Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

maşallah bende 18+1 oldum
tekmeleri hissediyorum ya sen? sanırım senin erkekti di mi?

Ben 1 ay önce ilk tekmeyı yedım. Dönüşleri net hissedıyorum ama tekmeler cok hafıf ve nadir oluyo. Kız benmki

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bende öyle kocam bi oyuncak almış onunla uyur olduk gün sayıyoz walla hele bebek mağazalarına gidince deliriyorum iyice

demi neye bakacağını neye karar vereceğini şaşırıyo insan,önceden kendim için giriyodum mağazalara karar veremiyorum diyodum meğerse bebeğime ne alacağıma karar vermek daha zormuş yaa birde bebiş doğunca düşün demi bi oyuncak kıyafet bu kadar heyecanlandırıyoken

Ben 1 ay önce ilk tekmeyı yedım. Dönüşleri net hissedıyorum ama tekmeler cok hafıf ve nadir oluyo. Kız benmki

bende 15.haftamda hissetmeye başladım benimki de kız :) bende gün içinde hareket ediyorsam hissedemiyorum ama ne zaman dümdüz yatayım geliyor tekmeler bazen dönmeler önceden inanmazdım ama babasına ciddi anlamda tepki veriyor şaşırıyorum o elini koydu mu iki saniye sonra hemen ellerini ayaklarını şiddetle kıpırdatıyor saat gece gündüz farkı da yok bana pek bi edalı da babacı olacak yandım ben

aynen aynen
onu nasıl giydiricem diye hayaller bile kurar oldum ve heyecan basıyor hemen :) hem çok zevkli hem dediğin gibi zorlanıyor insan.. zaten tüm gün internette alışveriş sitelerindeyim :)

Aynen seninki fenaymışş maşallahhh. Benmki babası dokunur dokunmaz hareketı kesiyo.

aynen aynen
onu nasıl giydiricem diye hayaller bile kurar oldum ve heyecan basıyor hemen :) hem çok zevkli hem dediğin gibi zorlanıyor insan.. zaten tüm gün internette alışveriş sitelerindeyim :)

hahahha seç seç dur vakit varken,bende bi gün kıyafet bi gün araba bi gün hastane çıkışı günler geçiyoo bakarken

Hamisler, Allah´in izniyle Aralik annecikleri nasilsiniz? Kuzucuklariniz nasil? kizlar sunu yersen bebisin böyle olur, bunu yersen söyle olur diye bildigniz eski kullaktan dolma bilgiler varmi :) merak ediyorum cikicakmi, mesela ayva yersen bebis gamzeli olur diyorlar, ablam cok yemis ama yigyenim gamzeli degil yinede denemek istiyorum ama bu mevsimde ayvayi nerden bulayim :44:

17+1deyim canim.20 den once dusuk tehlikesi yaratiyomus oyle dedi burdakiler yapmadi.bilemedim.beklicem artik.

Bunu ilk defa duydum.hatta ben dün aşı olurkende sordum bu aşının hiç bir zararı yok değilmi dedim bazı doktorlar civa oranı yüksek diye yaptırmayın diyor çünkü hiç bir yan etkisi olmadığını 5 yıl sizi koruyan bir aşı dedi.Olsa zaten yapılmaz diye tersledi hatta )

günaydın kızlarrr aşımı oldum da geldimm,kan ve idrar tahlili de yaptılar,ilgilendiler ama hiç kalp atışı falan dinlettirmediler yaa hihh

Canım senden yine kan ve idrar almışlar ben kendim gittim aşıya hiçbirşey yapmadığı gibi birde ters davrandiki moral yerlerdeydi yani.şuan kolum okadar acıyorki dün gece ağrıdan yatamadım.Bugünde kendi hemşirem arıyor iğneyi yapan eksik bilgi almış telefonla onları istiyor.

Canim yan etkisi yok tabi ama 20haftadan once yaptirmanin riskli oldugunu soylediler.daha once ebe bi arkadas da demisti ama yaptircaktim yine de.ama burda tatilde oldugum icinkaldi artik 20 haftaya.

hey allahım yaa birde onların afra tafrasıyla uğraş demi allah iiyi insanlarla karşılaştırsın bizi,bende daha ağrı yok vururken hafif bi yanma oldu o kadar

hey allahım yaa birde onların afra tafrasıyla uğraş demi allah iiyi insanlarla karşılaştırsın bizi,bende daha ağrı yok vururken hafif bi yanma oldu o kadar

Sevindim ağrın olmamasına canım ama ben nerdeyse kolumu oynatamıyorum. hemşirede dedi ağrı çok olur diye dediği gibide sol kolumu kaldıramıyorum bu gecede uyku yok galiba :-((

Son düzenleme:

Sevindim ağrın olmamasına canım ama ben nerdeyse kolumu oynatamıyorum. hemşirede dedi ağrı çok olur diye dediği gibide sol kolumu kaldıramıyorum bu gecede uyku yok galiba :-((

demekki herkesde aynı etkiyi bırakmıyo,bana da kolun şişerse kızarır ağrırsa korkma normal dedi ama daha bişi olmadı,inşallah olmaz,geçmiş olsun bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…