Mart anneleri bebeklerimizin resimleri..

sany0093fx7.th.jpg
[/IMG]]

ya kızlar siz resim koyabiliyosunuz ben koyuyorum olmuyo neden acaba daha detaylı olarak nasıl koyduğnuzu söyler misiiz

maşaallah kızlar hepsıde cok tatlı :nazar: nasıp olursa bende 2009 mart annesıyım hayırlı olsun bebişlerınız darısı basımıza :asigim:

buda benım hayatımın askı ruhumun gıddasııı bıtanecık oglummm

07072008pazartesi115jn6.jpg

seni çok seviyorum cqanımmm oğlummmm

ya kızlar siz resim koyabiliyosunuz ben koyuyorum olmuyo neden acaba daha detaylı olarak nasıl koyduğnuzu söyler misiiz

canim ben sana anlatabildiğim kadariyla anlatayim. Ilk nce goofle den image yaz
sonra orda göz at diyor oraya tikla resmini seç ve aç düğmesine bas
sonra host it yaziyor kirmizi çerçevili bi kutucukta ona TIKLA SONRA başka bir sayfa açiliyor orda biraz altta 4 5 tane alt alta tek yazilik kutucuklar var resimlerin kodlari yaziyor (include details iN altindaki kodlar) hah o kutucuklarin en alttakini sonuncusunu seç
sonra kk da yazi yazip gönderdiğin pencere varya oraya gel sağa sola ok tuşlarinin altinda sari bi kutucuk var (araya resim ekle) oraya tikla çikan yere kopyaladiğin şeyi yapiştir de ok de işlem tamam. Bi dene olmazsa acik daha açik anlatam benim bildiğim bu canimcim umarim bu sefer olur

Son düzenleme:
canım çok teşekkürler aynen senin dediğin gibi uyguladım daha önce sayfanın aşağsına inmiyordum ilk çıkan linkleri kopyalıyordum sen dedikten sonra alttakileride gördüm en sonuncusunu kopyalayıp yapıstırdım ama sanırım benim bilgisayarımda sorun var mailime gelen resimleride göremiyorum

canım çok teşekkürler aynen senin dediğin gibi uyguladım daha önce sayfanın aşağsına inmiyordum ilk çıkan linkleri kopyalıyordum sen dedikten sonra alttakileride gördüm en sonuncusunu kopyalayıp yapıstırdım ama sanırım benim bilgisayarımda sorun var mailime gelen resimleride göremiyorum

canim her resmi ekleyemiyorsun mesela ben fotoğrafçida resim çektirdim tarayicidan attim pc me ama onu ekleyemiyorum nedenini bilmiyorum. Sende değişik resimlerde dene. Bide bi bayan tablolarla anlamiş dur bi bulayimda onunkine görede bi dene belkim olur ben olsaydim diye gicik olurdum o yüzden ne yapip edip senin yapmani sağlamak lazim.

arkadaşlar maaşallah hepsi çok tatlılar.Allah kısmet ederse ben de 2009 Mart annesi olacağım.
Oyy canlarım benim yerim ben onları:)

X