Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Az önce aldım kan sonucumu. Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. 21.7 çıkmış. Doktorum iki gün sonraki artışı bekleyeceğiz dedi. Bu değerle idrarda çıkmasına da şaşırdı. Kanda 50 üstü olunca idrarda çıkar genelde dedi.
Bence yeni diye öyledir normalde 12. Gün diyo doktorlar umarım kat kat artar saglıklı gebelik olur darısıda başımıza olur 😊

Merhaba arkadaşlar, benim gibi rahim dinlendirmede olan ve Mart'ta transferi bekleyenler olarak gelin hep birlikte sıkıntılarımızı, tecrübelerimizi ve hayırlısıyla neşemizi paylaşalım. Hep birlikte güzel haberlere...

MorDeno3. deneme / Antalya IVF5.gün embriyosu 2 embriyo 4aaTransfer yapıldı. 11 MartSonuç 20 Mart
gs90:KK71:3. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı.POZİTİF:anneadayı:
Adanaaz01:KK71:1. deneme / Acıbadem Adana5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 4 MartPOZİTİF :anneadayı:
catpersoncatlover:KK71:1. deneme / Antalya IVF5. gün embriyosu 1 embriyo 3abTransfer yapıldı. 2 MartPOZİTİF :anneadayı:
Kelebekbu :KK71:5. deneme / Acıbadem Maslak5. gün embriyosu 2 embriyo bbTransfer yapıldı. 2 MartPOZİTİF
:anneadayı:
Yenidelhi :KK71:1. deneme / Antalya IVF5. gün embriyosu 1 embriyo 4aaTransfer yapıldı. 4 MartPOZİTİF
Sukuduk :KK71:2. deneme5. gün embriyosu 2 embriyo 4aaTransfer yapıldı. 3 MartPOZİTİF
The best2. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 5 MartYILMAK YOK :KK36:
Luthientr1. deneme / Bursa Jimer Hast5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartYILMAK YOK:KK68:
agustos721. deneme / Uludağ ünv. Hast5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartSonuç 15 Mart ????
Edanmmm:KK71:1. deneme3. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartPOZİTİF
nejla862. deneme3. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartYILMAK YOK:KK68:
MinigimiziBeklerken:KK71:1. deneme / Bahçeci Umut5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 2 MartPOZİTİF
bebeqimyoldamrc:KK71:2. deneme3. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 2 MartPOZİTİF
Emelguclu891. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartYILMAK YOK:KK68:
Rananinannesi :KK71:2.deneme3. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 5 MartPOZİTİF
-bridget- :KK71:1. deneme / Acıbadem Fulya5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 6 MartPOZİTİF
KAYRAMMMM:KK71:2. deneme3. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 5 MartPOZİTİF:anneadayı:
BMerveee:KK71:2. deneme / Diyarbakır5. gün embriyosu 2 embriyo aaTransfer yapıldı. 5 MartPOZİTİF:anneadayı:
sevgiizeynep1. deneme /Prof. Ali Rüştü Ergür5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 6 MartYILMAK YOK:KK36:
Ecem Kelebek:KK71:2. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartPOZİTİF:anneadayı:
mellovin1. deneme / Bahçeci Fulya5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 9 MartYILMAK YOK:KK36:
seher bozkurt31. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 6 MartYILMAK YOK:KK36:
cdkro2. deneme3. gün embriyosu 2 embriyo 3aa-3bTransfer yapıldı. 9 MartSonuç 19 Mart
ozi1404. deneme / Acıbadem Altunizade5. gün embriyosu 1 embriyo 4abTransfer yapıldı. 9 MartSonuç 19 Mart
Melissss_9394:KK71:1. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartPOZİTİF
ıro_1232. deneme3. gün embriyosu 3 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartSonuç 19 Mart
Htckbr893. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartSonuç 20 Mart
teacher161. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 10 MartSonuç 22 Mart
aylinnaylinn1. deneme/ Tavmergen5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 13 MartSonuç 22 Mart
cimcimeecimcime5. deneme5. gün embriyosu 1 embriyo 5aaTransfer yapıldı. 16 MartSonuç 25 Mart
Selinos1. deneme / Acıbadem Kayseri5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 17 MartSonuç 27 Mart
dleksk1. deneme/ Medicana İst.3. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 16 Mart*Sonuç 27 Mart
ogrtmn331. deneme / Acıbadem Adana5. gün embriyosu 1 embriyo 4abTransfer yapıldı. 18 MartSonuç 28 Mart
demede5. deneme / Bahçeci Diyarbakır5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 18 MartSonuç 28 Mart
sonradanizmirli1.deneme / Tavmergen3. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 15 MartSonuç 29 Mart
Hifa272. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 18 MartSonuç 30 Mart
seyma kaynak1. deneme / Ankara Gürgan5. gün embriyosu 1 embriyo 4aaTransfer yapıldı. 18 MartSonuç 30 Mart
ramrod2. deneme6. gün embriyosu 1 embriyoTransfer tarihi 22 Mart
_Citlembik_5. deneme / Bahçeci tüp bebek5.gün embriyosu2 embriyo 4ab-3abTransfer tarihi 22 Mart
Obayram1. deneme5. gün embriyosu 2 embriyo17 Mart kontrol/ 22 Mart ???
mayamaya111.deneme / yurtdışı5. gün embriyosu 1-2 embriyoTransfer tarihi 23 Mart
Whiterose893. deneme / Bahçeci tüp bebek2 embriyo 4bc- 3bc22 Mart kontrol
Arestifah1. deneme5.gün embriyosu 2 embriyoRahim dinlendirmede
Cansmi1. deneme / Trakya ünv.5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer İPTAL- DevamYILMAK YOK:KK68:
Bugun test yapan yok mu kzlar:)

