Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Canım bende de belirti yok. Benim de 5.gunum. önceki iki negatifimde kasık ve göğüs ağrısını sonuna kadar yaşadım. Belirti ile alakası yok aslında. Ama şimdi belirti olmayinca da belirti arıyor insan.
demekki kaisk agrisi ve gogus agrisi da bir belirti degil dediginiz gibi negatif olmus belki belirtisiz iyidir

Bence de varsa vardir zaten. yoksa da emin olmak adina kan baktirilir, insallah hepimiz pozitifleri gorerek gideriz ben ilk oldugu icin karsilastirma da yapamiuorum ne kadar zor bi surec yaAllah sabir versin hepimize.
Insallah bir daha gerek kalmaz hic birimize guzel haberi aliriz insallah

Kizlar merhaba bugun sabah kan verdim doktorum az once aradi sonuc negatif cok üzüldümm. Bu 2. Denememdi iki tane 5. Gün embriyosu konuldu doktor da umutluydu. Embriyolarimiz iyiydi. Telefondan cok konuşamadık. Ama sana ve eşine genetik testler yapalım dedi. Embriyonun genetiginde bir sıkıntı olabilir dedi.. Aklıma bir sürü şey geldi. Acaba tedavi edilemeyecek bisey mi yani embriyonun genetik inceletip transfer edip sonuc alan var mi yada incelemeye gönderen var mi nasil oluyor süreç lütfen bilgisi olanlar yada yapanlar paylaşabilir mi .

Merhaba canim, oncelikle cok uzuldum hepimiz icin hem maddi hem de manevi yorucu bir sürec.insallah bir sonraki seferlerde bebegin seninle olacaktir. Ben genetik test yaptirdim. hatta hic bir seferinde transfer edilmeye uygun embriyo cikmadi bugune kadar, normal surecten farkli embriyolar 5. Güne gelenlerden biyopsi alip genetik incelemeye gonderiyorlar. Hemen akabinde de donduruyorlar. sonuclar da 1 aya falan geliyor tabi bu merkeze gore degisebilir. Sonra da saglikli gelenlerden sana transfer yapiyorlar yani sürec 1-1,5 ay uzuyor. Maddi olarak da malesef daha agir...

demekki kaisk agrisi ve gogus agrisi da bir belirti degil dediginiz gibi negatif olmus belki belirtisiz iyidir
Hatta 2.de göğüslerim o kadar dolgun ve acıyordu ki çarptığımda acıdan kivrandigimi bilirim ilaçlar çok fazla etkiliyor bence. Bu transfer öncesinde kasık ağrılarım fazlaydı transfer olunca geçti ben de anlamadım a

Insallab canim inşallah hepimizin bebegi bizimle olsun. Benjm de ilkinde embriyom gelişmedi. Bu 2. De iki tane 5. Güne kaldı. Taze transfer yaptılar başka kalmadı. Senin sonucun geldi mi genetik sonucun inşallah gelmişse iyidir. Yani sağlıksız gelme ihtimali de oluyor mu öyle oluyorsa ne yapılıyor sonra.

Çok üzüldüm canım Allah hayırlısını versin, inşallah 3.son denemen olur

Evet evet 2 opu oldum toplamda 10 yumurta toplandi 9 u döllendi ve hepsi sagliksiz geldi. Dolayisiyla transfer de edilemediler, oyle
Olunca sen istedende koymuyorlar zaten. Benim genetik bir hastaligim var malesef ondan. Bu seferki opuda saglikli gelen 2 tane oldu , onlari da koydular. Bakalim kismet Sizde hicbirsey olmayabilir de icinizi ferah tutun bence ortada birsey yok suan

Insallah ikiside sağlıkla tutar canim hayırlısıyla da kucağınıza alırsınız. Benim bildiğim genetik bir rahatsızlığım yok esimin de yok bildiğim kadarıyla. Tup bebek yapma sebebimiz eşimde sperm sayısı az ve morfolojisi orta . Allah razi olsun cevaplarınız için. Son olarak tedavisinizi nerede yapıyorsunuz ben 2 denememi ayni yerde yaptım başka bir yer araştırayım diyorum

Zaten doktorunuz sizi yonlendirecektir hangi testleri yaptirmanizngerektigi konusunda:) insallah da hicbirsey cikmayacak nadir bir durum bu, korkmayin.kendinize laboratuvar i cok iyi bir yer bulmanizi tavsiye ederim. Ben yurtdisindayim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…