Mark Zuckerberg'in dolabı şaşırttı

okypete

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
84.873
40.715
Mark Zuckerberg'in dolabı şaşırttı

http://www.radikal.com.tr/dunya/mark-zuckerbergin-dolabi-sasirtti-1500142

RADİKAL - Harvard Üniversitesi’nde bir odada Facebook’u kurup, 1 milyar kullanıcı sınırını aşan ve genç yaşında adını en zenginler listesine yazdıran Mark Zuckerberg’in dolabında sadece gri tişört ve kapşonluların olduğu ortaya çıktı. Zuckerberg, dolabının fotoğrafını Facebook hesabı üzerinden paylaştı.

Facebook kurucusunun günlük yaşamında sadece tişört ve kapşonlu kazaklar tercih ettiği biliniyor. Zuckerberg daha önceki açıklamalarından birinde, “Hayatımı gerçekten sakin yaşamak istiyorum. Bu yüzden de topluma en iyi hizmeti vermek dışında olabildiğince az karar almak zorundayım” demişti.

Zuckerberg bu fotoğrafı, "Doğum izninden sonra ilk iş günü. Ne giysem" diye paylaştı.

İŞE DÖNÜŞÜNÜN İLK GÜNÜNDE PAYLAŞTI

Zuckerberg bu fotoğrafı kızının doğumu nedeniyle aldığı iki aylık doğum izni sonrasında işe dönüşünün ilk günü anısına paylaştı. Facebook’un kurucusu bir çocuk sahibi olacağını da yine ilk kez Facebook hesabı üzerinden açıklamıştı.

Zuckerberg kızının doğumu sonrasında yaşamı boyunca eşi ile birlikte hayırseverlik işlerine 45 milyar dolar bağışlayacağını açıklamıştı. (Hürriyet)

Saçma, Facebook'u kurdu ve tuttu diye sanki her gün beyin icad ediyor. Sanki her gün kıyafet alacak. Sanki hiç boş zamanı yok. Sanki sanki sanki... PC başından 3 dakikada alabilir bir yığın tişört. Şov olsun.

Evinin ,çalışma masasının sadeliğine de hayran kalmıştım herşey ruhta bitiyor yada ruh seni bitiriyor bitmeyen lsteklerle

Bu arada benim eşim de yazılımci. Belki bilgisayarla ugrasan insanların genel özelliğidir
Benimki de yazılımcı, bi iki yıl öncesine kadar düğünde dernekte, yazın sıcağında kışın ayazında, bayramda seyranda sadece düz siyah kısa kollu tişört giyiyordu. Ama bunun da bir sınırı var bence. Toplum içine giriyorsun, neyse ki artık ufku açıldı sayemde. ahaah okuyor yorumumu, hiç güleceği yokmuş, siyah tişört bulamamaya başlamış. ondan renklilere yönelmiş hahah.

üzme kadını . :)
yok öyla kafana göre giyinmek artık.

üzme kadını . :)
yok öyla kafana göre giyinmek artık.
Düğüne hala spor ayakkabı giyerek gidiyor olsa da çok şükür gömlek kazak falan da giyiyor artık. Ama kazakları hiç hatırlatma, siyah tişörte yeniden dönüyor. restart atıyorum arada.
Şaka bi yana, herkes istediğini giysin de toplumsal giyinme şeylerinin de cılkını çıkarmamak lazım. Her gün aynı tipteki tişörtü giymek de çaba ister. O tişörtü ne şekilde alıyorsan aynı şekilde bir başka tişörtü de alabilirsin, bunun kafa yormakla, vakit kaybetmekle alakası olduğunu düşünmüyorum. Kafasını aynı şeyi giymeye şartlandırarak daha çok yoruyor.

Ya bu 30 binlik arabayla gezen adam mıydı?

bu konuda daha önce açıklama yapmıştı, hergün ne giyeceğimi düşünmek istemediğimden sadece gri tişört giyiyorum diye, destekliyorum kendisini şekilciliğe kasıntılığa gerek yok, pahalı takım elbiseler pahalı saatler takınca ne olacakta.... hiç bişey daha farklı olmayacak adamın hayatında neden kassın ki

bizim aile dostumuz bir abi var onu hatırlattı bana nedense.
adam eski devrimcilerden,kat kuralları olan birisi.
Nikahında kravatı taktırana kadar akla karayı seçmiştik.
Kravat esareti temsil ediyor ona göre.
Nikahı da 50 yaşında yaptı.

MAndra filozofu tiplemesinin aynısı .

Hehe Bak bi hayal et, bir aile bireyine kız istemeye gidiyorsun söz ve isteme. Saç sakal karışık, bir de saçı da uzun o zamanlar, sakalı da uzun, siyah tişört kot. Herkes gömlek kravatlı bizimki böyle.
Artık filozofluktan mıdır nedir bilemiyorum. Benim sözümde çok şükür takım elbiseliydi de sakallar zaten o biçim olduğundan takım elbise sönük kaldı.
Neyse öyle işte. Benimki zamanında böyle olunca zukenberge de 'ee o kadar da olmayın abicim' diyesim geliyor. :)
Profilindeki kadın tanıdık biri mi? :)

evet tanıdık birisi :))))))))))

Bu kadın milleti erkeğin genetiğini nasıl değiştiriyor dimi? :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

profilindeki kadını sorma . daha doğrusu hatırlatma. bir kaç sene önce birininde avatarııydı bu. ve ben saftoriklik yaptım..bir konuda yazmışlar senmisin diye oda benim yazmış. bende ne kadar güzelmişsin yazdım. taki netten o kişinin kim olduğunu bulana kadar eski türkiye güzeli tuğba karacaymış.
hey sen okursan bunu. ,
sadece kendini kandırıyorsun . ve eninde sonunda çıkyor işte karamanın koyunu.

hadi ya
başkası da mı kullanmıştı.
benim diye mi yazmıştı salak.
jookere özelden atmıştım zaten kim olduğunu okypete .
O bahsettiğin kişi ben değilim aman ha..
şimdi insanların aklı karışır .
zaten bir sürü kişiye benzetmişlerdi.

yok yok. 2 sene kadar oluyor.. ben onun nickini biliyorum. sitede bilinen bir üye. bu bölümede arada yazar kendileri.

yok yok. 2 sene kadar oluyor.. ben onun nickini biliyorum. sitede bilinen bir üye. bı bölümede arada yazar kendileri.
ben de güzel bir resim koyayım dedim.
Kendime benzeyen esmer filan olsun istedim ama yanlış seçim yapmışım . İyi oldu söylediğin.

Ahaha katılıyorum arkadaşım ben de az da olsa gri lacivert ve koyu yeşil tonlarına alışırdım buna da sukur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…