Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

yok ben samsundayım,büyük anadolu hastanesine gidiyorum....benim kendi doktorum her gitmemde kiloya bakar, tavsiyeler verir, onu ye bunu ye diye,zaten doktorun söylemesi gereken şeyler,neden söylemiyo ki...evet canım değişiyo tabi bazı doktorlar başından savar gibi insanı,allahdan öle bi doktora düşmedim

günaydın kızlarrr aşımı oldum da geldimm,kan ve idrar tahlili de yaptılar,ilgilendiler ama hiç kalp atışı falan dinlettirmediler yaa hihh
Geçmiş olsun canım. Dün doğum gününmüş sanırım biraz geç oldu ama Doğum günün kutlu olsun tatlım.
Ben tetonoz oldum ama tek doz yapıyoruz 2. dozu doktorun isterse yaparız dedi. Tamam dedim. Her sağlık ocağı da farklı işliyor anladığım kadarıyla

sonuçta ilgilensinler diye özele gidiyoruz ama yok yani illa pahalı olan özelleri mi tercih edelimde onlarda aç kalsın anlamıyorum hele bu hastanede ilk gittiğim doktor kese boş göründü diye ongün sonra gel yoksa boş gebeliktir dedi deli oldum çöktüm resmen. salaklar ya nasıl kadın doğumcular herşeyden önemlisi moral değil mi bütün hastalıklarda bile. bu gittiğim doktorda kalp atışlarını dinletmiyo neymiş efendim ısı bebeğe zarar veririmiş e diyorum herkez dinletiyo yok diyo zararlı anladım bişeyler olduğunu cumartesi gittiğimde allahtan yokmuş doktora dedim dinletmedi diye de doktor dedi onun cihazında dinlenmiyo anladı tabi öyle derse gitmicek kimse ona sinir oldum. valla doktor çok önemli biri geliyo çok kilo almışsın diyo moralini bozuyo biri kelbini dinletmiyo. özele gidiyoruz moayne olma süremiz devletle aynı nasıl iş bu arkadaş. bide doktor beyin sigara keyfini bekliyoruz. bi gun bahçede gördüm doktoru gittim odasında bekliyorum sıramı asistanı serviste hastası var dedi :) alene üç kağıtçılar ya

teşekkür ederim canım,15 temmuzdu doğum günüm,sağol teşekkürlerr bende öle sanıyodum da aşı kartı verdi,hani şu 1 kaç sene süren aşılar varya ondan olucam galiba,eşim hiş hoşlanmış değil bu durumdan ama evet her sağlık ocağı farklı uyguluyo demekki

ciddi misin yaa o nasıl özel hastane,herhalde bizde ilirdik devlete daha uygun yerlere gitmeyi,herşey güxel olsun ilgilenilsin diye özellere gidiyoruz, doktora bak nasıl kesip atmış boş gebelik diye sanki ilk gebelik şüphesiyle giden sensin de bilemiyo...allah aşkına bebeğe le tahlikesi olsa doktorlar yapamı, benim doktor beni ultrasona alır almaz önce kalbini dinletiyo,ki dinletmesi lazım atışlar düzenli mi değil mi onu da anlıyolarr.hahahhaha vah doktor demek dinlenmiyo da öle uyduruyo napsınn garibim o kadar bekliyo musun özelde yaa,sen hangi şehirdesin?

istanbul canım çok beklemiyorumda yerindede yoksa muhakkak serviste yada doğumda oluyolar nedense. valla hastanede her doktor ayrı telden çalıyo iyi bi doktor varmış herkez onu söylüyo e onunda hastası çok gittiğimde beklerim hep diye gitmiyorum. anlamadım valla üç kuruş fala verip başka hastaneye mi gitsem bilemiyorum.:44: istanbulda böyle işte özelde olsa muayne üçreti 80 tl ve üstü olan yerler adam gibi ilgileniyo

randevuyla gidince öle olmaması lazım değil mi sonuçta hastanın geleceği belli.. aynen iyi olanın başına herkes üşüşür,benim doktora da burda herkes çok iyi der ama biz hep erken gidiyoruz kalabalık olmadan girip çıkıoz benim hastanede 70 tl normalde muayene ücreti ama ben hamile olduğumdan analık hakkı diye bişi varmış 42 tl veriyorum her gitmede...

