Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kizlar bu arda trendyola ve markafonite rahat salas trikolar girmis.ben almistim daha once cok rahat.dusunene tavsiye edetim.saten ve olgun orkun markalari

Bende 52 den 57 ye çıktım ama geçen ay 40 beden bi kot almıştım şimdi karnımı sıkıyo gibi bende ayda bir pantolon almak istemiyorum doğumdan sonra kalacaklar ama kışa napacam bilmiyorum yaz iyiydi elbise giy çık hem bebiş hem de ben çok rahattım
maleseff sürekli büyüyen bi karnımız varr,ne giysek olmuyoo,başta diyordum hamile kıyafeti almam diye ama lazımm ya,hem bi daha hamile kalırsam onda da giyerim saklarım durur bi kenarda:KK66:

herke:KK70:
ya kızlar siz nekadar az kilo almışssınız ben 12 kilo aldım 6.5 ayda 57 kiloyla hamile kaldım şimdi 69 kiloyum:KK43:( ama üst bedenim göbeğim hariç 36 beden alt bedenimde 38 ( hamile pantolonu) birazcık kalçalarım büyüdü okadar ama tartıda çok ağır geliyorum görenler çok kilo almamışsın arkadan hiç hamile gibi değilsin diyor ama bu 12 kilo nerelerime gizlendi anlamadım:KK43:( kafama çok takıyorum vallahi:KK1::KK1:
merhabaa :KK70:demek sade göbiş ve o aralr büyüdü,bana da herkes sade göbeğin büyümüş hiç kilo almamışsın diyo gerçekden de sade göbek ve basenlerde büyüme var,o da normal daha 7 aylık hhamileyiz:p

herkese merhaba;
ya kızlar siz nekadar az kilo almışssınız ben 12 kilo aldım 6.5 ayda 57 kiloyla hamile kaldım şimdi 69 kiloyum:KK43:( ama üst bedenim göbeğim hariç 36 beden alt bedenimde 38 ( hamile pantolonu) birazcık kalçalarım büyüdü okadar ama tartıda çok ağır geliyorum görenler çok kilo almamışsın arkadan hiç hamile gibi değilsin diyor ama bu 12 kilo nerelerime gizlendi anlamadım:KK43:( kafama çok takıyorum vallahi:KK1::KK1:
Canım benimde çok belli olmuyor ama ben pantolonda rahat edemedim bi türlü giysem 38i de oluyo ama ne giyersem giyeyim kemer kısmını elimle tutup genişletesim geliyor psikolojikmen bebeği sıktığımı düşünüyorum sanırım

Canım bende de yanma çok oluyo ne yesem ne kadar dikkat etsem gecenin yarısı yanmayla uyanıyorum. Hemen hemen her şeyi denedim ama hiç bişey yaramıo. Buarada benimkide aşağı aşağı vuruyor
Aynen su icerken bile asit yutar gibi yanio bana soda azicik iyi geldi maden suyu yani cekicez duygununda dedigi gibi hamilelik reflusu off cnm ya esim bile aciyo bana cok bakarken anne kuzusuyduk geldik ne hale :KK12: Gunaydn herkesee bu arada :KK54:

Toplamda 7kilo almsim canim.ama hizli almaya basladim galiba.70e cikmak istemiyorummmmmmm:KK43:napcaz bakalim.bu arda mide yanmasi ve reflu benim de ciddi anlamda basladi.bikac kez mdem de bulandi.ona ragmen istahim cok acikkk:)
10 12 kg ile tamamlasan sikinti yapna bence cnm dogumdan sonra gider hepsi. Sen bis seyler yememeye calis hamur isinden tatlidan uzak dur bol su ic almazsin alsanda bebek alir merak etme. Gaviscon yada rennie kullanicaz baska caremiz yok:KK43:

merhabaa :KK70:demek sade göbiş ve o aralr büyüdü,bana da herkes sade göbeğin büyümüş hiç kilo almamışsın diyo gerçekden de sade göbek ve basenlerde büyüme var,o da normal daha 7 aylık hhamileyiz:p
Canım 12 kilo aldım ya anlamıyorum nerelerimde gizli:KK43: sadece eski pantolonlarımı giyemiyorum hamile pantolonu aldım 38 beden onları giyiyorum kışında elbise giyeceğim artık sık sık kalın çoraplarla çizmelerle

