Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

kızlar yaa ömrümden ömür gitti,test sonucunu nrmal dediler,biraz önce hastaneden aradlar doktor bey sizinle yarın görüşmek istiyo gelecek misiiniz diye,korkudan neden diye bile soramadım randevu aldım,eşime dedim aramış hastaneyi,bi kaç hasta daha aranmış benim gibi santrelde karışıklık olmuş flan,eşim bi sorun yokmuş korkma dedi ama .... içme bi korku gird şimdi gitmek bilmiyo,doktor ameliyatta 1 saat sonra çıkacak o zaman onu arayıp sorucaz emin olmak için,insanları böle korkutmaya ne hakları var yaa :KK43:

kızlar yaa ömrümden ömür gitti,test sonucunu nrmal dediler,biraz önce hastaneden aradlar doktor bey sizinle yarın görüşmek istiyo gelecek misiiniz diye,korkudan neden diye bile soramadım randevu aldım,eşime dedim aramış hastaneyi,bi kaç hasta daha aranmış benim gibi santrelde karışıklık olmuş flan,eşim bi sorun yokmuş korkma dedi ama .... içme bi korku gird şimdi gitmek bilmiyo,doktor ameliyatta 1 saat sonra çıkacak o zaman onu arayıp sorucaz emin olmak için,insanları böle korkutmaya ne hakları var yaa :KK43:

Ayy Allah korusun ya zaten diken üstünde oluyo insan .. Hastanenin yaptıgı da Büyük ihmal bişi olmadan aradılarsa

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ayy Allah korusun ya zaten diken üstünde oluyo insan .. Hastanenin yaptıgı da Büyük ihmal bişi olmadan aradılarsa

aynenn zaten bişi çıkmasın diye dört dönüyoz,yok yani sonucu daha öğrenmesem derim bişi çıktı ararılar,ama sonucu öğrendim 2-3 önce hopp arıyolar,dediklerine göre bi kaç hasta daha aranmış böle yanlışlıkla...inşallah öyledir...

aynenn zaten bişi çıkmasın diye dört dönüyoz,yok yani sonucu daha öğrenmesem derim bişi çıktı ararılar,ama sonucu öğrendim 2-3 önce hopp arıyolar,dediklerine göre bi kaç hasta daha aranmış böle yanlışlıkla...inşallah öyledir...

İnşallah yanlışlıkladr cnm içini ferah tut. E bide fırcalamayı unutma hataları yuzunden

bebekleerinizi hiissediyormusunuz

İki hafta once falan bi tekmesı oldu. Sonra hissetmedım. Arada döndugunude hissedebiliyodum cok hafif. Bir haftadr bişey hissetmiyorum maleseff

eşim bi posta fırçalamış,bi postada ben fırçalarsam tam olacak...inşallah canımm

Sonucu ogrende sonra bi guzel fırçalarsn cnm. Yanlış aramış olsunlarda gerısı önemli degıl

aynı gün üst üste haber öğremek için beklemek ne korkulu yaa :KK50: allaha şükür yanlışlık olmuş, test sonuçları çıkınca randevu verenler ararmış öle gelin görüşün diye,bilmiolar ki doktor sonucu söylüyo,manyaklarr :KK1:

aynı gün üst üste haber öğremek için beklemek ne korkulu yaa :KK50: allaha şükür yanlışlık olmuş, test sonuçları çıkınca randevu verenler ararmış öle gelin görüşün diye,bilmiolar ki doktor sonucu söylüyo,manyaklarr :KK1:

Yanlışlıkmıymış ? :KK50::KK50: boşuna korkuttular sizi de :KK20::KK20: İyi bari en azından bir problem yok muş :KK16::KK16:

Yanlışlıkmıymış ? :KK50::KK50: boşuna korkuttular sizi de :KK20::KK20: İyi bari en azından bir problem yok muş :KK16::KK16:

evet 3 lü test çıktı ya bugün görüşmek istenir doktorla diye aranıyomuş öle, doktorun haberi yok yani arandığından :KK52: evet problem olmaması içimi nasıl rahatlattı bilemezsinn :KK16:

evet 3 lü test çıktı ya bugün görüşmek istenir doktorla diye aranıyomuş öle, doktorun haberi yok yani arandığından :KK52: evet problem olmaması içimi nasıl rahatlattı bilemezsinn :KK16:

Tövbe tövbe yaa . Neyse ki 1-2 saatlik bir korkuyla atlattınız.

canım benim şuan 15. haftanın içindeyim, daha henüz cinsiyetini öğrenmedim, aslında öğrenmeyide düşünmüyorum sürpriz olsun istiyorum bakalım dayanabilirsem sonuna kadar öğrenmeyim diyorum. senin bebeişinin cinyeti ne olacak canım?

Ayy ben dayanamazdim kız dedi bakalım ama ben ayrıntılı ultrasonu bekliyorum alisveris icin

Ayy ben dayanamazdim kız dedi bakalım ama ben ayrıntılı ultrasonu bekliyorum alisveris icin

haklısın aslında pek dayanılacak gibi değil yoksa bende birdahaki kontrolumde öğreneceğim cinsiyetini ama sürpriz olsunda istiyorum ilk bebeğimiz olduğu için cinsiyetini hiç önemli değil sağlıklı olsun yeter... ayrıntılı ultrasonu ne için yapıyorlar 3 boyutlu fotoğrafını falan alıyorsun o değilmi? ben pek bilmiyorum böyle şeyleri ya:KK43: sadece 2li tarama yaptırdım ondada çok şükür bir sıkıntı çıkmadı birdahaki gidişimde herhalde 3lü tarama yapılır, ayrıntılı ultrason da neyi detaylandırıyorlar bilmiyorum

slm kızlar benide katarmısınız aranıza bende aralıkta doğum yapacam inşallah

Hoşgeldin :)

merhaba arkadaşlar bende 16+2 günlük hamileyim çok uzun yıllar beklediğim bebekti rabbime şükürler olsun banada nasip etti
ben bişey sormak istiyorum. ben 45 kilo ile hamile kaldım şuan 51 kiloyum fakat ilk zamanlardaki iştahım hiç yok. aksine artması gerekmezmi? benim azalıyo ne önerirsiniz?

Sicaklardan olabilir istahinin azalmasi merak etme

şükür rabbimee 3 lü testimizde normal çıkmışş kızlarrr :KK16::KK16::KK16: içim rahatladı yaaa :nazar:

Gözün aydın canm yaa cok şükür

Çok sağol. Bütün ümidim amnıyosentezin temiz çıkması inşallah öyle olacak. Herşey allah'tan

X