Az önce aldım kan sonucumu. Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. 21.7 çıkmış. Doktorum iki gün sonraki artışı bekleyeceğiz dedi. Bu değerle idrarda çıkmasına da şaşırdı. Kanda 50 üstü olunca idrarda çıkar genelde dedi.
Canim tebrikler😍insallah saglikla artar

Kızlar yemek filan yapıp Bulaşık makinası yerleştiriyorsunuz dimi transfer sonrası bekleme sürecinde. ?
Canım benim transferden sonra bulaşık işini eşim devraldı. Sadece makineye yerleştiriyorum bazen, ama boşaltma işini mutlaka eşim yapıyor. Henüz eğil kalk durumunda çok güvende hissetmiyorum. Yemek içinde uzun süren detaylı yemekler yapmıyorum, çok ayakta durunca hassasiyetim oluşuyor. Belki kişiden kişiye değişiyor olabilir bu durum bilemiyorum. Ben kalp sesini duyana kadar tedbirli olmaktan yanayım🥰❤️🙏🏻

Canım benim transferden sonra bulaşık işini eşim devraldı. Sadece makineye yerleştiriyorum bazen, ama boşaltma işini mutlaka eşim yapıyor. Henüz eğil kalk durumunda çok güvende hissetmiyorum. Yemek içinde uzun süren detaylı yemekler yapmıyorum, çok ayakta durunca hassasiyetim oluşuyor. Belki kişiden kişiye değişiyor olabilir bu durum bilemiyorum. Ben kalp sesini duyana kadar tedbirli olmaktan yanayım🥰❤️🙏🏻
Canım sen pozitif almıştın sanırım işe de gidiyordun, ister istemez ayakkabı giyerken bile eğiliyorsun ki ama . Yani mutlaka oluyordur

En guzeli canim :)

Canım sen pozitif almıştın sanırım işe de gidiyordun, ister istemez ayakkabı giyerken bile eğiliyorsun ki ama . Yani mutlaka oluyordur
Tabi canım ayakkabıyı giyerken ve çıkarırken eğiliyorum ya da başka nadir durumlarda eğiliyorum. Ama makineyi boşaltırken ekstra efor gerekiyor, dolaplara yerleştirmek falan henüz cesaret edemiyorum🤷🏻‍♀️

Kızlar yemek filan yapıp Bulaşık makinası yerleştiriyorsunuz dimi transfer sonrası bekleme sürecinde. ?

Benim tutan transferimde ilk gün uzanmıştım yemek için filan kalkıyodum sadece. 2. Gün yatmadım okurdum ayaklarımı uzattım yumurtamı kaynatıp çorbamı ısıttım. 3. Gün işe başladım arabayla gidip geldim ama iş yerinde sürekli sandalyeden kalkıp oturuyosun. 3. Günden sonra bulaşık bile yıkadım yani. Ama ani eyilip kalkmadım. Fazla ayakta kalmamaya çalıştım. Yerden bişey almamaya çalıştım. Sonra test günü değerim çok düşük çıktı aman olmadi zaten diyip ilaçları bıraktım ve temizlik yaptım. 2 Gün sonra tekrar kan tahlili verdim 4 katına çıkmıştı değer. Yani oturmak mı iyi yoksa hareket etmek mi bilemedim😂 daha sonra kese tüpün ucuna tutunduğu için düştü hiç kalp atışı duymadan. Dikkat etmekte fayda var ( sadece pişman olmamak için) ama olacak olunca her türlü oluyor. Burda bir yorum okumuştum. Birisi transfer olmuş hastaneden çıkıp lokantaya gidip yemeğini yemiş. Kafeye gidip çayını içmiş. Sonra eve gidip dinlenmiş. Diğer gün 5 saatlik yola akrabasının düğününe gitmiş. 3. Gün halay başıymış 😂 o kadar umutsuzmuş hem embriyo kalitesi kötüymüş hemde negatif denemelerden dolayı. Test günü kan verip sonuca bakmayı unutmuş iğne vurulurken aklına gelmiş boş yere atmayım demiş. Vee sonuç pozitiffff 😍

