mart bebişlerinin isimleri artık belli oldu mu???

H_SUDE_H

Guru
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2008
118
5
37
hadi mart anneleri burda kuzucuklarımızın isimlerini paylaşalım:1hug: benim bebişimin canım kızımın ismi SUDE olacak Allah izin verirsehihoyyythihoyyythihoyyyt

benim canım oğlumun adı allahım kısmet ederse :Saruboceq: EFE olucak :dance: :teytey :sırnaşık şey

benim tosunumun adı BAYRAM OZAN olcak. allahın izniyle...

Son düzenleme:
ayyy ben efe ismiyle ozan ismini çok seviyorum allah isimleriyle yaşatsın :nazar:a.s.:nazar:hihoyyytkaydirigubbakcemile2

Yaaa bızımkı daha bellı deĞıl
ya yıĞıt
ya Ömer
bakalım hangısı olucak :):):):)

Arkadaşlar aslında bu başlık iyi oldu, oğlum 10 günlük ve daha adımız yok:KK43: karar veremedik bir türlü. Efe adında bir oğlum var, bunun için de ege, eymen, hatta seymen :)isimlerini düşündük ama karar veremedik, artık soranlardan utanıyoruz. sizce ne olsun?:))

kızlar benim bebeğim 10 günlük oldu. ismi hala belli değil:KK43: sizce Melek Doğa mı Doğa Naz mı Gülce Doğa mı??? Yarın kimliği çıkacak...ne dersinizz

bbence melek naz olsun.

tatlım bencede MELEK NAZ olsun meleğim nazlı kızım diye seversin:asigim:benim bebeğimin adı allah izin verirse Sude olacak ya sudenin sonuna naz yada nur eklesek mi acaba? bi sorum daha olacak kızlar sudenin anlamını biliyormusunuz kuranda geciyormu dün internette araştırdım bazı sitelerde peygamber efendimizin hanımlarından birinin adı olarak geciyor diğer bi sitede allaha en yakın kimse başka bi sitede cennetin yedi anahtarından biri olarak geciyor bide sürmüş sürülmüş süzülmüş anlamında geciyor sizin bi bilginiz var mı kızlar:lepi:Şeniz

:KK70: aman çok yavaşsınız kızlar. benim kızım geçen perşembe doğdu cuma günü yaptıracaktık nüfus müd. nde sistem çökmüş. ancak bugun çıkarttı eşim cüzdanını. kızımın adı " ELA". hepsi adıyla yaşasınlar inşallah...

bu arada pahalı şehirlerde yaşayanlara diyim hemen sgk na kaydını yaptırın. malum bebekler için de faiş fiyatlar sözkonusu.

:KK70: aman çok yavaşsınız kızlar. benim kızım geçen perşembe doğdu cuma günü yaptıracaktık nüfus müd. nde sistem çökmüş. ancak bugun çıkarttı eşim cüzdanını. kızımın adı " ELA". hepsi adıyla yaşasınlar inşallah...

bu arada pahalı şehirlerde yaşayanlara diyim hemen sgk na kaydını yaptırın. malum bebekler için de faiş fiyatlar sözkonusu.

adıyla yaşasın Elacık benim kızım olsaydı adı eda olcaktı.:)

kızımın adı özge olarak belirlendi.ama ben beğenmiyorum daha doğrusu soğuk geliyor o nedenle son anda duygu sömürüsüyle adını nisan koydurmaya çalışcam yani son anda lütfeeeeeeeeeennnn falan diycem.sizce nisan nasıl? Bolluk, bereket, cömertlik. 2. ılkbaharın 4. ayı.. demek.

eşim nisan ismini kabul tmiyor kabul ettği iki isim sezen veya nil hangisi iyi?
bir de kendisi hilal istiyo ama ben istemiyorum ben de ceren istiyorum ama o istemiyor.kalan iki isimden hangisi iyi?

bizde bebeğimizin ismini koymakta baya zorlandık hatta doğdu ismide yok tu hep oğluşum diye sevdik 1 hafta sonra adının emir görkem olmasına karar verdik...iyiki acele etmemişiz saçma sapan bi isim koymaktansa geç olması daha iyi oldu...

Canım görkem çok güzel bir isim.Bbebeğin ismiyle yaşasın inşallah.
Betülcüm nisan ceren ve nil çokgüzel ismler.

X