Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

evett aslında hiç takacak durum yok ama sabırsızlık ve dediğin gibi belirsizlik.aslında en doğal hakkımız bunlar sadece zamanından önce istiyoruz galiba
aynen sabırsızız sadece
Haha benimde sınavlarım var haftasonu hiç bakmadım bile benim yerime de çalış bari
Sana kolay gelsin canım. İnş Allah güzel geçer sınavların.

aynen sabırsızız sadece

Haha benimde sınavlarım var haftasonu hiç bakmadım bile benim yerime de çalış bari

anaa sınavı var rahatlığa bakk güya bende kpss ye gircem de çalışmış değilimm pöfff

sağol canım cok kararsız kaldım doktor konusunda ücretlerde baya yüksek rabbimhayirlisini nasip etsin benim2 cocugum 2.5 yaşinda bi oglum var sızın ilk mi
Evet canım benim ilk olacak kısmetse. Allah bağışlasın senin oğlunu da. Tecrübelisin o zaman. Biz buralaran bir şeyler öğrenmeye çalışıyoruz işte :)
anaa sınavı var rahatlığa bakk güya bende kpss ye gircem de çalışmış değilimm pöfff
Sorma valla bende ki bu rahatlık kimse de yok. Bari son hafta çalış yok canım istemiyor, yorgunum vs vs. Bahaneler hiç bitmiyor.
Senin kpss lisans mı canım ön lisans mı ? ne zaman snav ? bende istiyorum aslında girsem mi diyorum ama millet nasıl çalışıyor biz çalışmadan nasıl kazanacaz ki.

önlisans benim kpss. eylül 27 sınav... evet çalışıyolar bizde tık yok,birde hamiş hamiş nasıl olucak yaww

önlisans benim kpss. eylül 27 sınav... evet çalışıyolar bizde tık yok,birde hamiş hamiş nasıl olucak yaww

Valla çevremdekiler hep gir diyor. Benim matematik baya iyidir. Ordan yırtarsın falan diyorlar ama tek mat ile olmaz ki. Tarih coğrafya da bilmek lazım. Bebişlerimiz bize engel değil ki. KEşke kazansak daha iyi rahat rahat izin kullanırız haha

ooo mat iyi mii gir işte daha ne, benim mat iyi olacak da girmicemm anaaaa orası öyle tabi ama ayy ne bileyimm

ooo mat iyi mii gir işte daha ne, benim mat iyi olacak da girmicemm anaaaa orası öyle tabi ama ayy ne bileyimm
Haha herkes böyle diyo işte ama yıllarını bu işlere verenler var. Onlarında mat iyi. Bende bilmiyom ama denemek için de olsa giricem. Başvuru tarihi ne zaman ? onu kaçırmıyayım bari :)

Haha herkes böyle diyo işte ama yıllarını bu işlere verenler var. Onlarında mat iyi. Bende bilmiyom ama denemek için de olsa giricem. Başvuru tarihi ne zaman ? onu kaçırmıyayım bari :)

30 haziranda başlıyo diye biliyorum,evet yıllardır çalışanlar da var malesef...

vitamin kalsiyum falansa daha devam edicez diye biliyorum. Nispet yapma bana doktora gideceğini hatırlatma

decavit kullanıyorum canım,poff zaten zor yutuom yaa aşk olsun nispet miii ben doktora gideceğimi,ben ben hiç doktora gideceğimi niset yapr mıyım aaa ben yarın doktoraa gidiom yaa

decavit kullanıyorum canım,poff zaten zor yutuom yaa aşk olsun nispet miii ben doktora gideceğimi,ben ben hiç doktora gideceğimi niset yapr mıyım aaa ben yarın doktoraa gidiom yaa

Haha hiççç yaparmısın sen. Allah'ım ya nasıl bir şey bu daha karnımızdayken, daha tam anlaşılamıyorken bile özlüyoruz. Ben hiç böyle olacağını tahmin etmemiştim. Açıkçası biz bu kadar erken de beklemiyorduk ki Şimdiden bebiş çalışmalarına başlarız 5-6 aya anca olur. Neticede öncesinde 3,50 yıllık bir korunma geçmişimiz var falan diyorduk. 2. ayda hemen hamile kaldım. Ben daha kendimi alıştırcam falan derken aslında ben zaten hazırmışım şimdi onu anlıyorum. Sabırsızlıkla bekliyoruz valla :) hepimiz tüm anneler sabırsızlıkla bekliyoruz :)

ayyy canım benim yaaa allahım ne güzel seni fazla bebek hasreti çektirmemiş... ben evlenmeden 1,5 sene yapmam diyodum da evlenince öyle olmuyomuş yaa,yine siz 3,5 sene dayanmşsınız ben daha 5, ayda başladım artık olsun demeye,eşimde istiyordu 2. denemede oldu bizimde çok şükür..evet gözle doğru dürüst görmediğimiz dokunadığımız varlığı sanki yıllardır hayatımızdalar gibi özlüyoruz,o kadar güzel ki bu duygu.birde doğunca düşün

aynen sabırsızız sadece

anamm ii valla ne bu rahatlık ben yetiştiremicem diye aklım gidiyo konuları neyseki az kaldı ne okuyorsun sen ben işletme 3.sınıf ilk yarıyıl ortalamam 4,00 da sölemesi ayıpp

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…