Benim tutan transferimde ilk gün uzanmıştım yemek için filan kalkıyodum sadece. 2. Gün yatmadım okurdum ayaklarımı uzattım yumurtamı kaynatıp çorbamı ısıttım. 3. Gün işe başladım arabayla gidip geldim ama iş yerinde sürekli sandalyeden kalkıp oturuyosun. 3. Günden sonra bulaşık bile yıkadım yani. Ama ani eyilip kalkmadım. Fazla ayakta kalmamaya çalıştım. Yerden bişey almamaya çalıştım. Sonra test günü değerim çok düşük çıktı aman olmadi zaten diyip ilaçları bıraktım ve temizlik yaptım. 2 Gün sonra tekrar kan tahlili verdim 4 katına çıkmıştı değer. Yani oturmak mı iyi yoksa hareket etmek mi bilemedim😂 daha sonra kese tüpün ucuna tutunduğu için düştü hiç kalp atışı duymadan. Dikkat etmekte fayda var ( sadece pişman olmamak için) ama olacak olunca her türlü oluyor. Burda bir yorum okumuştum. Birisi transfer olmuş hastaneden çıkıp lokantaya gidip yemeğini yemiş. Kafeye gidip çayını içmiş. Sonra eve gidip dinlenmiş. Diğer gün 5 saatlik yola akrabasının düğününe gitmiş. 3. Gün halay başıymış 😂 o kadar umutsuzmuş hem embriyo kalitesi kötüymüş hemde negatif denemelerden dolayı. Test günü kan verip sonuca bakmayı unutmuş iğne vurulurken aklına gelmiş boş yere atmayım demiş. Vee sonuç pozitiffff 😍
Bileydim ben de halay başı olurdum:halay:tey tey tey. Ama bence haklı olabilirler çünkü benim Dr um da ister koş ister yürü,gez, toz,yat, kalk her şey serbest dedi. 🤔Bence konu kafaya takmamak ama ne mümkün!!!🙏

Halay basi iyimis😅kizlar siz de deneyin pozitif olursa haber edersnz haha :halay:

Bileydim ben de halay başı olurdum:halay:tey tey tey. Ama bence haklı olabilirler çünkü benim Dr um da ister koş ister yürü,gez, toz,yat, kalk her şey serbest dedi. 🤔Bence konu kafaya takmamak ama ne mümkün!!!🙏
Eger saglikliysa vakti zamani geldiyse oluyor iste olmayinca da olmyr

Haha okurken bile güldüm düğüne mi gitmiş keşke burda olsa o kişi canlı canlı anlatsa. Sen nasıl temizlik yaptın ya çok büyük cesaret. Ama temizlik de değerlerni katlamış😂

Halay basi iyimis😅kizlar siz de deneyin pozitif olursa haber edersnz haha :halay:

Hep beraber halay çekelim tüm topik 😂😂😂

Haha okurken bile güldüm düğüne mi gitmiş keşke burda olsa o kişi canlı canlı anlatsa. Sen nasıl temizlik yaptın ya çok büyük cesaret. Ama temizlik de değerlerni katlamış😂

17 çıkmıştı ama napimmm 😂 yok İşte zorlamaya gerek yok demiştim. 2 Gün sonra 60 çıktı. Mesela benim son denememde 10. Gün test sonucum 20 çıktı. 12. Gün 7 çıktı Kimyasal oldu. Yani çok değişik işler düşünmek üzülmek hiç bir işe yaramıyor. Sonuç değişmeyecek onun için dua edip tevekkül edin..

Hep beraber halay çekelim tüm topik 😂😂😂

17 çıkmıştı ama napimmm 😂 yok İşte zorlamaya gerek yok demiştim. 2 Gün sonra 60 çıktı. Mesela benim son denememde 10. Gün test sonucum 20 çıktı. 12. Gün 7 çıktı Kimyasal oldu. Yani çok değişik işler düşünmek üzülmek hiç bir işe yaramıyor. Sonuç değişmeyecek onun için dua edip tevekkül edin..
Evet 😫

X