Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

öle canımm ekmek parası için ne yapacakkk anommmm pardonnn yaranı deşmek istememiştimm

Ekmek parası işte ne yapacaksın bende senn gibiyim canm esimin tayini çıktı ben annemlerde kalıyorum eşim baska sehirde çok zor oluyor ama simdi esimin yanindaim ama sonra yine veda vakti

Slm kizlarrrr nasilsinizz...ben cokk yorgunum.bos bi odsmiz vardi dolap alnistik bebege kendi faxlaliklarimiza orayi toplafik dun aksam sirt agrisindan uyuyamadim gece.sizde durumlar nasill??

öle canımm ekmek parası için ne yapacakkk anommmm pardonnn yaranı deşmek istememiştimm
Hehee :) bebeğim var ama çok şükür ya arada bi tekmee atio herşeyi unutturuoo bana ama arada duruo bikac saat sizdede öyle oluyor mu kii

Ekmek parası işte ne yapacaksın bende senn gibiyim canm esimin tayini çıktı ben annemlerde kalıyorum eşim baska sehirde çok zor oluyor ama simdi esimin yanindaim ama sonra yine veda vakti
Evet zorr oluo ama yapicak bisiycik yokk bebisine sarilip uyu bnm gibi :
bende annemlerdeyimm kimi zaman acaba doğuma da mi tek gideceğim diyorum Rabbimiz ins babamızla doğuma gitmeyii nasip eyler güzelliklerle alalım ins bebişleri kucagimiza :)

tabi canımm sürekli olmuyo bana da, 1 saat falan dinlenme molası veriyolar galiba
Evet yaaa oynamadigi.zaman korkuyorum arada dinleniodur bide erkek çocuk kıza göre az oynuomus die biliyorum bnmkinin sabah maşallahı vardı şimdi dinlenio demekk

Slm kizlarrrr nasilsinizz...ben cokk yorgunum.bos bi odsmiz vardi dolap alnistik bebege kendi faxlaliklarimiza orayi toplafik dun aksam sirt agrisindan uyuyamadim gece.sizde durumlar nasill??
FazlA yorulma cnm bnm brn fazla oturunca bile belim agrio su.3 ayida atlatsaydik saglicakla ins işimizi de gucumuzude tutariz :)

Evet yaaa oynamadigi.zaman korkuyorum arada dinleniodur bide erkek çocuk kıza göre az oynuomus die biliyorum bnmkinin sabah maşallahı vardı şimdi dinlenio demekk
birde uyuyolar annesi,sürkli uyanık değiller ki uyuyo uyuyo hişşşşt ses yapmaa benim bebiş karnımı dalgalandırıyo resmen tekmeylee doğuncaa yandıkk

Kizlarr bugun ikindiden beri belim agrio bi tane parol ictim biraz kesildi şimdi yine agri oluo yaaa

günaydınn annelerrrr yağmurlu bi gün yaaa ohh mis gibi her yerr dün dolaşırken oğluşuma bu hırkayı aldımm hihiih

Eklentiler

• BeFunky_SAM_4283.jpg.jpg
    363,3 KB · Görüntüleme: 43
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…