Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Benzer durumlar yaşamışız. Bende transfer tarihi almaya gittim poliplarim olduğunu öğrendim. Bende çoook üzüldüm ama alışıyor insan. Bende daha ne kadar bekleyeceğim bilmiyorum. Geç olsun güç olmasın inşallah elimizden bişey gelmiyor 🙏
Tebrik ederiz darısı başımıza canım. Kaçıncı denemen yaşın nedir
Ben dün kan verdim arkadaşlar 1578 inşallah herkes sağlıkla bebeğini kucağına alır. Allah isteyen herkese nasip etsin. İlk defa yorum yapıyorum. İlk testim 11. Gün 147 sonraki 274 sonra da 1578 .

Ben dün kan verdim arkadaşlar 1578 inşallah herkes sağlıkla bebeğini kucağına alır. Allah isteyen herkese nasip etsin. İlk defa yorum yapıyorum. İlk testim 11. Gün 147 sonraki 274 sonra da 1578 .
Merhaba canım bebegin hayırlı olsun saglıkla kucagına al ❣😘😘😘😘ilk denemenmiydi acaba ve belirtin oldumu transferden sonra lütfen cevapla duymaya ihtiyacm var 😊😊

Tebrik ederim. Sağlıcakla kucağına almak nasip etsin 🙏

Bugün Selinos Selinos ve yarın transfer olacak olan ogrtmn33 ogrtmn33 demede demede H Hifa27 S seyma kaynak sizlere de şimdiden hayırlı, sağlıklı transferler diliyorum. Listemiz çoğalsın ve güzel haberlerle dolsun burası. En çok ihtiyacımız olan şey Umut....
Şimdi hastanedeyim sirami bekliyorum heyecandan kalbim cikacak sanki.. rabbim isteyen bu yolda cabalayan gozyasi doken herkese en kisa zamanda hayirli saglikli evlatlat nasip etsin inşallahh🤲🤲

Bugün Selinos Selinos ve yarın transfer olacak olan ogrtmn33 ogrtmn33 demede demede H Hifa27 S seyma kaynak sizlere de şimdiden hayırlı, sağlıklı transferler diliyorum. Listemiz çoğalsın ve güzel haberlerle dolsun burası. En çok ihtiyacımız olan şey Umut....
Şu mesaj bile o kadar mutlu etti ki beni çok teşekkür ederim ☺️ inşallah listemiz pozitiflerle dolar. Rabbim herkese hayırlı evlatlar versin inşallah. 🙏🙏

Hayırlı uğurlu olsun inşallah. Sağlıklıya kucağınıza almayı nasip etsin rabbim. Bizlere de dualarını eksik etme ☺️ 🙏

X