Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

arkadaşlar hamıle kalmak ıcın 41 hamıleden 41 yasın topluyorum 28 tanesını okuttum sizde bana yardımcı olurmusunuz allah rızası için.hamıle olup 1 yasın okuyabılecekler msj atabılırmı??

Allah kabul etsin canım hala ihtiyacın varsa ben de okuyabilirim hatta kız kardeşim de hamile o da okur.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

arkadaşlar hamıle kalmak ıcın 41 hamıleden 41 yasın topluyorum 28 tanesını okuttum sizde bana yardımcı olurmusunuz allah rızası için.hamıle olup 1 yasın okuyabılecekler msj atabılırmı??

perşembe gecesi okurum senin için latin harfleriyle arapça okuyabiliyorum dilerim kabul olur okuduktan sonra da haber veririm ben 8+5 günlük gebeyim..
sana Allah duysun tüm evlat isteyen bizleri kadınları ..

Canım bende okurum senin için Arapça bilmiyorum ama günümüz harfleri ile okuyorum eğer kabul edersen okurum senin için ne demek

Rabbim dualarımızı kabul etsin

kızlar belki merak eden vardır diye yazıyorum 8 haftalık gebeyim dişime kanal tedavisi yapıldı.. gizli yani kökü çürümüş dişimin dişe bakıldığında bembeyaz ama içi geçmiş işte nereden bilebilirdim halbuki iki ay önce gitmiştim dişçime.. kısaca benim gibi ağrı çeken var mı bilmek isterim. doktorum yaptırmamı söyledi bende yaptırdım

Bnde varım kızlarr 😊 hepınıze ıyı dogumlar olsun inşş bnde son adet mart 6 ama gec döllenme galiba kesede kucucuktu 30 unda tekrar kontrol ınşş

Bende bu gruptayım :)

Herkese hayırlı uğurlu olsun inşallah

Bnde varım kızlarr 😊 hepınıze ıyı dogumlar olsun inşş bnde son adet mart 6 ama gec döllenme galiba kesede kucucuktu 30 unda tekrar kontrol ınşş

sende hoşgeldinn :) günlerinnn çabukk ve sorunsuz geçsinnn :)

hoşgeldinn :) herkes bu grupta biraz sessiz bekleyişş uzunn şimdilik insanın bişey diyesi gelmiyorrr hayırlısıyla 12. haftayı bi atlatsak ben rahatlıcam biraz daha

Hoşbulduk canım evet sessiz bi topik sanırım :)

Bende 12. Haftayı bekliyorum çünkü ilk o zaman ultrasonumuz ilk defa o zaman görücem bebeğimi

Hoşbulduk canım evet sessiz bi topik sanırım :)

Bende 12. Haftayı bekliyorum çünkü ilk o zaman ultrasonumuz ilk defa o zaman görücem bebeğimi

en son ne zaman gittin kii ben pazartesi geldim doktordan gördümm 9. haftanın ilk günüydü pazartesi bi de 7. haftada görmüştümm ben 2 haftalık aralara dayanamıyorum :KK43:((( şimdi ise nerdeyse 20 gün var

en son ne zaman gittin kii ben pazartesi geldim doktordan gördümm 9. haftanın ilk günüydü pazartesi bi de 7. haftada görmüştümm ben 2 haftalık aralara dayanamıyorum :KK43:((( şimdi ise nerdeyse 20 gün var

Peki ben ne yapayım canım :KK43:

Daha hiç görmedim ve bizim burda ilk 12. Haftada görebiliyorsun catlıcam meraktan

Insan en sevdiği yiyeceklerden tiksiniyor turk kahvesine bayilirdim simdi ağzıma surmuyorum hatta kokusu midemi kaldırıyor bide cayi cok severdim cay da icemiyorum artik🙊😐

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Insan en sevdiği yiyeceklerden tiksiniyor turk kahvesine bayilirdim simdi ağzıma surmuyorum hatta kokusu midemi kaldırıyor bide cayi cok severdim cay da icemiyorum artik🙊😐

Yaaa oda cok kötü ama yine de şükretmek gerek kimisi kocasından tiksinmiş köpek gibi kokuyordu burnuma diyor 9 ay ayrı yatmışlar :/

yaaa aynennn bnde hiç türk kahvesine dayanamazdm şmdi o güpgüzel kokusu bile beni benden alıyor midem altüst oluyor bzde ilk 5. haftada gttk kesemiizi gördk haftaya cuma gitmeyi planlıyorum şuan 8+5 olduk 9+6 da bebişimi görecem inşalaaah

arkadaşlar şuan 8+5 lık bebişim aslında bu hafta dr randewum wardı fakat kayınbiraderimin nişanı var adanada yaşıyorum nişan istanbulda olacak ve uçağa binmem gerekiyor hiç uçağa binmeyin diyen birini duydunuz mu ? benm bildiğim 28 . haftadan sra dr izni ile biniliyor acaba basınctan dolayı ilk 3
ay sakıncalımıdırrrrrr :emir bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

X