alla alla enteresan ilk defa duyuyorum analık hakkı diye bişey. valla ben ne zaman itsem o doktorun kapısının önü baya kalbalık biz girip çıkıyoruz onun hastaları bekliyo :) araştırıcam olmadı baka hastaneye geçerim olmadı izne ayrıldığımda iyi bi devlet hastanesine giderim kafam karışık yani canım :26::44:

bizim sigortamız yok,gebelik var mı dedi var deyince sekreter analık hakkı var böle düşüyo ücret dedi..ooo bayağı kalabalık,insan beklerken hasta olur beaa evet araştr belki iyi bi yer bulursun

Benim eskı doktorumda oyleydı hiç ne kilo ne tansıyon hiçbirind bakmazdı iyi bebek der gonderrdı. Bide musyne ucretı cok yüksektı. İki ay önce degıştrdım doktorumu. Her gttgmde asıstanı kılomu tansıyonumu ölcer. Ultrasona hazrlar. E onlardan önce hangı haftadaysan o haftada neler olur bilgılerını verır. Bebişime bakarkende her detayı anlatır

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İstanbulun neresindeydın canm sen

eee yani normalde olması gereken şeyler bunlar,nasıl doktorlar var ya illa sormak gerekiyo demek onlara...paraya gelince koşa koşa alırlar ama onun karşılığındaki hizmete bak helee

eee yani normalde olması gereken şeyler bunlar,nasıl doktorlar var ya illa sormak gerekiyo demek onlara...paraya gelince koşa koşa alırlar ama onun karşılığındaki hizmete bak helee

Aynen oyle eskısıne soruyodum zorla cvp verıyodu resmem bide 100 lira muayne ucretı alıyodu. Şimdiki çok şükür süper bir doktor. Ucretıde 40 lira. Ya iyi olsn parasnda degılım Haketmiyokı cogu aldıgı parayı.

herhalde o parayı haketmedikden sonraa doktor olmuşsun neye yarar,görevini düzgün yerine getir de al yaanni amann allah iyi doktorlarla karşılaştırsın herkesi

herhalde o parayı haketmedikden sonraa doktor olmuşsun neye yarar,görevini düzgün yerine getir de al yaanni amann allah iyi doktorlarla karşılaştırsın herkesi
aynen canım ya doktor konusunda bende çok muzdaribim
40tlye ii bulmuşsun bide memnunsun oh maşallah doğum ücretini sordunmu pekii

Benim bildiğinde olması geren bunlar yani senin şuan doktorunun ilgilendiği gibi sadece bebekte pitmiyo olay annenin pisikolojisi sağlığıda önemli ama işte savıyolar başından değiştircem hastaneyi başka bi yere gidicem bu hafta orasıda iyi bi hastane diyolar bakalım deneme yanılma artık bunlar. bebeğe bakarken söylüyo şöyledir böyledir falan diye ama ilk gittiğimde boyunu ben sormuştum haftasına göre normal mi diye o bişey dememişti :) şu internet ve bi meraklı annler olmasak köyden farkı kalmıcak hiç gitme bekle doğumu olucak valla eskiden hastane mi vardı böyle heray gidilsin nerde annem diyo adet olmadım mı anlardım ki hamileyim :)

aynen canım ya doktor konusunda bende çok muzdaribim

40tlye ii bulmuşsun bide memnunsun oh maşallah doğum ücretini sordunmu pekii

Yok sormadm bu hafta sorucam onlarıda duyduguma gore pahalı degılmiş ama bakalım

Evet benim sonraki doz doğumdan sonra dedi. Bakalım göreceğiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…