marmaris fethiye ve bodrumda uygun güzel bi otel bilen var mı?

angel_askmelegi91

Amin der susarım duam belli duyan belli....
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2014
297
48
bu sene tatile bodrum fethiye yada marmarise gidelim dedik ama otel seçiminde kararsız kaldım yardım edin kızlar ya gidipte kaldığı otelden memnun olanlar yardımcı olabilirler mi?

Canimmm biz balayi icin Fethiye Lykia botanika ya gitmistik harika harika harika. .............
Bu yil ikinci defa gitmek istedim ama esik farkli yere gidelim dedi....

Nisan ayında Marmaris'e gittik grand cettia otel süperdi fiyatı uygun gelir mi bilemem ama bir bakın derim

Bodrum da isis otel deniz süper akvaryum gibi , otel kapatmış sahili , yemekler ise eh işte, fiyat paket almıştık bi Bşk bence

Geçen sene Noa Resort fethiye ölüdeniz.
Bu sene henüz görmedik gelecek ay gideceğiz. marmaris Noa Resort içmeler :KK1:

Geçen sene oteli çok beğenmiştik. Bu sene aynı otelin başka bir yerde ki şubesine gidiyoruz. İnşallah pişman olmayız. 😄

bu sene tatile bodrum fethiye yada marmarise gidelim dedik ama otel seçiminde kararsız kaldım yardım edin kızlar ya gidipte kaldığı otelden memnun olanlar yardımcı olabilirler mi?

Bende fethiye kilim oteli tavsiye ederim. Geçen yaz gitmiştik. Çok temiz bir yerdi biz çok memnun kaldık. Fiyat olarakta bir çok otele göre çok makuldu :KK34:

Marmaris elegance otel tavsiye ediyorum çok güzel nezih otel kendisine ait plajı var denize sıfır

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim ben gecen sene bodrum gumbette WOW otele gittim orasida cok guzel orayada bi bak istersen. Kesinlikle memnun kalirsin.

Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Kadınlar Kulübü

marmaris içmelere gitmiştik iki sene önce nişanlımla memnun kalmıştık blue rainbow diye bi otel, temiz, yemekler iyi, sakin, denizi güzeldi. çok lüks bi yer değildi ama benim için güzel bi anı olarak kaldı. internetten aratıp bakabilirsin. biz 2 kişi, 800 tl falan vermiştik galiba 5 geceydi herşey dahil ya 4- ya 3 yıldızlı :21:

X