Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Benim ablamda dogum yaptıda o pek yardımcı olamıyo.oda duzgun bi hamilelik gecırmedı yani bizden uzaktı.oyle kontrole falan gıttımı onu bile bilmiyorum hiç sormadım açıkçası

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Benim ablam benden meraklı daha eşimle baş başa kontrole bile gidemedik. Hep takıldı peşimize bende görcem diye diye haha :KK9::KK9:
Onunkinde de ben takılırdım hep. Daha bekardım da doğum sonrasında falan hep yardımcı oldum. Aynı evde otoruyo gibiyiz her şeyimizden haberimiz olur. Ama çok güzel bir şey. En yakınından destek almak. O yüzden 2 kızım olsun isterim açıkçası.
Sizin yaş farkınız varsa ondan da olabilir. Bizim 1,5 yaş var. Kuşak çatışması yok o yüzden kopamıyoruz :KK9::KK9:

Benim ablam benden meraklı daha eşimle baş başa kontrole bile gidemedik. Hep takıldı peşimize bende görcem diye diye haha :KK9::KK9:
Onunkinde de ben takılırdım hep. Daha bekardım da doğum sonrasında falan hep yardımcı oldum. Aynı evde otoruyo gibiyiz her şeyimizden haberimiz olur. Ama çok güzel bir şey. En yakınından destek almak. O yüzden 2 kızım olsun isterim açıkçası.
Sizin yaş farkınız varsa ondan da olabilir. Bizim 1,5 yaş var. Kuşak çatışması yok o yüzden kopamıyoruz :KK9::KK9:

Yok yas farkı cok degıl. İki ablam var benım.bı en. Buyuk ablam arada 3 yas falan var.ama dıger abamla oldugundan daha az konusuruz.kuçukken beni hayal kırıklıgına ugratmıştı ondan hep bi mesafe var aramızda.dıger ablamla her gun en az iki saat konuşuruz.onunda aynı evde gıbıyız.ama en buyuk ablamla degılız malesef

Canım benim aksilik gibi istesinn de hadi evde okan ılık bi dus al uyu derim ama nerdeeeee... Fazla ayakta durma canım benim coj geçmiş olsun bende öyle olduğum zamanlarda dediğim gibi yapıyorum.. Halsizligi bebiss yapior anneee dinlen dioo sana:KK66:

çok şükür o günü öyle yada böle çalşarak atlattm... öğle yemeğinden snra uyumamak için zor tutuyorm kendimi bi an önce mesai saati btsede kurtulsam diyırum bgn hele en güzeli cuma. tek tesellim..hafta sonu gezesim bile gelmiyor ewe tıkılıpp iyice dinleniyorm

kızla benmle birlikte hamile bir arakdaşm var 6 haftalık iş yerimde şuan kusmak istiıo kusamıo elimle mi kussam diyor sanki kussam rahatlıcam diyor ne dersinz eliyle çıkarmaya çalşsın mı

Ay tuylerim diken diken olduyacok dıygulandm.o filmi mutlaka izlemel istıyorum

kesinlikle bayanlar...NORMAL DOĞUM hayatınızda yaşaya bilececeğiniz en büyük macera...bu deneyimden kendinizi mahrum bırakmayın :)))

Ay tuylerim diken diken olduyacok dıygulandm.o filmi mutlaka izlemel istıyorum

kesinlikle bayanlar...NORMAL DOĞUM hayatınızda yaşaya bilececeğiniz en büyük macera...bu deneyimden kendinizi mahrum bırakmayın :)))

okuduğunuza çok sevindim kesinlikle çok duygulu bi yazıydı sibel resimlere baktınmı peki ?

Yok yas farkı cok degıl. İki ablam var benım.bı en. Buyuk ablam arada 3 yas falan var.ama dıger abamla oldugundan daha az konusuruz.kuçukken beni hayal kırıklıgına ugratmıştı ondan hep bi mesafe var aramızda.dıger ablamla her gun en az iki saat konuşuruz.onunda aynı evde gıbıyız.ama en buyuk ablamla degılız malesef

Hmm mutlaka bir şey olmuştur zaten kardeşler arasında soğukluk varsa. Olsun Burda biz yeteriz birbirimize. Deneyimliler de var hem :KK9:
http://blogcuanne.com/2014/06/04/yase-ve-teonun-hikayesi/ bu linki okumanızı tavsiye ediyorum kızlar ben çok duygulandımm ordaki filmide izlemeyi düşünüyorum
Helal olsun Yase diye bağırasım geldi. Çok duygusal ve eşi benzeri olmayan bir hikaye gerçekten. Daha bir ister oldum normal doğumu :KK9: Rabbim Gülşen doktor gibi doktorlarla karşılaştırsın inş Allah.

Hmm mutlaka bir şey olmuştur zaten kardeşler arasında soğukluk varsa. Olsun Burda biz yeteriz birbirimize. Deneyimliler de var hem :KK9:

Helal olsun Yase diye bağırasım geldi. Çok duygusal ve eşi benzeri olmayan bir hikaye gerçekten. Daha bir ister oldum normal doğumu :KK9: Rabbim Gülşen doktor gibi doktorlarla karşılaştırsın inş Allah.
Ya ben ablamı küçük annem diye severdim 17 yasında kaçtı evlendi. Ailem cok uzuldu dalam .bende ozamanlar 14 13 yaşlarındaydım.aşlemin o üzüntüsünü gorunce ondan nefret ettım nikahınada gıtmemiştim.sonra yegenım oldu oyle aramz duzeldı.suanda cok ıyı ama aramız.dıger ablam gibi degılız

amin inşallahh :KK49:

Valla ya o nasıl bi doktordur oyle.inşş bizimkilerde ilerleyen zamanlarda öyle olur.

okuduğunuza çok sevindim kesinlikle çok duygulu bi yazıydı sibel resimlere baktınmı peki ?

Baktımya superdı.gobısımız bıraz daha buyusun kocayı şebek yaparım ben😀😀hehe

Ya ben ablamı küçük annem diye severdim 17 yasında kaçtı evlendi. Ailem cok uzuldu dalam .bende ozamanlar 14 13 yaşlarındaydım.aşlemin o üzüntüsünü gorunce ondan nefret ettım nikahınada gıtmemiştim.sonra yegenım oldu oyle aramz duzeldı.suanda cok ıyı ama aramız.dıger ablam gibi degılız

Valla ya o nasıl bi doktordur oyle.inşş bizimkilerde ilerleyen zamanlarda öyle olur.

Hmm haklsın valla canım. Perişan olmuşsunuzdur. Geçmiş gitmiş.
Samimiyet kurmak lazım. Bir daha ki randevuda daha sıçak davranayım bakayım. Sevimli gözükmek için şebeklik falan yapayım :KK9::KK9: Belki doğuma faydası olur :KK9: :KK9:

Hmm haklsın valla canım. Perişan olmuşsunuzdur. Geçmiş gitmiş.
Samimiyet kurmak lazım. Bir daha ki randevuda daha sıçak davranayım bakayım. Sevimli gözükmek için şebeklik falan yapayım :KK9::KK9: Belki doğuma faydası olur :KK9: :KK9:

Hee aynen arada tatlı cıkolata falan getır😃😃hehe

Saclarımı kafaya takıyorumya.sampuanımı degıstırım en ıyısı.ınce tellı saclarım var tavsıye edebilcegnz bi sampuan varmı kızlar.

Kesinlikle çıktısını alıp doktorun masasına mı bıraksak :KK9::KK9:
Ben yeni tanıştım doktorumla ne tepki vercegını bilmedıgım için biraz zaman gecsın konuyu acarım kesın

X