo yok deyince o zaman öle bağırıp panik ettirme beni diyo hee valaa acı da olsa çek doğuma kadar,doktor yok,cinsiyet ne belli değil,bebişde bi sorun var mı hiç belli değil,ama canım o zamana oranla şimdi daha çok sorun çıkıyo sanki

vala bende sanki kesin normalmiş gibi düşünüyorum pat diye bi sezeryan dese doktor üzülürüm herhalde tabi allahım sağlıklısını versin de normal olsun inşşallah

aynen yenı hamılelıkler hep sorunlu nıyeyse bende anlamadım pff gecıcek dımı kızlar bu gunler ya ben az once jokere de gıttım carrefoure yakın ısımı bııtırınce ne kadar pahalı bebek kıyafetlerı bı tuluma 70tl fıyat koymus ama beşıkler vardı 190 tl ye cook ta guzeldı gercı ben aldım baby tech sultan besık almasaydım onu kesın alırdım 3 ay da olsa 5 aya kadarda olsa şık duruyo mısafırler geldıgınde bebıs içinde ayy cok heycan yaptımmm

cnm bende 28 lerın ıcındeyım ıste o kdr + ları saymıyorum aynıyız dmekkı senle kac gr agırlıgı boyu fln sordunmu ben 27 haftalıkken ogrendım
ben 25. haftamda gittiğimde 830 gramdı, 20 gün oldu gitmeyeli,acaba ne kadar büyüdü boyunu hiç sölemedi,bende heyecandan sormadım valaa

evet canımm,beslenmeden midir yenilen sağlıksız şeylerden midir artık orasını allah bilir.bende gtmiştim 1 ay önce aynen çok pahalı,ancak takip edip indirimde olanlar işe yarayabilir

vala bende sanki kesin normalmiş gibi düşünüyorum pat diye bi sezeryan dese doktor üzülürüm herhalde tabi allahım sağlıklısını versin de normal olsun inşşallah

İnşallah canım bol dua edelim en güzeli.işimiz allaha kaldı rabbim ne derse olur.Yeterki bebekler sağlıklı olsun. 29. Hafta bitiyor ama sanki banadaha çok varmış gibi geliyor.hiç öle bir telaş yok çok relax davranıyorum.Daha alışverişi bile tam yapmadım.Size özendim hafta sonu küçük çaplı kıyafet alışverişi yaptım ama eksik çok artık kontrolden sonra devam etcem.son bir defa daha cinsiyeti sorcam içimde hala şüphe var.

aynen dualar en güzel.evet çok var gibi geliyo ama zaman geçiyo ya,benimde bebeğin kıyafeti hariç hiçbişi almadım,kurban sonrası başalayacağım almaya kalanları yavaşdan sor bakalım ne diyecek

Yarim saatte 1 uyandirip yurutuyorum canim. Daha hala cikaramadi gazi rezene cayi verdiler bakalim. Bende bebegin gazini cikardim altini degistirdim ikiside misil misil uyuyo. Artik hazirim dogurmaya

Cok tsk ederim guzel dilekleriniz ve dualariniz icin. Allah hepimizin evladini bize bagislasin.

ilk defa bebeğin hareketlerini göbeğimin üstünde ortada hissediyorum,önceden hep yan taraflarda oluyodu nasıl kıpırdıyo orda balım yaaa

Cok sagol cnm darisi basina:) Ankaradayiz biz Ridvan Ege de yapti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…