Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Hehe😀😀sıcakta yemk yenmiyokı zatenya. Karpuz peyne ekmk kadar buyuk bi zevk yok bence.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

tatlı tatlı bak yine canım.istioo:) kardeşlerim dio bebeği karpuzlaa buyutüyorsun diee:)

Kızlar size bişey sormak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim ben çatlama iğnesi oldum 16gın sonra kan testi yaptım 6.27 cıktı bugun 18gun ve pembe akıntım var kırmızıya dönecek gibi ama hiç agrım yok sizce yerleşme kanaması olabılır mi ama sanki kanamaya dönüşecek gibi

Catlama ıgnesı ne. Ben hiç bişey anlamadm şekerım malesef😀😀yardumcı olamıcam. Bende şükür hiç kanama olmadı daha

Canım benim bende ovitrelle kullanmistimm.. Senin adetin üzerinden mi 18 gün geçti

Canım benim bende ovitrelle kullanmistimm.. Senin adetin üzerinden mi 18 gün geçti

Yok canım iğnenin üstünden 18gün geçti iğnenin üstünden 16gün gectıkten sonra kan testı yapmıştım Cumartesi günü yanı 6.27 çıkmıştı bugun tekrar yaptırcaktım ama böle bişey geldi başıma ;(

Peki adet günün ne zaman ki

Benimce cumartesi kontrolüm vardı. Çok şükür herşey yolunda. Doktoruma cinsiyetide görebildiniz mi dedim. Erkeğe benziyor dedi. Kesinmi dedim değil ama erkeğe benzettim dedi kemik yapısına göre. Netten araştırdım kemik yapısına göre cinsiyet belirlemek mümkün değil deniyor. ? Benim doktor nasıl böyle bir yorumda bulundu acaba ? Tecrübesine dayanarak mı ? :44::44:

Kizlaarr rüyamda bebegim de sorun varmış ( cok korktum dr kontrolume daha 10 gün var zaman geçmiyor

Adet günüm iki gün geçti

Canım şimdi ilk önce drnu ara ona şöyle kan tahlili yapıp da sonucunu ve leke.geldiğini. Ayrica seni üzmek istemem ama bazı çatlatma iğnelerinin kan tahliline etkisi de oluyomuş. Ben hem günlük hemde çatlama ignesi vurunmustum hemşire belki igneden dolayı sonuç öyle demisti..

İğneden 14gün sonra etkisi gidio diye biliyorum ama 5te gıdıcem hastaneye bakalım nolcak korkuyorum ve cok üzgünüm

Kizlaarr rüyamda bebegim de sorun varmış ( cok korktum dr kontrolume daha 10 gün var zaman geçmiyor

Endişelenme cnm bişey cıkmaz inşşallah. Hem ruyalar tersıne cıkarmıs😀😀

Aynen tecrubesıne gore soylemşte bencede. Benmkide kesın belli olmadan tahmınde olsa soylemek istemıyo On gune ogrenıcez inş

İğneden 14gün sonra etkisi gidio diye biliyorum ama 5te gıdıcem hastaneye bakalım nolcak korkuyorum ve cok üzgünüm

Üzülme canım benim ben de 3 defa aşıma yaptırdım 2. Tuttu ama rahme tutunmamisti dr yine asilama diyince bu yaz tüp bebeği düşünüyordum ama biraz dinlenmeye çekildim vee bidee neolsunn günüm gecti ve dr gittim hamilesin dedi ins sen de öyle olursun hicc canını sıkma Rabbimiz büyük. Bide ben günlük yusuf suresi okudum 41 e kadar ama çok şükür Rabbimize 41 olmadan oldu çocuğum şimdi 14. Haftam içindeyim bide güle güle ssglicakla geldin bebiss ins senin bebisinde seninle olur

Maşallah Rabbim sağlıklı kucağına almayı nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…