Mart ayinda hamile kalmayi bekleyen anne adaylari

günaydıın kızlar :80:

kırmızıları uğurlayanlar hadi bakalım hayırlı uğurlu bereketli bir ay olsun inşallah :KK8:

bana doktorum ilaç verdi gynoferon die her gün yemeklerden 2 saat önce aç karnına içilmesi gerekio ama ben hep unutuorum :KK43:

Benim kırmızılar geldi kızlar bugun itibariyle..

Sentezcimmm uzuldum.. Insallah bir sonraki denemenize olur.. Sen Nisana yetisebiliyormusun, yoksa Mayisa mi?

hamie değilmişim....0.1 çıkmış değerim...hasta da olmadım hiç bööyle gecikmezdi inşallah bir problem yoktur.........

Stresten gecikiyordur canim.. Bir doktora git bence sen....

kızlar hamileleikte demir eksikliği için ne yapmak gerekiyoo..böyle olan varmı aranızda ?

Tugbacim, mutlaka ilac kullanman gerekiyor.... Demir eksikligi onemli...

kızlar bugun ayın 5 benım kırmızılar hala yokk
gecen akşam kahve rengı leke geldı sonrakı aksam 1 2damla daha başka tık yok anlamadım gıttı inşallah bebışım vardırr

Kızlar ben bu ay eczaneden galenik marka bi ov.testi aldım. Normalde döngüm 26 gn sürer ama en son seferde 25 gün sürdü. Testte de 25 günlük döngü için 8.gn başlayın yazıyodu. Ztn adetim 6-7 gün sürüyo. Bittiğinin ertesi günü başladım yani...

8.gün test çizgisi diğerine göre açık renkteydi. Ama belirgindi. 9.gün de aynıydı. Dedim yumurtlama olacak gittikçe koyulaşıcak herhalde...Hatta 9.gn doktora gittim yumurtan bekliyo çok güzel olgun yumurtlamak üzeresin dedi...Sonra 10.gün yine test yaptımm; sonuç ikinci çizgi varla yok arası..Bugn 11.gn yine yaptım ikinci çizgi yokkk:KK43:((

Bana bi akıl verin adetin hemen ertesi yumurtlama olur mu, olduysa çizgi niye koyu değildi ve koyulaşmadan niye kayboldu???
Ya da adet ertesi böyle oluyo da sonradan mı silikleşip gitgide koyulaşıyo??
Akıntım da koyu bu arada..Noldu anlamadım ...

canim benimde 25 gun suruyo senin gibi cizgi dun belirginlesti gibi geldi bana ama atesim 9. gun yuksekti karma karısık oldum bende ya acaba bendemi kacirdim:KK5:

Günaydın kızlar,nasılsınız?Ben de ilk kontrol ve keseyi görmek için doktordan randevu aldım pazartesi gidicem,bakalım doktor neler söyliycek?Bu sabah yine ağrım oldu ve hafif k.rengi akıntı çok korktum ama geçti :18: :18:

X