Canım benimde çok belli olmuyor ama ben pantolonda rahat edemedim bi türlü giysem 38i de oluyo ama ne giyersem giyeyim kemer kısmını elimle tutup genişletesim geliyor psikolojikmen bebeği sıktığımı düşünüyorum sanırım
canım eski pantolonlarıma bende giremiyorum bacaklara oluyorda bel kısmı mümkün değil bebeğim sıkılır içinde onun için sadece hamile pantolonu aldım 38 beden onlarda keten kışın giyilmez

Canım 12 kilo aldım ya anlamıyorum nerelerimde gizli:KK43: sadece eski pantolonlarımı giyemiyorum hamile pantolonu aldım 38 beden onları giyiyorum kışında elbise giyeceğim artık sık sık kalın çoraplarla çizmelerle
ne güzel daha kio alıyon ama göstermiyosun,saha ne istiyonn :KK48: vala bende kışın tayt üstüne bol kazaklar falan giymeyi düşünüyorum,pantolonla olacak gibi değil :KK57:

sabahdan doğru evi temizlemekle uğraşıyorum,ancak oturdum vala bittim beaa :KK68: ama evde tertemiz oldu:63: yaa kızlarr sinir olduğum bi konu var,malum kurban bayramı geliyo allah izin verirse kurban kesecez, ve ben tekim eşim diyo ki 30 kilo eti tek başıma ben temizleyip poşetlicekmişim,yapamam diyom hamileyim et elleyemem dedim,eldiven tak diyo bana :KK62: nasıl yapıcam bilmiyom kolay yolu yok mu :KK12:

ne güzel daha kio alıyon ama göstermiyosun,saha ne istiyonn :KK48: vala bende kışın tayt üstüne bol kazaklar falan giymeyi düşünüyorum,pantolonla olacak gibi değil :KK57:
bende kışın elbiseler altına kalın çorap ve çizmeyle, tayt aldım kışlık hamile taytı onun üzerine bol tunik falan gyerim diye düşünüyorum halime bakmadan birde internetten mont siparişi verdim 38 beden:) çalıştığım için ofiste şık olmak istiyorum birde hamile kalıp kendini bırakan kadınlardan olmak istemiyorum, bakımlı ve şık oldukça motivasyonum artıyor mutlu oluyorum...

sabahdan doğru evi temizlemekle uğraşıyorum,ancak oturdum vala bittim beaa :KK68: ama evde tertemiz oldu:63: yaa kızlarr sinir olduğum bi konu var,malum kurban bayramı geliyo allah izin verirse kurban kesecez, ve ben tekim eşim diyo ki 30 kilo eti tek başıma ben temizleyip poşetlicekmişim,yapamam diyom hamileyim et elleyemem dedim,eldiven tak diyo bana :KK62: nasıl yapıcam bilmiyom kolay yolu yok mu :KK12:
eti neden elleyemiyorsun canım?

bende kışın elbiseler altına kalın çorap ve çizmeyle, tayt aldım kışlık hamile taytı onun üzerine bol tunik falan gyerim diye düşünüyorum halime bakmadan birde internetten mont siparişi verdim 38 beden:) çalıştığım için ofiste şık olmak istiyorum birde hamile kalıp kendini bırakan kadınlardan olmak istemiyorum, bakımlı ve şık oldukça motivasyonum artıyor mutlu oluyorum...
aynen canımm,bakımlı olmak insanın iyi hissetmesini sağlıyoo :KK28: amann hep bu kiloda kalacak değiliz yaa al kiloyu verince giyersinn :KK28:

Esine de ki kasaba ver temizlesin aaa ugrasilirmi ayol zor be zarlari var taze etzor is Allh simdiden kabul etsin cnm ya
amin canım sağol,çok inat bi eşim var sen yap diyorum onu da kabul etmiyoo :63: bişiler yapıcam artıkk uğraşamam ben o kadar şeyle geçen sene hep elimi kestim diye bırak ben yaparım dedi,bu sene öküzlüğü tuttu :KK70:

Veriver kasaba :KK23:

X