mart ayında regl olmak istemiyorum

cnm ben bu kimyasal gebeliği çok merak ettim vermiş olduğunuz siteyide açamıyorum kısaca bahsedermisiniz?:uhm:

güzelim, şimdi yumurtlama zamanında ilişkiye girdiğimiz zaman herşey normal bir şekilde ilerliyor ve döllenme gerçekleşiyormuş. Fakat bebek rahime yerleşemiyor o döllenmiş şekilde kalıyor. Daha sonra da mecburen düşüyor tabi biz bunu farkedemiyoruz çok erken, adet zamanımızdan bile önce oluyor. Kadınların pek çoğunda olurmuş ve biz böyle birşey olduysa bile ağrılı bir adet dönemi gerçekleştirdiğimizi sanıyoruz. Normal adetimizden daha ağrılı geçebiliyormuş. Bunun düşmeden belli olması da ancak hastanede yapılacak testlerle belli oluyormuş. Ama hiç birimiz adetimiz gecikmeden test yapmayAlım diye bekliyoruz

çok ilginç geçen ay adet döneminde bana böyle oldu gecenin bir yarısı adet sancımdan dolayı eczane aradık ağrı kesici iğne yaptırmak için ama öyle ağrım vardıki eşime beni hastaneye götürmesini istedim. sandımki hamileyim çocuk düşüyor ve o ay başı çok ağrılı geçti

belide o sebeptendir güzelim bilmiyoruz. Benim de bir kere oldu öyle birşey Eylül ayında. Hem 6 gün erken geldi (ki benim ki kolay kolay şaşmazdı gününden) hem de çok ağrılıydı. Bilmiyorum artık

aaa ne kadar enteresan yaw:1shok: geçen ay ben şüpeleniyordum acaba kalırmıyım die ama hem erken adet oldum hemde çok ağrılı çok kanamalı sakın benim de başıma gelmiş olmasın.....:uhm:bilgi için tşk ederim arkadaşım

rica ederim ne demek :) ben de yarın gidip test yaptıracağım inşallah yarına kadar adet olmazsam bakalım inşallah pozitif sonuçlarla dönerim

rica ederim ne demek :) ben de yarın gidip test yaptıracağım inşallah yarına kadar adet olmazsam bakalım inşallah pozitif sonuçlarla dönerim

inşallah canm hadi bakalım ALLAHIN izni ile mutlu haberini alırız yarın umarım hayırlısı olur

bende istemiyorum mart ayında regl olmak dilerim olmayızzzz rabbim bizede nasip eder bu ay otarifsiz mutluluğu

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…