Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

slm arkadaslar nasilsiniz
kizim bugun 11 gunluk oldu
simdilik iyi sukurler olsun
ama daha tam vucudu beyni gøzleri gelismedigi icin kesin bisey soylenmiyor
o kadar minnacik ki bas parmagi tirnagimdan kucuk
parmagimi bir tutusu var yawrum benim hayata tutunmaya calisiyor
hergun koynuma aliyorum mis gibi kokuyor
cok guzel bi duygu
insallah iyilesir sagligina kavusur kuvezden cikar
dualariniz icin cokk tesekkurler
hepinizden tek tek Allah razi olsun
Kuzum benim yaa...simsiki tutunsun insallah hayta.allahim sana ve esine guc versin ivacim.dualarim seninle...

cok guzel bi duygu
Seni merak edıyorduk canlm .. Hayata tutunuyor kızın inşsllah Allah'ın izniyle .. Allah yardımcınız olsun .. Dualarım sizinle

Güle güle kullan canım cok beğendim geceliğini .. Normalde bende gecelik kullanamayanlardanım bi tane alıcam cok da pahalı istemıyorum Ankara'dan mı nereden aldın ???
Sağol canım ben etimesgutta oturuyorum bugün sincandan geçerken yolda bi tuhafiye gördüm ip alıyım diye girdim bunu buldum hemen aldım tabi :KK49:bi de sabahlıklı takım alcam ama henüz kaliteli uygun fiyata bişey bulamadım malesef

cok guzel bi duygu
Canım ya tutunacak tabi bir aya kalmaz toparlar inşallah Rabbim hepimizin yavrularını bize bağışlasın

insaaallaaaah cnm yaa günaydın bu arada şekerim bebiss ne yapiyorr annesine günaydın tekmeleri atiomu.bakimm :)
sabah böbrek ağrısıyla uyandım hala hafifi var malum bi panik,bebişi hissedemedim diye,1 saat yatakda döndüm hissetmek iiçin,sonra tekmelemeye başladı ben iyiyim dedi annesine :KK68::KK68: senin bebiş ne yapıoo

sabah böbrek ağrısıyla uyandım hala hafifi var malum bi panik,bebişi hissedemedim diye,1 saat yatakda döndüm hissetmek iiçin,sonra tekmelemeye başladı ben iyiyim dedi annesine :KK68::KK68: senin bebiş ne yapıoo
bnm bebiss masallah bugün hareketli :KK70: ahh hep böyle olsa keskeee :KK66: bende de dün kaburga agrisii oldu gece hicc yatamadim yatakta bi o yanan u bu yana döndüm durdum :KK43: kocisde yokki masaj yapsinnn

bnm bebiss masallah bugün hareketli :KK70: ahh hep böyle olsa keskeee :KK66: bende de dün kaburga agrisii oldu gece hicc yatamadim yatakta bi o yanan u bu yana döndüm durdum :KK43: kocisde yokki masaj yapsinnn
amannn bırak yapmasınlar,benimki akşam yapayım masaj dedi,böbreğim yerinden çıkacak sandım hhahahhaah :KK68: masaj anlayışı biraz sert de :KK70:yatakda uyuyamama sorunu bende de var,bi yerim ağrıdığından değil ama karnım büyüdükçe zorlaşıyo uyumak :KK14:

amannn bırak yapmasınlar,benimki akşam yapayım masaj dedi,böbreğim yerinden çıkacak sandım hhahahhaah :KK68: masaj anlayışı biraz sert de :KK70:yatakda uyuyamama sorunu bende de var,bi yerim ağrıdığından değil ama karnım büyüdükçe zorlaşıyo uyumak :KK14:
Hehee sert dimi :) kız kiymetini bill yaa sert.yumuşak koca mi koca istee :KK70: bende esim gelince nasıl uyuruz beraber die düşünüyorum her yerimi yastıkla destekliorumm :) adam nereye sığacak haha :) pabucu damaa

Hehee sert dimi :) kız kiymetini bill yaa sert.yumuşak koca mi koca istee :KK70: bende esim gelince nasıl uyuruz beraber die düşünüyorum her yerimi yastıkla destekliorumm :) adam nereye sığacak haha :) pabucu damaa
ayyy tabi canımm bilmem mi kıymetlim o benimmm :KK68::KK68: ahahhaha yerde yatar artıkk hem yastık düşerse yere sana geri verirr hehhhe e:KK70::KK70:

ayyy tabi canımm bilmem mi kıymetlim o benimmm :KK68::KK68: ahahhaha yerde yatar artıkk hem yastık düşerse yere sana geri verirr hehhhe e:KK70::KK70:
Tabii yaa oda öyle diodu :) 50 gün görmemiş bizi gelip yerde yatirsamm bi 50 gün daha gelmezz :KK66: yok anacim yok elbett sıkışır

o da doğruu yaaa,canım senin eşin hep bölee uzaklarda mı,evde durmuyo mu hiç
Hee kiz hep uzaklarda :KK43: ama arada bi böyle uzun sürüyor. Ama arada bide uzun süre evde kalıyor sezona göre zaten dün kendine bi sürü kızıyor evimde.sizin yanınızda olmak için herşey verirdim dio ama ekmek parası işte :) offf ulen offf ayla destin yarami:):)

X