Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Canım yurtdışında yasıyorum burda sadece 3 kere ultrasona sokuyolar o yüzden 1. Si 3 aylık iken giriyorsun

yurtdışında öle olduğunu okumuştum evet haklısınn da belki senin ki daha iyidir. çünkü bi sürü şey var ultrason bebeğe zararlı diyolar kalp atışlarını dinlemek zarar veriyo diyolar bi sürü söylentii. vardır orada ki doktorlarında bi bildiği.. neyse az kaldı yine de :S

Evet cok az kaldı canım cok şükür

Ben istanbuldan mardine gittim hamile olduğumuda bilmiyordum mardinde öğrendim 15 gün kalıp tekrar uçakla döndüm hiç bi sorun olmadı ben bildiğim kadarıyla 6. aydan sonra tehlikeli ve dr izni gerekiyor sen yinede doktoruna danış istersen

benimde 8 haftalik oldu cok sukur mide bulantisi dışında bi sikayetim yok bide surekli midem yaniyo herseye aglayasim geliyo😎 gerci normalde de sulugozluyum ama bebek cocuk haberlerine hic dayanamaz oldum😐bende en son 6 haftalikken kalp atislarini gormustum haftaya tekrar gidicem🙆

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende izmirden urfaya uçtum ve 4.5 haftaliktik doktorum herşey normal sehrinde kendini kısıtlamana gerek yok dedi. Ve bence şehir içi trafiğinden daha az sarsiliyorsun...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

arkadaşlar hamıle kalmak ıcın 41 hamıleden 41 yasın topluyorum 28 tanesını okuttum sizde bana yardımcı olurmusunuz allah rızası için.hamıle olup 1 yasın okuyabılecekler msj atabılırmı??

dün gece senin için ve tüm bebek sahibi olmak isteyenlere Yasin okudum. dilerim Allah'ım kabul eder ve sağlıklı bir bebek nasip eder sana

bende adetim 3 gün geçikmişti yine söz için 1 ay önce gttm sabah test yapmştm çok silikti bekleyecek zaman da yoktu hamiş olmak istiyorum ditye hayal kurduğumu sanmıştm uçağa bndm bende ozaman çok yeniydi varmı yokmu emin değildm vala şimdi var die korkuyorum ctesi yıolculuk cuma alah nasip ederse dr danışacağım

canım benım 9hafta1gunluk oldu bugu .2ayı bıtırdık sukur:😊mıde bulantım cok cok az asırı uyuyorum ve surekli tuzlu eksi acı yeme ıhtıyacı duyuyorum 😝kı ben tatlı cok seven bırıydım madallah guzel gıdıyor hamileligım

11 Martta aşılama oldum ve 21 Martta hamile olduğumu öğrendim. Doktorumun hesaplamasına göre Kasımın sonlarında doğum gerçekleşir dedi. Ama normal hesaplayıcılar Aralık 1-2-3 gibi bir tarih veriyor :)

Merhaba arkadaşlar, ben 11.haftamdayım. Düşük tehditi sebebiyle yaklaşık 1 aydır yatıyorum. Progestan kullanıyorum. İlaç çok yan etki yaptı, ayrıca bulantıdan pek birşey yiyemiyorum. Ekşi yediğimde daha rahatım...İnşallah 12.haftadan sonra dr ilacı bıraktıracak. İyi bir hamilelik geçirmemizi ve bebişlerimizi kucağımızda görmemizi hepimiz için diliyorum..

Bende 12 + 1 im bu gün itibari ile. Çok rahat bir hamilelik geçiriyorum. Bulantı,kusma,düşük tehdidi,hiç birşeyim yok çok şükür. Arada kahve rengi akıntı ve 1 kezde bizi korkutan bir kanamam oldu ama çok şükür iyiyiz. Ağrı olmadığı sürece çok korkma,panik yapma demişti doktorum. 1 Aralık olarak doğum gözüküyor ama kısmet. İnş Allah sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerimizi.
Hepimize hayırlı doğumlar.

arkadaşlar şaka maka 2. trimester dönemine giriyoruz.. E tabi bu döneme girdikten iki hafta sonrada bebişlerimizin cinsiyetleri belli olacak yavaş yavaş heyecanlı mısın hanımlar :)

bugün minik kalbimizi gördük ellerini ayaklarını yirim ben onu 10+5 olmuşuz 2 hafta sonra ikili tarama testimiz var herşey yolunda çok şükür hiç kilo almamış olmam da süper

bugün minik kalbimizi gördük ellerini ayaklarını yirim ben onu 10+5 olmuşuz 2 hafta sonra ikili tarama testimiz var herşey yolunda çok şükür hiç kilo almamış olmam da süper

ayyyy maşallahh yaaa bende 2 hafta sonraya gideceğim,inşallahh sağlıklı güzel haberler verelim birbirimizee

Arkadaslar bir arkadasım 3. Ayında ultrasona girince cinsiyet öğrenmiş acaba bizimkilerde gözükür mü :)

Yaşadığım yerde böyle canım malesef gel birde bana sor nasıl sabrettim şimdi günleri sayıyorum 30 Mayıs'da görücem inşallah.
12. Haftada görmüş olcam canım

alllahh şimdi daha çok heyecan yaptım bak bende 2 li test için 4 haziranda gideceğim,benimde 12. haftam oluyo o hafta inşallahh benimde belli olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…