Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

iyi düşün iyi olsun. duyarsın inşallah.kaç haftalık oldu

Bugün 7+3 gecen hafta duydum ama ilk bebeğimin de 7 haftalıkken durmuştu ondan çok korkuyorum elimde değil

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Inşallah canim sen ne durumdasin

9. Haftamızdayız biz. Ara ara bulantı ve ağrı hala oluyor.ama yinede rahatım.Artık kalp atışlarını hissediyorum ) çok garip bir duygu sürekli pıt pıt atan bir kalp var .Rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin bütün anne adaylarına

Merhaba cevabın için çok teşekkürler senin kilon çok değil ama o altı kiloyu kısa zamanda aldıysan doktorun uyarmış olabilir. Ben kilolu hamile kaldım şimdiden karnım belli oluyor şiş gibi... Ama ilk üç ay kilo almamak gerektiğine katılıyorm. Hatta alabildiğince az kilo alarak doğuma gitmeliyiz maksimum 8-11kilo dedi benim doktor ama o bile şu an bana çok geliyor. İlk aylar bulantılar da kilo almayı engelliyor neyseki. Bu da bulantının iyi yönü. Eğer yemeği başkası pişirirse ben yiyebiliyorum. Ama rengim kötü ve gözler baygınmış tüm hamilelerde böyle görünüyormuş bu ilk aylar genellikle. Allah yardımcımız olsun

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

benımde bugun 9+7 çok değişik güzel bi duygu ılk hamılelığım dr.aralık 5 dedı doğum tarıhıne rabbım nasıp ederse inş.

kızlar bende 2 hafta önce öğrendim hamile olduğumu rabbim dileyen herkese yaşatsın inşallah bambaşka bir duyguymuş.:) derler ya bebek rahme düştü andan itibaren analık hissedilirmiş diye bendede aynı olduya :)

yarın doktora gidicem keseyi görmek için inş.bir aksilik olmaz dua edelim birbirimize bu süreçi güzelce geçiririz inşallah..

Insallah canim hepiz icin guzel gecer.bende 7 haftalik hamileyim haftaya doktora gitcem

Acil cevaplarsanız sevinirim! Kızlar ben de 8+4 haftalık oldum bugün öğlen yediğimi çıkarttıktan bi kaç saat sonra turuncu gibi açık kahve gibi damla damla leke geldi. Kusarken zorlandı mı acaba? Sizde de oldu mu normal mi? yoksa hemen doktora mı gitmeliyim?

Ben 6+6 dayim doktorum hersey yolunda cok saglikli bir gebelik fakat ynede en ufak bir kanama yada lekelenmede vakit kaybetmeden geliyorsun dedi. Bence sen bir doktora git.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim hemen dr una danis gebelikte lekelenmeler cok onemli kesinlikle takip ettirmelisin gecmis olsun

Bende sonunda drumun basinin etini yedigim icin kalp atisini duymak icin alttan bakti sesini duyacak kadar buyumemis ama kalbin acilip acilip kapandigini gördük cok şükür Allahim daim eder inşallah ta kucagimiza alacağımız gunlerde gelir. Doktor bana crinone jel kullanirmaya devam ediyo aslinda degerlerim fena degil kanamamda yok ama sanirim korkuyo dusuk olur diye

Sağ olun kızlar. Lekelenmem durdu ben de daha iyi oldum arada adet olacak gibi ağrılar ve bazen karnımda çok keskin ani batmalar oluyor

Sağ olun kızlar. Lekelenmem durdu ben de daha iyi oldum arada adet olacak gibi ağrılar ve bazen karnımda çok keskin ani batmalar oluyor

geçmiş olsun allah bir an önce sağlıkla kucağna almayı nasip etsin ağrı ve batmalar bende de war hiç takma onları herşey ii olur

Bendede 4.haftada lekelenmeler oldu...dr hiç ilaç vermedi sağlıklıysa kendi tutunur dedi...2 haftadır hiç bişey yok şükür olsun...istirahat çok önemli bol bol dinlen ağır iş güç yapma...hatta uyuyabiliyorsan uyu...Ani batmalar özellikle bende hızlı oturup kalkınca çok oluyor dr um buna da normal dedi...hayırlısı olsun hepimiz için bugün 6+1 olduk :) darısı isteyen herkese

kızlar bulantınız yok sanırım sizin nasıl kilo alıyosunuz maşallah

ben mide bulantısından yemek yiyemiyorum işe bile zor gidiyorum

bugün 10.haftam bitti sanırım 12.haftadan sonra azalacakmış inşallah tabi

Merhaba arkadaşlar nasılsınız ben 9 haftadayım ara sıra kusmalar olsa da bedenim alışıyor hamileliğe iki haftadır işe gitmeyip evde dinlenmenin, yemeği annemin yapıp yememin de bunda katkısı büyük rapor aldım neyseki, ilk hamileliğimde hep çalışmıştım 6 yaş daha gençtim bu arada maalesef benim yüzümde, burnumda falan kahverengi lekeler çil gibi şeyler oluştu. İlk gebelikte hiç bir şey yoktu hatta güzelleştin demişlerdi çok şükür güzel bir kızım oldu. Bunda çirkinleştiğimi hissediyorum bu çil gibi lekeler için ne yapmalıyım hangi krem iyi gelir? Bilginiz var mı?

Günaydın arkadaşlar,ben bulamamistim Mart hamilelerini gittim nisana yazıyorum bende 9. Haftanın içindeyim.çok uykum geliyor,pek bir uyusugum ,acayip şekilde bulantı var ama kusma yok,ama maalesef ki bide ishalim var

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…