Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Canımm benimmm çok teşekkür ederimmm😍

kuzumm teşekkür ederim çokk sağoll😍 takılllmıyorummmm
🥰🥰Canım sen maydonoz süt kürünü yapmıştın demi?yaptıktan sonra bahsedilen şekilde akıntın falan oldumu maydonoz süt kürünü yapan herkes benden bişeyler söküldü diyorda merak edıyorum oluyormu gerçekten

🥰🥰Canım sen maydonoz süt kürünü yapmıştın demi?yaptıktan sonra bahsedilen şekilde akıntın falan oldumu maydonoz süt kürünü yapan herkes benden bişeyler söküldü diyorda merak edıyorum oluyormu gerçekten
Bende olmadı kuzum ama sağ yumurtalığımda bir hareketlenme olmuştu şubat ayında yapmıştım bende martta denemedim😍

Bende olmadı kuzum ama sağ yumurtalığımda bir hareketlenme olmuştu şubat ayında yapmıştım bende martta denemedim😍
Anladım canım Bende 24. Gunde regl oldum erken oluyorum yumurtlamamda döngünün 11. Gününde oluyor genellikle. Şimdi 9. Gunundeyım aslında adet biter bıtmez degerlendırmeye başlamamız lazımdı. Ama kızımdan dolayı fırsat bulamadık bi turlu.bu ay bıraz kacırmıs gıbı hıssedıyorum ama henüz yumurtlamam olmadı ovulasyon takıbı yapıyorum☺️Bızede dua et ınsallah kan testınde pozıtıf çıkar bugun baharın ilk hedıyesını almış olursun🥰🥰

Anladım canım Bende 24. Gunde regl oldum erken oluyorum yumurtlamamda döngünün 11. Gününde oluyor genellikle. Şimdi 9. Gunundeyım aslında adet biter bıtmez degerlendırmeye başlamamız lazımdı. Ama kızımdan dolayı fırsat bulamadık bi turlu.bu ay bıraz kacırmıs gıbı hıssedıyorum ama henüz yumurtlamam olmadı ovulasyon takıbı yapıyorum☺️Bızede dua et ınsallah kan testınde pozıtıf çıkar bugun baharın ilk hedıyesını almış olursun🥰🥰
e hala fırsat var canım bu akşam yarın değerlendirebilirsen aslında😍😍 hala kaçırmış değilsin bence o yüzden🤩 tabiki dua ederim kuzum etmezmiyim allahım sağlıklı sıhhatli bebekler nasip etsin hepimize🥰 sende dua et olur mu ekimde dış gebelşk geçirdim o yüzden benim için değerler önemli😍

e hala fırsat var canım bu akşam yarın değerlendirebilirsen aslında😍😍 hala kaçırmış değilsin bence o yüzden🤩 tabiki dua ederim kuzum etmezmiyim allahım sağlıklı sıhhatli bebekler nasip etsin hepimize🥰 sende dua et olur mu ekimde dış gebelşk geçirdim o yüzden benim için değerler önemli😍
Ederım kuzum ınsallah her şey cok güzel gıder kan testınde güzel ilerler 😊ben senden hep pozıtıf haber beklıyordum ama içime doğuyordu sen her buraya yazdığında. 😘😘

Kuzum sana o gün diyecektim ama üzülmeni istemedim açıkçası benim aşılamadan sonra olduğum adetin 3. günü beta 2,85 di. Demekki ilk günü olsa 7 küsurlarda olacaktı muhtemelen. Ya kimyasaldı yada iğne etkisi devam ediyordu Ondan sormuştum sana sonrasında birliktelik oldumu geç döllenmemi acaba diye. Benim aşılama sonrası ayarlar adet miktarım çok azaldı kistte yok dediler ama dengem bozuldu. Üzülme bak bi arkadaş aşılama sonrası ay kendiliğinden gebe kaldı canını sıkma yaşın daha gençse hele hiç moralini bozma
Aynen kuzum aşılamanın 15. Günü düşük çıktı değer ben de şüphelendim ama yine de bir umut dedim. Doktorum adet olunca görüşelim dedi bugün kan değerim 1.72 çıktı. Progestan fitili bıraktım olurum muhtemelen bugün yarın tam anlamıyla

Kuzum mesajını şimdi gördüm😔 hem çok üzüldüm hem de kimyasaldan sonra pozitif kervanına katılanların olduğunu bildiğimden ümidimi kesmedim. Biliyorum sende kesmiyorsun inşallah en kısa zamanda sağlıklı bir hamilelik nasip olsun. Gecikiyorsa güzelleşiyordur muhakkak. Kim bilir rabbim nelerden koruyor da biz kullar farkında olamıyoruz işte. Sen içini ferah tut doğru zamanda pozitifi göreceğiz 🙏
Aynen kuzum biraz üzüldüm ama rabbimin vardır bir bildiği diyip ona teslim oldum. Bakalım görelim mevlam ne eyler ne eylerse güzel eyler bugün değerim 1.72 çıktı doktorum progestanı bırakalım adet olunca haberleşelim yazdı. Bakalım hayırlısı inşallah rabbim nasip eder ona güveniyorum çok teşekkür ederim desteğin için ♥️

Kuzum umudunu keske bence git kan ver ben inşallah gidicem Rabbimiz bizlere en güzelini nasip eder inşallah belki yükselir kanda daha net sonuç elde edersin belki
Benimde bir tarafim umutsuz ama hayırlısı inşallah Allah'ım bizlerede hayırlı zamanda güzel yavrucaklar nasip eder🥺🤲🏾
Verdim kuzum bugün 1.72 çıktı değerim düştü yani hayırlısı rabbim ne derse o olur. Allahım hepimize en güzelini hayırlısı ile nasip etsin inşallah 🤲🏻

Anladım canım benim demekki tutunamadı kimyasal oldu hiç üzülme canım bak demekki vücudun hamileliği oluşturuyor demekki zamanı var daha kimyasal geçirip peşine hemen hamile kalanda çok hakkında hayırlısı olsun canım 🙏
Ya aynen ben de onu düşündüm 20 ayda ilk kez hamile kalabildiğimi gördüm Rabbim yavaş yavaş hazırlıyor belki de. Doktorum progestanı bırakalım adet olunca haberleşelim yazdı. Değerim bugün 1.72 ye düştü. Devam bakalım inşallah hayırlısı olur çok teşekkür ederim 🤲🏻♥️

Ya aynen ben de onu düşündüm 20 ayda ilk kez hamile kalabildiğimi gördüm Rabbim yavaş yavaş hazırlıyor belki de. Doktorum progestanı bırakalım adet olunca haberleşelim yazdı. Değerim bugün 1.72 ye düştü. Devam bakalım inşallah hayırlısı olur çok teşekkür ederim 🤲🏻♥️
Çok duydum 2. Ya da 3. Aşılamada tutunduğunu. Üzülme gerçekten. Olacağı varsa ne olursa olsun oluyor. Bekliyorsak en güzeli geleceği için. Allah doğru zamanda en güzelini nasip edecek bizlere🙏🏼

X