mart ayında regl olmak istemiyorum

günler geçmiyo adet günüm yaklaştıkça heyecan basıyo geçen ay düşük yaptığım için pek umutlu değilim ama niye böyle heyecan basıyo bilmiyorum.inşallah hamişimdir yaaa çok istiyorum bebişim olsuuuuuunnnnn.....

:dance::dance::dance::sm_cool:

Bende Istiyorum Ama Eşim Görev Icabi şehir Dişina Gidiyo ...bu Aydan Bi şey Bekliyemicem.........................allah Hepininz Gönlüne Göre Versin

inşallah Yüce Rabbim hepinize nasip eder tez vakitte arkadaşlar mutlu haberinizi alırız inşallah

Son düzenleme:
Tatlim Inşallah
Hepimizin Dilekleri Ayni Baksana
Bizde Bekliyoruz Anaciğim
Hayirlisi Inşallah
Rabbim Gönlümüze Göre Verir
Sevgilerimle ..........

anacım ne konuştınuz ne uygulucanız bizede söleyin lütfen yaaaaaaa...

anacım ne konuştınuz ne uygulucanız bizede söleyin lütfen yaaaaaaa...

bildiğiniz şeylerdir sizinde kızlar a.s hani uygun günler uygun pozisyonlar ilişkiş sonrasında yapılması gerekenler kız için yapılması gerekenler erkek için yapılması gerekenler vs... biliyosunuzdur sandım yoksa sormak isteniklerinize cevap veririm arkadaşlaryerimseniben

:çok üzgünüm:ben de görmek istiyooooom 2. çizgii silik bile olsa onada razıyımm.zaten bu ay kimyasal gebelik geçirdim moralimm çokk bozukk.

sanemay kızlar için erkekler için de ayrı şeyler mi varmış onu hiç duymamıştım ben? nelermiş bunlar biraz bahsetsene

sanemay kızlar için erkekler için de ayrı şeyler mi varmış onu hiç duymamıştım ben? nelermiş bunlar biraz bahsetsene

tabii ki cnm bahsedebilirim mesela erkek olması için muhakkak ki kadının altta olması ve belinin altında yastık tarzı bişey olması gerekli çünkü erkek kromozomları fazla ilerleyemiyor ve canlı kalamıyor bu nedenle tam ileriye ulaşması gerekli olduğu için altta olmak gerekiyor ve adetle birlikte yanlış olmasın ama 13 güne kadar falan ilişki gerçkeleşmesi gerekiyor ve sonrasında sol tarafına doğru ayaklarının altına bişey koyarak 45 dk falan yatman gerekiyor birde karbonhidrat ağılıklı beslenmen gerekiyor kız içinse tam tersi kız kromozomları daha uzun süre canlı kalabilip daha fazla ilerleyebiliryor bu yüzden sonuna kadar boşanılmıyor ve sonrasın da da sağ tarafa yatılıyor ve protein ağırlıklı besleniliyordu adetten 13 günden sonra 16-17 günler arasında yanlış olmasın kız olma riski fazla bir çok site var zaten gün hesaplamak için cnm umarım faydalı olmuştur bilgiyerimseniben

teşekkür ederim canım şimdilik hiç çocuğum olmadığı için hiç farketmez ama merak ettim yine de belki ikinci çocuk için lazım olur :) sağol açıklaman için a.s.

bende istiyorum
inşallah kızlar hepimiz buradan aralık(muhtemel doğum ayımız)anneleri konusuna transver oluruz:)

bende istiyorum
inşallah kızlar hepimiz buradan aralık(muhtemel doğum ayımız)anneleri konusuna transver oluruz:)

benim kasım ayına denk geliyor inşallah hamileysem, çünkü adet tarihim 29 şubat-1 mart muhtemelen kasım olacak gibi dimi. bir yerde hesaplamıştım. Amaaan neyyse farketmez biz hamiş olamlımda ister kasım annesi, ister aralık annesi

bende çift çizgiyi tekrar görmek istiyorum o anı tekrar yaşamak istiyorum.................Ama sonu ayrılık olmamalı....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…