Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

canımm yeni gördüm mesajını dün yoğunluğum vardı çok çok çok teşekkür ediyorum güzel dileklerin karşılıklı tabiki içinden geldiği gibi hitap edebilirsin 38 yaşındayım ben :) bende çok çok memnun oldum allah isteyen herkese gönlündekini nasip etsin inşallah beni duygulandırdın yazdıklarında bütün dualarım seninle ve hepinizle
Allah razı olsun ablacım çok teşekkür ederim 🤲🏾

Kızlar cumartesi yapacaktım ama elimde kalan son laboquick testle bi öylesine yapayım dedim. İlk idrar değil 1-2 saatlik idrar. İlk yaptığımda hafif gözle pek görülmeyen belli belirsiz bir çizgi var gibiydi yok dedim hatta. Kuruduktan sonra böyle olmuş. Aranızda laboquick kullanıp kuruma çizgisi yapıyor mu bilen var mı?

İdrarı fazla bekletmişsin canım tekrar yap. Labo kuruma çizgisi çıkarmaz. İdrarın beklemesi doğru sonuç çıkarmaz
Laboquick hem ovülasyon testi hem hcg testi bozdu iyice malesef bende kuruma çizgisi yaptı regli oldum umutlandigimla kaldım hiç bir teste güvenmemek lazım hatta siteye atayım bariz burdayım dedi ama nasip olmadı

Eklentiler

• 1000042002.jpg
    1000042002.jpg
    49,2 KB · Görüntüleme: 80
  • 1000042004.jpg
    1000042004.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 53
Merhabalar bende merak içinde ne yapacağımı bilemedim 19unda birliktelik oldu ve her ay birkacgun geç gelir bu ayda beklemedeydim bir uygulamaya göre 29unda olmam gerekiyor ama 26 si aksami pembensi bir akinti geldi ertesi günü hasta olacağım galiba diyerek olursam orucu bozarım dedim ama gelen olmadı peçeteye geliyor bazen ped ama şu gibi pembe gibi dün 29 u baya bir ağrılı ama regli agrisi gibi değil yanlardan alt bölgede kramp gibi oturmuşum diye bekledim bir uyku hali halsizlik sıkıntı ates basiyor olmadığım için belkide kahverengiye dondu en son dedim herhalde hamileyim bugün sabah kalkdim küçük bir parça kirmizi akıntı gibi çok azda pede gelmiş ve sonrasında yok yine gelen ne yapacgimi bilemedim bugün test alıp yarın yapayim diyorum pazarteside kan veririm ama acaba bahar mevsimi etkilemismidir gec mi gelecek bilmiyorum ilk oglumda uyku harici ben pek birsey yaşamadım çok rahat gecirdim adetimde pek ağrılı olmaz rahat geçiririm bir fikri

Canım buralardaysan bi tahmin isterim ☺️ Gerçi kalp atışı 90-100 arası, biraz düşük gibi, yine moralsizim, inşallah yükselir 😔 melegim can melegim can
Bu arada karından ultrason.

Eklentiler

• IMG_20240330_150933.jpg
    IMG_20240330_150933.jpg
    111,9 KB · Görüntüleme: 67
Canım buralardaysan bi tahmin isterim ☺️ Gerçi kalp atışı 90-100 arası, biraz düşük gibi, yine moralsizim, inşallah yükselir 😔 melegim can melegim can
Bu arada karından ultrason.
Karından ise erkek gibi canım ama yinede belli
Olmaz ortada duruyor. Doktoe mu dedi kalp atışı düşük diye bi sıkıntı mı var 100 çokta düşük degil aslında. İnşallah saglıkla ilerler bi sıkıntı çıkmaz canım

Karından ise erkek gibi canım ama yinede belli
Olmaz ortada duruyor. Doktoe mu dedi kalp atışı düşük diye bi sıkıntı mı var 100 çokta düşük degil aslında. İnşallah saglıkla ilerler bi sıkıntı çıkmaz canım
Üniversite hastanesinde duyulamadi dediler, eski özel doktoruma gittim, o da 90-100 arası dedi, küçük olduğu için normal dedi ama bana düşük gibi geldi, içime bi kurt düştü, hayırlısı inşallah 🤲

5 üzeri var demek aşkım doktorunu aradın mı kaçıncı günün yarın aynı yerde tekrar ver ayy inşallah saglıkla ilerler canım benim 💗💗💗💗💗
Kuzum doktorum aradı beni. Sonucu attım. Tabi çok yüksek diyemeyiz arada değer dedi ama bakacağız dedi iki gün sonra yani pazartesi tekrar kan verelim dedi Progestan fitil kullanmaya devam dedi. Aşılamanın 15. Günü çatlatma iğnesinin 17. Günü. Çatlatma iğnesinin etkisi bitti diye düşünüyorum Allahım nolur yalvarıyorum sana ilk defa bu kadar yaklaştım

X