Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Sizide çok bekletmemiş Rabbim ne güzel. Aynen ya doğunca düşünemiyorum.

anamm ii valla ne bu rahatlık ben yetiştiremicem diye aklım gidiyo konuları neyseki az kaldı ne okuyorsun sen ben işletme 3.sınıf ilk yarıyıl ortalamam 4,00 da sölemesi ayıpp
Çeko 4.yıl. Bende çalışsam benimde o kadar olur Neyse kıskanmıyorum hiç haberin olsun Şaka bir yana çalışma azmine hayran kaldım. Ama değmiş ortalaman bayabi yüksek ne kadar güzel.

evet değdi ama şu hafta bi bitsede bebişime yapacaklarımla ilgilensem aklımda neler var neler

Bende aranıza yeni katıldım :) 13.haftalık olmuşuz .. Bu gün doktordan geldim çok şükür herşey iyi ..
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.
Bu arada cinsiyet öğrenen var mı bu hafta

Bende aranıza yeni katıldım :) 13.haftalık olmuşuz .. Bu gün doktordan geldim çok şükür herşey iyi ..

hoşgeldinnn sağlıkla kucağına alırsın inşallahh,ben 12+2 yim yarın giidiyorum doktora bakalım belki bi tahminde bulunur,

Hosgeldın cnm masallahh RABBIMIZ nazarlardan korusun bız bu ayın otuzuna gıdecegız ıns o zaman saglıkla goruruızz

kızlarr cnm cok sıkılıoo yaa aglayakk gıbıyımm nden boylee oldumm anlamıorummm

öyleee, banada olur arada ama yalnızken falan sen bildiğim kadarıyla yalnız da değilsin ama..

Yokk kız ailemm varr komşular var ama ben canım sıkıldı bilgisayara çıktım oyun oynuyorum eşimi de aradım müsait değilim dedi kapadı ayyy hergun konuşuyoruz bugün böyle yaptı cnmi daha da çok sıktı ne bileyim.Rabbimize sığınıyorum bebisimlee

ayyyy ayyy ona mı canın sıkıldı seninn sıkma canını yaa, olur öyle arada

ayyyy ayyy ona mı canın sıkıldı seninn sıkma canını yaa, olur öyle arada

Yok kız moral alaim die aradim oda öyle yaptı.. Yaa bisey dieyimmi bu orgazm sorusuu kafamı çok karıştıriorr yaa komik gelecek belki ama nie böyle oldum bilmiyorum bebise bisey olacak die korkuyorum adam da çekti gitti hani önce onun üzerine atıyordum bi akıl dio bayan dr git anlat kurtul diğeri de bebiss hep ulturasona maruz kallio. millet ayda iki ayda bi gidiyor ben iki hafta da bir..

9 gün çok ta ileride demek değil ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…