Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Evet canım önceki silik sonraki koyu falan da çıkıyor. Bazen de sabah silik akşam koyu çıkıyor. Kötü düşünmemeye çalışıyorum ben de 🥲
Ha iyi tamam bence en iyisi sabah ilk idrar şuan için 😅 kuzum birşey daha sorucam acaba seninde belirtilerin bir azalıp bir çoğaldığı oluyormu

Canım sana birşey daha sorucam seminde belirtilerin bir çoğalıp bir azalıyor mu
Evet göğüs ağrım bir artıyor bir azalıyor, mide bulantım henüz yok ama öğrendiğim günden beri amansız bir mide yanmam var. Ağzıma ne atsam mideme ulaşır ulaşmaz yanıyor. Gece yatacağım zaman şiddetleniyor baya. 1 yudum çay içsem bile yanıyor. 😔 Şimdide boğaz ağrısı + grip oldum durum vahim

Evet göğüs ağrım bir artıyor biz azalıyor, mide bulantım henüz yok ama öğrendiğim günden beri amansız bir mide yanmam var. Ağzıma ne atsam mideme ulaşır ulaşmaz yanıyor. Gece yatacağım zaman şiddetleniyor baya. 1 yudum çay içsem bile yanıyor. 😔 Şimdide boğaz ağrısı + grip oldum durum vahim
Çok geçmiş olsun kuzum acil şifalar diliyorum 🌸 bugün sabahtan beri doğru dürüst hiç birşey yemedim midem bulanıyor gibi oluyor iştahım yok acıkmıyorum da. İlk gebeliğimde 7.haftadan sonra başlamıştı bu gibi durumlar ama bunda çok erken başladı şaşırdım🤷🏻‍♀️

Ha iyi tamam bence en iyisi sabah ilk idrar şuan için 😅 kuzum birşey daha sorucam acaba seninde belirtilerin bir azalıp bir çoğaldığı oluyormu
Canım şuan çok bi belirtim yok ama birazcık göğüs hassasiyetim var o da zaman zaman artıp azalıyor gerçekten. Bel ağrısı var bende tuhaf bi şekilde yarım saat bile ayakta kalsam hemen ağrıyor bir de kasıklarım ağrıyor arada yokluyor

Çok geçmiş olsun kuzum acil şifalar diliyorum 🌸 bugün sabahtan beri doğru dürüst hiç birşey yemedim midem bulanıyor gibi oluyor iştahım yok acıkmıyorum da. İlk gebeliğimde 7.haftadan sonra başlamıştı bu gibi durumlar ama bunda çok erken başladı şaşırdım🤷🏻‍♀️
Benim ilkinde hiçbir belirtim olmadı 8 hafta boyunca, sonra zaten kalbi durdu. O yüzden şikayet edemiyorum da bu durumdan buna şükür 😅

Yaa o değil dee sen söyledin mi eşine 😍😍

Canım şuan çok bi belirtim yok ama birazcık göğüs hassasiyetim var o da zaman zaman artıp azalıyor gerçekten. Bel ağrısı var bende tuhaf bi şekilde yarım saat bile ayakta kalsam hemen ağrıyor bir de kasıklarım ağrıyor arada yokluyor
Ayyy kasık ağrısı bende de çok var batıyor. Senin sat ne zaman kuzum

Ben de ondan şüphelenmiştim de test yapmıştım. Ve ben havada yakaladım gebeliği 😂😂 bat'a 6 gün vardı 😂😂
Kız senin erken döllenmeydi benim geç döllenme. Senin sat ne zaman bu arada
Ya benim de mi erken döllenme acaba kafamda deli sorular zaman da geçmek bilmiyor göğüsümde falan bişey yok benim zamanla mi olacak acaba merak konusu bekleyelim👀👀

Ya benim de mi erken döllenme acaba kafamda deli sorular zaman da geçmek bilmiyor göğüsümde falan bişey yok benim zamanla mi olacak acaba merak konusu bekleyelim👀👀
Canım bahsettiğin idrar koyuluğu bende de oldu. Ama 9.gün biraz erken bence ben 9.gün yaptım negatifi gördüm çoook üzülmüştüm o yüzden bir iki gün daha sabret bence

X