Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

vala böle annelere ne denir bilemem,sevineceği yere nerdeyse üzülüyo,kendi bilir,sonra torunu ondan hep uzak davranır onun hali karşısında

Slm kızlar ben de çok aktif olamasam da ara ara yazıyorum buraya. 18.haftadayım baştan beri aldığım kiloların hepsini verdim iştahsız değilim aslında şu sıralar canım yemek istiyo ama az bişeyle hemen doymuş hissediyorum. Mide bulantım yok denecek kadar azaldı ara ara oluyo tabi. Ne yapmam lazım acaba iştahımın artması için bebeğim gelişmicek diye çok korkuyorum gerçi 16.haftada normaldi ama yavaşlıcak diye korkuyorum. Siz neler yiyosunuz nasıl besleniyosunuz

kızlarr slm dün kendi dr ile randewum wardı oda kız gb görünüyor ama emin söylemiyorum dedi 17+5 de nasl emin olamıyorlar anlamıyorum çarşamba bidaaha gel kontrole tekrar bakalm dedi bzm zilli saklıoo dizlerini filan büktü bu seferde ya size önemli bişe sormak istiyorum buna bağlı dr değiştrme ihtimalim olacak.... renkli ultrasonda cinsiyet için başka bi dr gtmiştm o 3 lü test yapmştı ne olur ne olmaz die bende sıkıntı duymadım yapalm dedm çok şükür temiz çıktı asıl mesele iş yerinde 13 haftalık arkadaşm war sürekli gttiğimz dr aynıydı geçen hafta yıllık izindeydi 2li test için gidecekti süre geçcecek diye aklımzda 1 dr ismi daha wardı eray memeç die ona gt dene dedim arkdaşmda gtti onun 2. gebeliği bzm devamlı gttiğimz dr bi sürü test söçylemiş oda bende o testleri yaptrmadık ya hamile kalmayı düşündüğünde yaptrıyormuşsun yada hamileliğin ilk haftalarıında test içeriği kan şekeri hepatit a b aids kızamık guatır..... olup olmadğını belirlemek için bir test... arkadaşma bu testleri yaptrmadan seni kabul edemem demiş devamlı gttiğimizi sewmemişti arkadaşm... tabi yaptırdı bu testleriii.... bnmde aklıma dün sormak gelmedi neden bana yapılmadğı.... 3lü test sonuçlarını almaya diğer dr gttm eşimin aklına geldi hamiilelikte hangi testler oluryo filan.. dr bana sen neler yaptrdn bi 2 li bi 3lü dedm dr şoka girdi ve ben çok tedirgin oldum nasıl yani yaptrmadınızmı bilemem nee hemen yapalım geç olmadan önlemini alırız.. açıkcası eşimde bende çok tedrgn olduk ve dr sewmeme rağmen umursamaz tawrık beni üzdü... sze sorum siz bu kan şekeri hepatit a b aids kızamık guatır..içerikli testi yaptrdınız mı ?

Ben yaptrdım cnm hamileligin ilk haftalarında ona yakın test yaptrdm ben. Cok şükür hepsi temiz cıktı. Sana yapmamaları enteresan. Bence yaptır. Erteleme

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim ozel olarak boyle bi test yapmadilar bana ilk gittigimde kan tahlilinden baktilar hepsine.senin de bakilmistir bence cok panik olma.ben de ayrintili sormadim doktor hersey normal dedi sadece.

Canim ozel olarak boyle bi test yapmadilar bana ilk gittigimde kan tahlilinden baktilar hepsine.senin de bakilmistir bence cok panik olma.ben de ayrintili sormadim doktor hersey normal dedi sadece.

yok ya bana 2 li testin dışnda hiç bi test yapılmadı ama şimdi yaptrdm..ne olur ne olmaz ....cvbın için çok tşkler

DOĞAL OLAN her şeyden azar azar yemek faydalı
mutlaka et süt süt ürünleri taze meyve sebze ve bol su.. market ürünleri yasak haftada iki kez balık iki üç tane günlük ceviz badem ya da fındık bu benim beslenme listem doktorumun gözetiminde
ekmek ve türevleri çok az izim var ama ben arada kaçırıyorum börek çörek :)

ben buradayım kuşum günaydın :)
şu an bol miktarda tekme yiyorum sen ne durumdasın? sabahları kahvaltıdan sonra enerji patlaması yaşıyo sanırım benim çocuk

ohhh en güzel tekmeler bunlarrr olabilir neşe doluyo bebiş demek,bende hissetmek istiyorum yaaa pufff bi ara bi ili kere hissettim daha tık yok hihh

Günaydın bende yeniyim ve Mart'ta doğum günümden bir hafta sonra hamile olduğumu öğrendim Allah nasip ederse bi prensesimiz olacak Aralık 17gibi dedi doktorumuz ama tabi doğum binme zaman geleceği hiç belli olmuyo Rabbim sağlıkla kucaklarımıza almak nasip etsin bu arada 20haftalığız 🙏🙏👪

maşallahh sağlık alırsın kucağına inşallahhh bu arada hoşgeldinnn

ohhh en güzel tekmeler bunlarrr olabilir neşe doluyo bebiş demek,bende hissetmek istiyorum yaaa pufff bi ara bi ili kere hissettim daha tık yok hihh

kilon nasıl? zayıf mısın? ya da spor yapıyor musun? ben spor yapıyorum gebelikten öncede yapıyordum o yüzden bağ dokularım esnek o sebepten erken hissetmişim 15. haftada hissetmeye başladım ama üzülme bir kaç güne başlar iyice :)

zayıf değilim 60 kiloyum ama göbeğim dışında kilo almadım gibi bişi... spor yapmıyorum ben,evet senin ondan demek,bende erken bi iki kere hissettim bu aralarda ama seyrek hissediyorum,eşim hissetsin istiyorum çok ama bi denk gelemedi

acele etme moralini bozma elbet hissedeceksin en geç 19. hafta civarında netleşiyormuş hareketlerde... yürüyüş yap bak o zaman hareketleri artıyor yürüyüşten sonra ben eve gelip bi uzanıyorum balık varmış gibi içimde hareketleniyor. bi de yüzdükten sonra da aynısı oluyor

Bende dogum günumde ogrenmiştim hamile oldugumu. İki kutlams bırden yaptık sonra😀😀

Benim içinde çok heyecanlı olmuştu öğrendiğimde Rabbim tüm isteyenlere nasip eder inşallah çok ama çok farklı bi duyguymuş ilk gebeliğim bide acayip bi duygu anlatılmıyor yani 🙏🙏

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…