Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

sıkıntı etme ettikçe kendimize zarar veriyoruz bence inşallah bu sefer bişey olmayacak

İnsallaahhhh tahmini doğum tarihi evlilik tarihim ay olarak umudum yüksek ama yinede aklımdan çıkaramıyorum :KK43: senin adınada çok sevindim eminim tarif edilmez bi duygu kalbini dinlemek :) sağalım kucaklarımıza almayı nasip etsin yarabbim :)

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İnsallaahhhh tahmini doğum tarihi evlilik tarihim ay olarak umudum yüksek ama yinede aklımdan çıkaramıyorum :KK43: senin adınada çok sevindim eminim tarif edilmez bi duygu kalbini dinlemek :) sağalım kucaklarımıza almayı nasip etsin yarabbim :)

Kizlar benim son SAT 17mart ona gore 6+1 ama us da 5+3 çıktı dr da kalp sesini.duyamadi tabi benim biraz aklima takiliyo kalp sesini.duyamamak sabirla bekleyim diyom ama herkes 6.haftada duyulur kalp sesi diyo siz kacinci haftada duydunuz?

Kizlar benim son SAT 17mart ona gore 6+1 ama us da 5+3 çıktı dr da kalp sesini.duyamadi tabi benim biraz aklima takiliyo kalp sesini.duyamamak sabirla bekleyim diyom ama herkes 6.haftada duyulur kalp sesi diyo siz kacinci haftada duydunuz?

Ben 6+2 de duydum ama lütfen sabret hiç belli olmas ki zaten başlı basına bi mucize :)

Ayrıca benim son regl tarihim 26 subattı beta hcg çok düşüktü doktor kimyasal olabilir dedi ama Allah ona can verdi. Inşallah kucağıma Almayıda nasip eder :KK43:

Keske evde bi tane ultrason olsada hergün baksak ☺️ bidaki kontrol 2 hafta sonra

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yaaa bu bnmde an ve an Aklmda demeekki o yüzden yok yoksa bebişlere bi türlü huzur vermezdk 😜😜😜🐣🐣🐣🐣☺️☺️🍼

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ultrasonlar sık sık bakılmasıda doğru diilmis://

benimde tahmini doğum tarihi ilk bebeğimin alındığı tarihe denk geliyor hemen hemen... herşey de bi hayır vardır sağlıklı olsunlar inşallah :))

herkese meraba kızlar bende aralık anne adayıyım son bat 13 mart herkese kolay rahat ve huzurlu hamilelikler diliyorum

Kızlar Ankara'da olanlar hangi hastanelere gidiyor paylaşabilir mi? Yenimahalle devlet hastanesine giden var mı? Orada Tülay ve Hatice Hanımlardan bahsediliyor. Nasıl bir yer? Epidural istiyorum , başarılı mi?

Aslında tamamlayıcı sağlık sigortası dusunuyodum medicana ile anlaşması var ayda 303 tl diyolar 9 ay. Ama maddi olarak karsilayamayabilirim diye korkuyorum. Onun yerine başka bir şey yaparım bebegime diyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz?

wala bnmde sat 15 mart 5+3 de gitiim kalp atışını ne gördüm ne duydum dr çok şükür olumsuz bişi demedi 2 haftaya duyulur dedi ama aylık gelmen yeterli randewulara 1 ay snra görüşelm dedi şu an 6+3 oldu ayın 15nde gtmeyi planlıyırum onun için hiç endişelenme korkma :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

benim beta hcg 863 iken dr. 2-3 haftalik demisti seninkide en fazla 3 haftaliktir sanirim hayirli olsun bu arada Allah tamamina erdirsin

Selam kizlar ben zumrut bende araniza yeni katildim ve hamileyim😊bi oglum var ve simdide 6 haftalik hamileyim

Kızlar bende 2. bebeğime hamileyim 8 hafta4 günlük bugün.hep ocakta doğsun yılın son ayında 1 sene büyük görünmesin istedim ama olmadı doğumu aralık başına geliyor.hayırlısıyla sağlıklı bir evlat olur inşallah hepimizin...(bu arada cinsiyetini çokkk merak ediyorum):KK1:

Benimde 2. bebegim 2 yasisa bi oglum var simdi ikinci geliyo insallah bende senin gibi cinsiyetini cok merak ediyorum tabi onca saglik

Korkuyorum çok :KK43:( o kadar zor ki doktora gidicem cuma gunü ama ya kalp atışlarını duymazsam diye çok korkuyorum gitmek istemiyorum :KK43:( allahım napıcam bilmiyorum

X